-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

8 лютого 2012 року в управлінні охорони здоров'я Павлоградської міської ради проведено круглий стіл до Міжнародного дня боротьби з онкозахворюваннями та Міжнародного дня дітей хворих на рак.

В роботі круглого столу взяли участь головний онколог міста Масловський В.Ф., лікар акушер-гінеколог клініко-діагностичного відділення пологового будинку Фролова М.Б., завідуюча дитячою поліклінікою СМСЧ № 7 Немикіна І.В.

Фахівці розповіли журналістам місцевих засобів масової інформації про стан захворюваності на онкологічні захворювання дорослого населення та дітей. Надали поради по застосуванню комплексу заходів по попередженню онкологічних захворювань, говорили про фактори ризику, які можуть спричинити онкологічні захворювання, та особливий акцент всі фахівці зробили на значенні своєчасного звернення при виникненні найменших клінічних проявів захворювання та значенні регулярного проходження профілактичних оглядів.

Немикіна І.В. надала поради батькам бути уважними до здоров'я своїх дітей, приділяти особливу увагу раціональному харчуванню дітей, в разі виникнення підозри на захворювання, негайно звертатись за кваліфікованою допомогою до фахівця. Фролова М.Б. повідомила про попередження та значення ранньої діагностики такої візуальної форми рака, як рак шийки матки. Розповіла про необхідність застосування вакцини проти раку шийки матки.

Фахівці звернулись до населення міста з проханням не зволікати з обстеженням при виникненні підозри на захворювання. Всі хвороби виліковні при своєчасному звернені, особливо при візуальних формах раку.

Міський онколог Масловський В.Ф. звернувся до жіночої половини населення з проханням проводити самообстеження молочних залоз, дбати про своє здоров`я тому, що сьогодні є всі можливості для ранньої діагностики захворювання.

Фахівці спробували ще раз переконати населення що рак – це не вирок, а виліковна хвороба.

http://pavlograd-official.org

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014