-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул та голова облради Євген Удод вручили 10 службових автомобілів «Лада 21070» сільським та селищним радам області. Їх закупівля була здійснена в рамках регіональної програми підтримки розвитку місцевого самоврядування в області. На це з обласного бюджету було виділено 530 тис. грн.

«Розвиток територій та зміцнення матеріально-технічної бази органів місцевого самоврядування, особливо в сільській місцевості, є пріоритетом діяльності обласної влади й важливим елементом розвитку всього нашого регіону», - сказав Олександр Вілкул.

Він наголосив, що розвиток кластеру сільського господарства як одного із пріоритетів, визначеного Комплексною стратегією розвитку Дніпропетровщини, потребує всебічного розвитку села. «Ми зацікавлені в тому, щоб в села їхали працювати молоді спеціалісти аграрних спеціальностей, а також лікарі й вчителі. Тому сьогодні, надаючи підтримку сільським радам, ми закладаємо фундамент для становлення ефективної влади на селі, яка буде спроможна реалізувати в своїх громадах ті проекти розвитку, які наразі ініційовані в області. А це будівництво і реконструкція шкіл, садочків, центрів первинної медико-санітарної допомоги, газо- і водогонів, створення умов для підприємництва, тощо», - сказав губернатор.

Голова обласної ради Євген Удод повідомив, що автомобілі були розподілені на засіданні президії обласної асоціації органів місцевого самоврядування згідно з дорученням губернатора за спеціально розробленою методикою. «При розподілі враховувалися всі критерії – і виконання програм соціально-економічного розвитку територій, і виконання місцевих бюджетів, і питання логістики. Зокрема, в області є сільські ради, до складу яких входять по 10 сіл, тож без службового автотранспорту в роботі таких рад просто не обійтися», - зазначив він.

Автомобілі від обласної влади отримали Нивотрудівська сільська рада Апостолівського району, Чаплинська селищна рада Васильківського району, Водянська сільська рада Верхньодніпровського району, Вільненська сільська рада Криворізького району, Личківська сільська рада Магдалинівського району, Іванівська сільська рада Межівського району, Вербківська сільська рада Палоградського району, Брагинівська сільська рада Петропавлівського району, Біленщинська сільська рада П'ятихатського району та Першотравенська сільська рада Софіївського району.

Управління преси та інформації облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 11.09.2014 12:49
  Добрый день! По моему он работал в пожарной части, спросите там.

  Подробнее...

   
 • 11.09.2014 11:22
  Посмотрел фогографии и не мог сдержать слёзы. Увидел дом, в котором жил, кинотеатр в котором смотрел ...

  Подробнее...

   
 • 08.09.2014 20:26
  А мой сын ходил сюда - на эту площадку и учился езде на картингах. А потом власти города всячески ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Да, он делает для нашего участка все, что в его силах и даже больше - 2.3%
Да, но мог бы и активнее отстаивать наши интересы - 1.1%
Не доверяю, потому что свой депутатский мандат он использует для своей выгоды - 39.4%
Я не знаю, кто наш депутат - 51.4%
Меня этот вопрос совершенно не интересует - 5.7%

Результаты: 175
Голосование на этот опрос закончилось

Регион

Четверг, 11. Сентябрь 2014
Среда, 10. Сентябрь 2014
Вторник, 09. Сентябрь 2014