-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

21 березня з робочим візитом Дніпропетровщину відвідала група представників міністерств закордонних справ Франції, Чехії та Литви. До складу делегації увійшли посли з особливих доручень з питань реалізації ініціативи ЄС «Східне Партнерство» Петр Мареш (Чехія), Серж Смессов (Франція), Вайдотас Верба (Литва). В рамках перебування на Дніпропетровщині дипломати зустрілися з студентською молоддю, керівниками обласної і міської влади, а також бізнес-кіл регіону.

В ході зустрічі голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод ознайомив іноземних гостей з міжнародними проектами, які впроваджуються та активно реалізуються на Дніпропетровщині та презентував Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

- Ситуація яка склалася в Україні є складною, але водночас вона стала каталізатором для життєво важливих процесів, які необхідно реалізувати без зволікання. Це вимагає від нас рішучих дій для збереження цілісності нашої країни, для розвитку регіонів, для користі кожної людини, - зазначив Євген Удод. - Ми багато років просуваємо ідею реформування місцевого самоврядування. Залучали для цього зарубіжних партнерів, впроваджували передові європейські практики. Саме тому я представив «Концепцію реформування місцевого самоврядування в Дніпропетровській області», яка вже отримала підтримку місцевої громади, бізнесу та громадських організацій.

Європейські дипломати відзначили високий рівень роботи, що проводиться в Дніпропетровській області. «Рівень консолідації суспільства і правильність рішень, які приймаються на управлінському рівні дійсно вражають. Керівництво області відзначається умінням дивитися в майбутнє, передбачати тренди, які будуть корисними і прибутковими для громади Дніпропетровщини», - зазначив Посол з особливих доручень з питань Східного Партнерства ЄС, МЗС Литовської Республіки Вайдотас Верба.

Зустріч з представниками бізнесу регіону пройшла в рамках круглого столу «Бачення бізнесу щодо подальшої співпраці з Європейським Союзом».

- Переважна більшість всіх проектів та програм, які сьогодні реалізуються на Дніпропетровщині – це спільна робота громад, бізнесу, влади та іноземних партнерів. Тому візит таких почесних гостей вкрай важливий для Дніпропетровської області. Для нас це сигнал, що довіра міжнародних партнерів до нашої області залишається незмінно високою. Хочу наголосити, що усі напрацювання завжди були і надалі будуть конвертовані, в першу чергу, саме у поліпшення рівня життя жителів нашої області, - зауважив голова облради. - Сьогодні наша мета обговорити з нашими зарубіжними партнерами і бізнесом регіону принципи і алгоритм співпраці в нових умовах. Саме нам реалізовувати це на практиці.

Нагадаємо, що за останній місяць Євген Удод зустрівся з усіма міжнародними партнерами – дипломатами ЄС, міжнародними фондами, серед яких, зокрема, DESPRO, USAID, GIZ, CIDA. Всі підтвердили свої наміри продовжувати співпрацю з Дніпропетровщиною.

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014