-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

24 квітня, на Дніпропетровщині підписано угоду про співпрацю та взаємодію в форматі Конгресу регіонального розвитку Дніпропетровщини. Підписанти угоди - представники органів державної влади, підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов'язана з регіональним розвитком Дніпропетровської області. Серед почесних гостей - Президент Асамблеї європейських регіонів Ханде Бозатлі та Генеральний Секретар АЄР Паскаль Гьорген.

Основними завданнями Конгресу є: об'єднання зусиль для збереження єдності України; реформування місцевого самоврядування та територіальній організації влади (в т.ч. розширенню повноважень жителів області); впровадження кращих світових та європейських практик регіонального розвитку; впровадження стратегії розвитку Дніпропетровської області; розвитку громадянської активності; запобігання та протидії корупції. Робота Конгресу проходитиме у вигляді сесій, де кожен учасник зможе вносити пропозиції для розгляду на пленарних засіданнях та засіданнях робочих груп, постійних і тимчасових комісій, матиме можливість готувати відповідні проекти рішень.

Серед постійних комісій, що затвердила рада Конгресу: постійна комісія з питань децентралізації влади та реформування адміністративно-територіального устрою; постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, впровадження кращих світових практик; постійна комісія з питань реалізації стратегії розвитку області; постійна комісія з питань боротьби з корупцією; постійна комісія з питань розвитку громадянської активності та підтримки суспільних ініціатив.

- Ми на власному досвіді переконалися, що будь-які позитивні зміни у розвитку територій, а тим більше, відчутні досягнення від впровадження масштабних проектів безпосередньо залежать від зусиль і бажання наших громад. Сьогодні Дніпропетровська область є регіоном, який динамічно розвивається і потребує нових підходів до використання потенціалу регіону. Саме для цього в рамках угоди про співпрацю, ми об'єднуємо зусилля органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, бізнесу і підприємств для подальшої роботи по ключовим питанням місцевого й регіонального розвитку, - наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

За словами Президента Асамблеї Європейських Регіонів Ханде Бозатлі, підписання угоди про створення Конгресу - це чудовий крок, який дозволить спільними зусиллями визначити завдання і проекти, які потрібно реалізувати в регіоні в першу чергу. «Це свідчить, що рішення будуть максимально ефективними і корисними для всіх жителів Дніпропетровщини. Адже саме сьогодні для України вкрай важливий позитивний приклад роботи, приклад об'єднання зусиль влади і людей для вирішення першочергових питань».

По завершенню заходу, головуючим Конгресу регіонального розвитку Дніпропетровщини було обрано Євгена Удода.

Відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облрадиНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014