-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

а контроль має бути об'єктивним і неупередженим

3 квітня в Дніпропетровській обласній раді пройшла нарада з питань протидії та боротьби з корупцією за участі представників силових та контролюючих відомств, представників Дніпропетровської ОДА, профільної комісії Дніпропетровської обласної ради, підприємців. Мета заходу: вислухати ті проблеми, з якими стикаються підприємці та виробити спільний механізм їх вирішення. Основним ініціатором наради виступила спілка промисловців та підприємців Дніпропетровської області.

- Протидія корупції - одна з найбільш гострих тем, що існують в нашому суспільстві. Вона розкладає ділове середовище, знижує дієздатність бізнесу і, як наслідок, відбивається на його іміджі. Але найголовніше - корупція підриває довіру громадян до влади. Тому розробці заходів з протидії корупції необхідно приділити особливу увагу. Бізнес повинен працювати чесно і спокійно, а контроль має бути об'єктивним і неупередженим. Це важливо, бо визначає інвестиційний клімат та імідж області. Так само це важливо в рамках майбутньої реформи місцевого самоврядування, адже бізнес повинен розвиватися і платити податки, а корупція стримує цей процес, а іноді навіть призводить до остаточного закриття підприємств, - прокоментував подію Євген Удод.

Євген Удод також підкреслив, що послідовність і системність – це основа у вдосконаленні механізмів боротьби з корупцією на Дніпропетровщині. Обласна рада провела чималу роботу в цьому напрямку. Зокрема, в регіоні розроблена і реалізується «Програма запобігання та протидії корупції в Дніпропетровській області на 2013-2015 роки». Її головні завдання – забезпечення профілактики корупційних правопорушень та створення умов для залучення громадськості до протидії корупції.

У ході наради присутні висловили сподівання, що ця нарада стане відправною точкою для кардинальних дій у боротьбі з корупцією. На першому місці повинні бути прозорі взаємини бізнесу, влади, правоохоронних і контролюючих органів. Саме такий формат взаємодії дасть якісно новий поштовх до розвитку і зміцнення бізнесу, ще більшого притоку інвестицій. Робота по виконанню заходів з протидії корупції, має бути постійною і повномасштабною.

- Хочу підкреслити, що ми не повинні ловити хабарника за руку - оперативні заходи повинні проводити правоохоронні органи. Наше завдання - привернути до проблеми увагу громадськості. На мій погляд, саме жителі Дніпропетровщини можуть надати неоціненну допомогу в боротьбі з проявами корупції, - зазначив Євген Удод.

Відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облради

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014