-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(6 голоса, среднее 5.00 из 5)

Під час колегії облдержадміністрації губернатор Дмитро Колєсніков різко розкритикував бездіяльність та байдужість до проблем людей Першотравенського міського голови Олександра Копитова. Буквально через три години після колегії сесія міської ради Першотравенська розглянула заяву мера та прийняла його відставку.

Губернатор Дмитро Колєсніков відзначив невміння мера Першотравенська працювати з депутатським корпусом, вирішувати питання житлово-комунального комплексу, проблеми людей, мислити на перспективу. Це ще раз підтвердилося під час останньої робочої поїздки керівника регіону до Першотравенська.

«Я виключно наполегливо запропонував людині піти і працювати там, де він може докласти свого розуму, свого досвіду на 100%. І сьогодні в місті Першотравенську проходить позачергове засідання міської ради. І сьогодні депутати приймуть рішення. Краще не працювати з такими людьми. Ані в бій, ані в розвідку з такими людьми ми не підемо. Це неприпустимо», - наголосив Дмитро Колєсніков під час колегії облдержадміністрації.

Губернатор зазначив, що у Першотравенську не вибудувані конструктивні відносини соціального партнерства між владою та містоутворюючими підприємствами, між владою та людьми. Це призводить до того, що місто не розвивається. Знижуються показники розвитку, а від цього страждають люди.

Безпосереднім приводом для критики стала ситуація, пов’язана з вибухом газу у квартирі № 5 по вулиці Комсомольська, 37, що стався 9 листопада цього року. У результаті вибуху було зруйновано дві квартири, ще вісім – потребують капітального ремонту.

«Аварія в житловому будинку у Першотравенську ще раз довела, що мер не контролює ситуацію в місті. Єдина людина, яка не відреагувала на аварію в місті, - це був мер. І для того, щоб наслідки аварії були ліквідовані, а жителі будинку отримали відшкодування, мені довелося особисто зустрітися з мешканцями будинку, виїхати на місце аварії та надати відповідні доручення», - наголосив Дмитро Колєсніков.

Також у Першотравеньску цього року не введено в експлуатацію жодного квадратного метру загальної житлової площі, відсутні експортні операції та залучення прямих іноземних інвестицій. У місті у 7 раз зросла заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування економічно активних платників. Також у Першотравенську низький рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів – 64,5%. Знизився рівень оплати за спожитий природний газ з 101,7% у січні-червні до 99,3% у січні-вересні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 11.09.2014 12:49
  Добрый день! По моему он работал в пожарной части, спросите там.

  Подробнее...

   
 • 11.09.2014 11:22
  Посмотрел фогографии и не мог сдержать слёзы. Увидел дом, в котором жил, кинотеатр в котором смотрел ...

  Подробнее...

   
 • 08.09.2014 20:26
  А мой сын ходил сюда - на эту площадку и учился езде на картингах. А потом власти города всячески ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Да, он делает для нашего участка все, что в его силах и даже больше - 2.3%
Да, но мог бы и активнее отстаивать наши интересы - 1.1%
Не доверяю, потому что свой депутатский мандат он использует для своей выгоды - 39.4%
Я не знаю, кто наш депутат - 51.4%
Меня этот вопрос совершенно не интересует - 5.7%

Результаты: 175
Голосование на этот опрос закончилось

Регион

Четверг, 11. Сентябрь 2014
Среда, 10. Сентябрь 2014
Вторник, 09. Сентябрь 2014