-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

В Україні погіршилась ситуація з кору. Спочатку спалах кору почав реєструватися в західних областях. Оскільки, це летюча інфекція, то випадки кору уже реєструються як в Києві, так і в інших областях України, в т.ч. і в Дніпропетровській області.

Під головуванням першого заступника голови Юр’ївської райдержадміністрації, голови районної комісії ТЕБ та НС Шаповала О. М. 3 лютого 2012 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто питання посилення протиепідемічних та профілактичних заходів проти кору в районі.

З метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів та на виконання доручення Міністра МОЗ України та листа облСЕС № 3/1-11.2/64 від 19.01.2012 в районі проведена ревізія щеплювальної документації дітей та дорослих до 30 років, з метою виявлення не щеплених проти кору або осіб, у яких відсутні дані щеплення та перенесене захворювання у минулому. Згідно ревізії по району виявлено таких 54 особи.

З медпрацівниками лікувально-профілактичних закладів району 26 січня проведений семінар з клініки, діагностики, лікування, профілактики кору та лабораторного обстеження хворих.

Головним лікарям КЗ "Юр’ївської ЦРЛ" Дніпропетровської обласної ради" Шумі М.Б. та районного КЗ "Юр’ївський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Трофимук С.В. було доручено забезпечити своєчасне та в повному обсязі виконання комплексу протиепідемічних заходів з профілактики кору відповідно до наказу МОЗ від 17.05.2005р. № 188 "Про затвердження інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором".

Відділ з питань НС Юр’ївської райдержадміністрації

http://www.yuryev-rn.dp.gov.uaНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014