-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

20 років Незалежності нашої держави нерозривно пов’язано з 20-ю річницею утворення Юр’ївського району. 5 липня 1991 року Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної республіки прийняла постанову про утворення нової адміністративної одиниці – Юр’ївського району.

Саме тому, 22 серпня 2011 року Юр’ївщина зустрічала запрошених гостей, почесних громадян району, які взяли участь у районному святі, присвяченому 20-й річниці незалежності України та 20-й річниці створення Юр’ївського району. З вітальним словом до присутніх та запрошених звернулися голова Юр’ївської райдержадміністрації Поляков Володимир Вікторович та голова Юр’ївської районної ради Шаповал Анатолій Миколайович.

«Постійна турбота про розвиток економіки району, розквіт духовного життя, виховання нового покоління людей, яке зорієнтоване на розбудову України як Держави демократичної, правової, з соціально-орієнтованою економікою, приносять свої плоди. З дня-у-день наполегливою працею, завзяттям та ініціативою, творчим підходом до справи ми сприяємо зрушенню на краще чи досягненнями абсолютно в усіх справах життєдіяльності району. На це спрямовані зусилля райдержадміністрації і районної ради, депутатського корпусу, місцевого самоврядування», - було наголошено у вітанні.

Головному дійству в районному будинку культури передувала виставка-ярмарок здобутків району 1991-2011 рр. «Україно! Земле рідна!», в якій взяли участь колективи 11 сільських та 1 селищної рад та сільгосппідприємств району. На виставці були представлені творчі роботи народних умільців району, продукція, яка була вирощена та зібрана у полі.

І. Г. Потєєва, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014