-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(2 голоса, среднее 3.00 из 5)

Голова облдержадміністрації Ігор Коломойський підписав розпорядження про недопущення фактів незаконної передвиборної агітації та політичної реклами на території Дніпропетровської області.

Зокрема, у розпорядженні йдеться:

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про вибори Президента України", з метою забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян при проведенні в Дніпропетровській області позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року:

1. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, голові обласної ради, сільським, селищним, міським головам:

1) не допускати фактів використання приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборної агітації та політичної реклами;

2) вжити заходів щодо заборони розміщення та розповсюдження будь-яких агітаційних матеріалів, партійної символіки та політичної реклами в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

2. Звернути увагу, що особи, винні в порушенні законодавства про вибори Президента України, про державну службу, про службу в органах місцевого самоврядування, притягуються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому чинним законодавством України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014