-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Рейтинг «B» / прогноз «Стабільний», присвоєний Дніпропетровській області, є найвищим серед регіонів України. На даний момент він є максимальним, тому що показники окремого регіону не можуть перевищувати рейтинг країни. Про це повідомила старший спеціаліст з маркетингу та зв’язків з громадськістю міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings Анна Бикова.

Вона нагадала, що агентство Fitch Ratings присвоїло Дніпропетровській області України: довгострокові рейтинги в іноземній і національній валюті на рівні «B», короткостроковий рейтинг в іноземній валюті «B» і національний довгостроковий рейтинг «AA(ukr). Прогноз області по довгострокових рейтингах - «Стабільний».

«Ця оцінка є важливим індикатором ефективності нашої роботи. Системні перетворення, які відбуваються в регіоні відповідно до Комплексної стратегії розвитку, надають можливість Дніпропетровщині впевнено розвиватися. Це відбувається за рахунок системної модернізації базових галузей, підтримки точного машинобудування та космічної галузі, а також диверсифікації економіки. Завдяки цьому Дніпропетровська область впевнено займає провідні позиції і є інвестиційними воротами країни», – сказав губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул.

При складанні рейтингу експерти міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings відзначили сильну економіку Дніпропетровського регіону, гарне виконання бюджету і нульовий прямий ризик (прямий борг плюс інша заборгованість за класифікацією Fitch).

«У регіону сильна економіка, тут виробляється 10,2% від агрегованого валового регіонального продукту («ВРП») країни. В області проживає 7,3% населення України. Показник ВРП на душу населення в області на 40% перевищував середній рівень у країні в 2009 році», - зазначила Бикова.

В агентстві відзначають, що гарні показники Дніпропетровської області також підтримуються стабільною базою оподаткування. Представник Fitch пояснила: «Податок на доходи фізичних осіб – одне з основних джерел податкових надходжень і малочутливий до економічних циклів. Бюджет, як правило, є збалансованим, тому що область може використовувати лише грошові кошти з попередніх років для покриття дефіциту, якщо він виникає. До того ж у Дніпропетровській області немає прямого боргу й умовних зобов’язань».

При цьому в агентстві відзначили, що промисловий сектор Дніпропетровської області орієнтований на експорт, і в ньому домінують металургійна й гірничодобувна промисловість. Це означає, що економіка регіону піддана ризикам, пов’язаним з коливаннями цін та попиту на сировинні товари на внутрішньому й міжнародному ринках. Крім того, Дніпропетровська область контролює велику мережу підприємств комунальної форми власності, що призводить до додаткового тиску на витрати бюджету у формі адміністративних витрат і субсидій.

«Адміністрація області проводить реорганізацію зазначених підприємств з метою підвищення ефективності сектора. З урахуванням несуттєвого обсягу фінансових зобов’язань підприємств держсектору Fitch не розглядає ризик від компаній держсектору як значний», - зазначила Бикова.

При цьому фахівці Fitch відзначають: рейтинги регіонів стримуються суверенними рейтингами по всій Україні («B» / прогноз «Стабільний»). Тобто рейтинг «B» / прогноз «Стабільний» для Дніпропетровської області є максимально високим на даний момент, так як рейтинг окремого регіону не може перевищувати рейтинг країни, навіть якщо для цього є всі необхідні передумови. «Fitch Ratings бере до уваги сильну залежність регіонального бюджету Дніпропетровської області від рішень центрального уряду і в цілому розвивається інституційне середовище в країні», - пояснила Бикова.

Видання «Левый берег» повідомляє, що за словами експертів Fitch, сприятливим фактором для рейтингів деяких областей, в першу чергу для Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Одеської та Києва, стало б підвищення суверенних рейтингів України в поєднанні з прийнятним виконанням бюджету. За підсумками на жовтень 2011 року обсяг іноземних інвестицій в економіку Дніпропетровської області склав 8 млрд доларів, що є максимальним показником серед регіонів України.Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Комментарии   

 
0 #3 RE: Fitch: рейтинг Дніпропетровщин и максимально високий для УкраїниІгор 22.10.2012 10:16
Цитирую д.Фёдор:
Интересно, этот Fitch Ratings ездил за Павлоград в сторону Донецка? Рейтинг быстро бы упал.....

Д.Фёдор прав. Особенно ужасен участок трассы, проходящий через Петропавловский район. Настоящая полоса препятствий!
Цитировать | Сообщить модератору
 
 
0 #2 RE: Fitch: рейтинг Дніпропетровщин и максимально високий для УкраїниІгор 22.10.2012 10:12
Цитирую д.Фёдор:
Интересно, этот Fitch Ratings ездил за Павлоград в сторону Донецка? Рейтинг быстро бы упал.....

Д.Федор прав. Трасса, особенно на участке, проходящем через Петропавловский район, действительно ужасная.
Цитировать | Сообщить модератору
 
 
0 #1 RE: Fitch: рейтинг Дніпропетровщин и максимально високий для Українид.Фёдор 20.10.2012 19:31
Интересно, этот Fitch Ratings ездил за Павлоград в сторону Донецка? Рейтинг быстро бы упал.....
Цитировать | Сообщить модератору
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014