-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

4 березня пройшло третє засідання координаційного центру громадянського порядку та спокою. Про це на брифінгу розповів голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Учасники засідання відзвітували про роботу, що зроблена протягом найближчих днів у цьому напрямку. Зокрема, забезпечено постійний контроль і охорону місць забору питної води, яких у Дніпропетровській області налічується десять.

Також особлива увага приділяється функціонуванню основних загороджувальних гребель на водосховищах, електростанцій, котельних, магістральних трубопроводів регіону з метою посилення безпеки цих об'єктів. А Дніпропетровська ОДА посилила взаємодію із керівництвом Дніпропетровського відділення «Укртелекому» з метою безпеки мобільної та телекомунікаційної мережі.

Окреме питання – безперебійне постачання продовольства жителям Дніпропетровщини. Щоб не допустити зростання вартості цукру, м'яса, овочів та інших продуктів в громадських місцях Дніпропетровська та області постійно проводяться сільськогосподарські ярмарки зі зниженими цінами. Крім того, перед відповідальними чиновниками Дніпропетровської ОДА стоїть завдання опрацювати з Міністерством Агропромислового комплексу України та Агрофондом на тимчасову заборону вивозу продовольчого зерна за територію регіону та підписати трьохсторонні договори між облдержадміністрацією, Агрофондом і хлібзаводами області для контролю цін на хліб і упередження дефіциту на цей продукт.

- На Дніпропетровщині впроваджуються всі необхідні заходи для забезпечення продовольчої та соціальної безпеки жителів області. Зараз важливо зберігати порядок та, в першу чергу, думати про стабілізацію економічної ситуації, - зазначив Євген Удод. - Крім того, треба розділяти політичні та патріотичні лозунги, бо головне завдання – зберегти цілісність України. Сьогодні в Дніпропетровську планують проводити патріотичні мітинги. Я, як перший заступник голови Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів, гарантую, що жодного прапора Партії регіонів на цих заходах не буде. Сподіваюся, що там не буде і гасел інших політичних партій, а тільки прапори України.

Відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облради

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014