-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Дитячий садок «Калинка» Чернявщинської сільської ради Юр’ївського району розміщується у будівлі, якій незабаром виповниться 80 років. Дрібні ремонти, що проводилися коштом місцевого бюджету, вже давно не відповідали санітарним вимогам.

Для вирішення ситуації місцева громада звернулася до голови обласної ради Євгена Удода щодо участі в обласному конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування і успішно його виграла.

У декілька етапів за бюджетні кошти із залученням місцевої громади тут відремонтовано дах, харчоблок, спортзал, спальні та ігрові кімнати, замінені вікна та дверні блоки, придбано обладнання та меблі. Найближчим часом за кошти обласного бюджету буде завершено ремонт фасаду.

- Зрозуміло, що на такий обсяг робіт сільський бюджет не розрахований. А за рахунок фінансування з обласного бюджету та підтримки місцевих підприємців та фермерів ми зробили з довоєнної будівлі сучасний дитячий заклад. Я упевнений, що діти усіх міст та сіл Дніпропетровщини повинні отримувати рівний доступ до навчання та освіти. Для реалізації цієї мети ми щороку збільшуємо фінансування з обласного бюджету на впровадження програм, спрямованих на освітянську сферу. Крім того, ми проводимо конкурси місцевого розвитку, які дозволяють активізувати місцеві громади та на умовах співфінансування вирішувати невідкладні питання територій, - підкреслив Євген Удод.

Ремонт дитячого садка «Калинка», за словами голови облради, став прикладом успішної співпраці обласної ради з чернявщинською громадою.

- Наше завдання – створити всі умови для виховання творчої, всебічно-розвиненої особистості, що здатна реалізувати свій потенціал. Таке завдання ставить перед нами Президент України і цього чекають від нас наші співгромадяни. Першою сходинкою до цього є дитячий садок. Саме у дошкільному навчальному закладі мають бути створені комфортні умови виховання дітей, - зазначає Євген Удод.

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014
Вторник, 01. Июль 2014
Понедельник, 30. Июнь 2014