-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Дніпропетровські митники виявили факт недекларування за встановленою формою точних відомостей про товар «кормова добавка для птахів свійських птахів» вагою 20 тис. кг вартістю 80 тис. євро або 867 тис. грн.

На адресу Дніпропетровської фірми з Болгарії прибув вантаж, який при митному оформленні декларантом фірми-отримувача був задекларований як «ветеринарні препарати для лікування свійської птиці» із 0% ставкою ввізного мита.

З метою запобігання випадків ухилення підприємства від сплати податків та митних зборів у повному обсязі, працівниками митниці отримано рішення спеціалізованого підрозділу про правильну класифікацію імпортованого товару. Встановлено, що «ветеринарні препарати…» насправді являють собою «кормову добавку для птахів, що застосовується для лікування свійських птахів: курчат та індиків» та при митному оформленні повинні обкладатись 10% ставкою ввізного мита. Таким чином недобори до державного бюджету склали більше ніж 104 тис.гривень.

Тобто, декларантом фірми не заявлено за встановленою формою точні відомості про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню у разі їх переміщення через митний кордон України. Складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 340 Митного кодексу України.

Прес-служба Дніпропетровської митниціНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014