Сьома школа закликає до енергозбереження (ВІДЕО)

У Західнодонбаському регіоні вже не перший рік впроваджується проект «Енергоефективні школи». Нещодавно до нього долучилася і павлоградська загальноосвітня школа № 7, яку очолює директор Юлія Пивоварова. Хоча школа займається цим проектом усього два місяці, та вже встигла вийти у лідери.

Урочистий запуск соціального проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» у загальноосвітній школі № 7 відбувся 2 грудня 2016 року. Свідками цієї важливої події стали учні школи, педагоги, гості, батьки. Виконавець проекту - Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», фінансування проекту здійснює енергетична компанія ДТЕК.

e-max.it: your social media marketing partner

Чем воспитатель хуже учителя?

В Павлограде воспитатели детсадов и преподаватели внешкольных учреждений будут получать заработную плату, адекватную той, которую государство установило для педагогов общеобразовательных школ. Соответствующее решение горсовет принял 14 февраля в ходе пленарного заседания очередной сессии.

Согласно принятому документу, с 1 марта 2017 года оклады руководителей и педагогов дошкольных и внешкольных учреждений (детско-юношеских спортшкол, станции юннатов, центра творчества детей и юношества, валеоцентра) будут повышены на два тарифных разряда, также будет введена надбавка за престижность профессии в размере 15-20% от оклада.

e-max.it: your social media marketing partner

Свято народної культури у п'ятій школі

Справжнє свято народної культури відбулося на минулому тижні у Павлоградській загальноосвітній школі № 5. Тут 3 лютого пройшли традиційні шкільні вечорниці. Затишна актова зала зібрала учнів, їх батьків, педагогів, гостей, всіх небайдужих, щоб в котрий раз розкрити світ народних звичаїв та обрядів.

Як зазначають організатори, мета таких заходів - поглибити знання учнів про звичаї та обряди, що виробилися українцями впродовж століть. У вечорницях взяли участь учні початкових, середніх і старших класів. Педагоги і учні дуже ретельно підбирали матеріал, а батьки допомагали виготовляти реквізит.

e-max.it: your social media marketing partner

Наша училищна сім'я

У мальовничих краях Юр'ївщини вже 33 роки здійснює свою освітню діяльність державний навчальний заклад "Професійно-технічне училище № 81". Багато різних подій промайнуло з часів заснування. Коридорами училища пройшли тисячі учнів, серед яких є і люди, які допомагають Юр'ївському району жити та процвітати. Великий внесок в розвиток училища здійснює його незмінний директор Володимир Орєхов. Він як добрий господар та мудрий керівник завжди підтримує свій колектив та учнів, допомагає їм у добрих справах.

За останні роки в училищі відбулося дуже багато подій, які призвели до зміни самого училища. Сучасні вимоги до освіти набули втілення в креативному підході до викладання, впровадження новітніх технологій у моделюванні уроку. Завдяки підтримці адміністрації училища в 2016 році про інноваційний досвід наших викладачів дізналися на обласному і міжрегіональному рівнях.

e-max.it: your social media marketing partner

«Яка модель державного правління є найбільш ефективною для України?»

27 січня 2017 року в ЗШ № 9 відбулася зустріч команд учнівської молоді шкіл № 1, 6, 9, 11, 15, 17 на науково-практичній конференції «Яка модель державного правління є найбільш ефективною для України?», присвяченій 150-річчю з дня народження М. Грушевського, пам'яті героїв Крут та 100-річчю з дня утворення Української Центральної Ради і початку української революції.

Конференція проходила у формі дебатів. На розгляд команд пропонувалися моделі, зафіксовані в Конституції Пилипа Орлика 1710 року, Української Центральної Ради 1918 року та сучасній Конституції.

e-max.it: your social media marketing partner
 • 19.02.2017 07:07
  Это мой одноклассник, а как с ним связаться? ))

  Подробнее...

   
 • 18.02.2017 17:25
  Добавила бы ещё, что летом насекомые водятся. Спать, ночью, невозможно от комаров. Хотя... Это зависит ...

  Подробнее...

   
 • 12.02.2017 10:10
  Где и когда можно заказать биометрический паспорт в Павлограде?

  Подробнее...

Поддерживаете ли вы блокаду оккупированных территорий Донбасса?

Яндекс.Метрика
Самая подробная информация проститутки новосибирск здесь .