-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

16 липня Євген Удод зустрівся з представниками місії ООН, які відвідали Дніпропетровщину щоб ознайомитися з баченням нашого регіону щодо децентралізації влади в Україні і проаналізувати роботу проекту ПРООН.

На думку дніпропетровської громади в представлений законопроект щодо змін в Конституцію України (пункти, що стосуються децентралізації) вкрай необхідно внести важливі корективи, а саме: бюджетна самостійність регіонів; гуманітарна самостійність регіонів; вибори обласного та районних голів прямим таємним голосуванням всіх жителів області та районів.

«Щоб втілити ідею децентралізації влади ще прийдеться добре попрацювати. Є своє розуміння питання і своя політична кон'юнктура в Києві. Є думки різних регіонів. У цій ситуації дніпропетровській громаді потрібно відстояти свою позицію, бо вона ретельно опрацьована і, можна сказати, «вистраждана». Концепція реформування місцевого самоврядування, запропонована нашими фахівцями відображає інтереси громади і не залежить від політичної кон'юнктури. Ми перші запропонували свою ідею децентралізації. Ми відпрацювали цю концепцію з експертами: вітчизняними та закордонними. Ми працювали і продовжуємо працювати з цього питання з громадськістю», - прокоментував ситуацію щодо децентралізації влади Євген Удод.

Голова обласної ради також зазначив, що у Дніпропетровській області за підтримки кращих світових експертів розробляються місцеві регіональні та трансрегіональні стратегії розвитку. В процеси місцевого розвитку активно залучаються територіальні громади. Це два найважливіші фактори, які можуть забезпечити успішність реформування місцевого самоврядування.

«Коли є єдине розуміння ідеї і сенсу децентралізації, то самі різні думки не суперечать, а доповнюють одна одну», - підкреслив Євген Удод.

Цього ж дня делегація зустрінеться з представниками Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та громадськості, відвідає Томаківський районний ресурсний центр ПРООН і візьме участь у круглому столі з керівництвом району, керівниками профільних управлінь – учасники Форуму місцевого розвитку, голів сільських рад – учасники проекту, ініціативними групами від громад – учасниками проекту.

Довідково:

Нагадаємо, за результатами річного звіту Представництва Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй про діяльність спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в 2013 році Дніпропетровська область є лідером одразу за кількома напрямками.

За обсягами співфінансування мікропроектів органів місцевого самоврядування у період реалізації двох фаз проекту Дніпропетровська обласна рада стала кращою серед всіх регіонів України - більше 6 млн. грн. Дніпропетровщина стала лідером і за кількістю сільських та селищних рад учасників проектів відтворення методології (реплікація) -18.

Згідно зі звітом ЄС/ПРООН Дніпропетровська область стала першою в Україні і за кількістю розроблених планів розвитку громад за тематичним напрямом енергозбереження - 37.

А співфінансування мікропроектів енергоефективності з обласного бюджету склало найбільшу серед інших регіонів суму - 1 млн 129 тис. грн.

Відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облгосадміністрації

Похожие новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 15.08.2014 09:29
  А теперь скажите,что это до конца продумано.Каким же образом будет производиться экономия,если у школ ...

  Подробнее...

   
 • 05.08.2014 10:10
  Не пойду против своих!

  Подробнее...

   
 • 30.07.2014 21:40
  А назвать эту самую компанию, которая и установила эту самую свободну Wi-Fi-зону - постеснялись?!

  Подробнее...

Даете ли вы взятки?

Регион

Пятница, 15. Август 2014
Четверг, 14. Август 2014
Среда, 13. Август 2014