-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Дніпропетровська облдержадміністрація інформує всіх громадян про неприпустимість використання масок, закриваючих обличчя, а також предметів, пристосованих для заподіяння тілесних ушкоджень. Це пов'язано з посиленням заходів з охорони громадського порядку. Про це повідомив заступник губернатора Дніпропетровщини Святослав Олійник.

Заступник губернатора наголосив, що поява на вулицях міст і районів Дніпропетровщини людей із закритим обличчям та з предметами, що пристосовані до заподіяння тілесних ушкоджень, у тому числі при перевезенні таких предметів автотранспортом, буде сприйматися правоохоронними органами як підготовка до порушення громадського порядку. «Такі громадяни будуть в обов'язковому порядку доставлятися в найближчі відділення міліції для встановлення їх особи та перевірки на причетність до насильницьких дій та кримінальних вчинків», - сказав Святослав Олійник.

Заступник губернатора додав, що облдержадміністрація знайшла розуміння цієї позиції з боку представників політичних сил всіх спектрів. Зокрема, з боку правих сил заборону носіння масок та палиць підтримано Штабом національного захисту, до складу якого входять всі політичні та громадські об'єднання, пов'язані з майданом. З боку лівих сил цю ініціативу підтримали представники КПУ та Союзу радянських офіцерів.

«Дніпропетровська облдержадміністрація у повному обсязі забезпечує мирне волевиявлення народу, зібрання на мітинги. Проте наше завдання – захистити жителів Дніпропетровщини від провокацій, забезпечити порядок та стабільність в регіоні. Тому ми звертаємося до всіх політичних сил та громадян – виражайте свою думку цивілізовано та не піддавайтеся на провокації. В іншому випадку – ми будемо жорстко присікати всі прояви агресії», - зазначає Святослав Олійник.

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014