-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Реформа місцевого самоврядування – запорука високих стандартів життя територіальних громад, а значить і всієї держави в цілому.

На цьому сьогодні наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод під час круглого столу "Розвиток територіальних громад – запорука ефективної держави", який пройшов у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії держуправління при Президентові України (ДРІДУ НАДУ).

Захід об'єднав представників органів влади, спеціалістів в області державного управління та науковців.

«Реформа місцевого самоврядування дозволить знизити запал у суспільстві та дати реальні можливості керувати регіонами місцевим громадам, стане національним компромісом для збереження цілісності України, а Дніпропетровщину зробить самим процвітаючим регіоном держави», - зазначив Євген Удод.

За його словами Дніпропетровщині, як і іншим регіонам України, необхідно сконцентруватись на 3-х основних моментах: бюджетна самостійність, гуманітарна самостійність та розширенні повноважень жителів територій, коли вони самі обирають керівників районів та області.

«Тільки наявність у регіонах ресурсів, відповідальності та повноважень дозволить їм та Україні в цілому, розвиватись та залишатись цілісною і неподільною», - підсумував голова облради.

Під час круглого столу учасники також обговорили концептуальні засади реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, упровадження електронного урядування, пріоритети розвитку сільських громад і територій у контексті регіонального розвитку. Торкнулись і питань інституційного розвитку формування місцевих бюджетів, ролі місцевого самоврядування у залученні інвестицій щодо розвитку територіальних громад, а також закордонного досвіду реформування системи місцевого самоврядування.

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014