-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

I за цим показником знаходиться на рівні країн Східної Європи

Про це на сесійному засіданні Дніпропетровської обласної ради повідомив губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул, підбиваючи у своїй доповіді підсумки реалізації в області Комплексної стратегії розвитку регіону за 2010-2012 роки.

«За оцінками міжнародних експертів Дніпропетровщина займає провідні позиції в Україні з впровадження електронного врядування і за цим показником знаходиться на рівні країн Східної Європи. Завдання - при збереженні державного фінансування на необхідному рівні - за 5 років досягти рівня Західної Європи. Для цього спільно з компанією «Майкрософт» в області реалізується перший в Україні масштабний проект «Електронний регіон». Він передбачає впровадження електронного урядування у всіх сферах життєдіяльності: від охорони здоров'я до екологічної безпеки», - сказав Олександр Вілкул.

На сьогодні в рамках проекту велика увага приділяється наданню адміністративних послуг громадянам органами регіональної та місцевої влади. Для цього при облдержадміністрації створено інформаційно-ресурсний центр «Відкрита влада», який за принципом «єдиного вікна» надає 21 адмінпослугу.

У містах і районах області на базі 35 дозвільних центрів створюються також інформаційно-ресурсні центри, в яких можна буде окрім отримання дозвільних документів оплатити комунальні послуги, дізнатися про порядок їх нарахування, отримати необхідну інформацію щодо тендерних закупівель, вільних земельних ділянок та приміщень. Такі інформаційно-ресурсні центри вже створено в 11 містах обласного підпорядкування.

Із 15 жовтня 2012 року в області спільно з «Укрпоштою» у Кривому Розі, Марганці та Царичанському районі з ініціативи губернатора Олександра Вілкула реалізується перший в Україні пілотний проект з надання адмінпослуг через поштові відділення.

«Це дозволить людям отримувати адміністративні послуги (довідки, дозволи, посвідчення, субсидії) за місцем проживання. Надалі цей досвід буде поширений на територію всього регіону, а в майбутньому і всієї України», - сказав Олександр Вілкул.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014