-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Наразі в області працює 229 закладів сімейної медицини. Згідно з проектом модернізації охорони здоров’я на Дніпропетровщині до кінця цього року медичну допомогу надаватимуть вже 379 амбулаторій сімейної медицини. Розгалужена мережа медичних закладів первинної допомоги забезпечить рівний доступ населення до якісних медичних послуг.

 Амбулаторії сімейної медицини будуть створені на базі дільничних лікарень, поліклінік, сільських лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів. При цьому медичні заклади будуть продовжувати надавати медичну допомогу у звичайному режимі.

 У амбулаторіях працюватимуть сімейні лікарі. У разі недостатньої кількості або відсутності спеціалістів загальної практики (сімейних лікарів), медичну допомогу населенню надаватиме група лікарів – терапевт, педіатр та гінеколог. Така спільна організація обслуговування населення дозволить лікарям консультувати одне одного та наглядати не окремі захворювання, а пацієнта та його сім’ю у цілому, вчасно виявляти захворювання та у разі необхідності скеровувати пацієнтів на вторинний рівень надання медичної допомоги – до лікарів вузького профілю (наприклад, травматолога або нейрохірурга) та у стаціонари.

 Важливо зрозуміти, що сімейний лікар ні в якому разі не замінює лікарів вузького профілю – хірурга, офтальмолога, отоларинголога, невропатолога та інших. Вони продовжуватимуть надавати спеціалізовану (вторинну) допомогу населенню в консультативно-діагностичних центрах, які будуть створюватися на базі поліклінік.

 Після проведених необхідних обстежень та консультацій на вторинному рівні пацієнт буде продовжувати лікування під наглядом свого сімейного лікаря. Таке лікування буде призначено з урахуванням інших захворювань пацієнта, сумісності лікарських засобів, протипоказань до тих чи інших медикаментів та процедур.

 Завдяки інформаційній кампанії, яка супроводжує модернізацію медичної галузі області, кожен мешканець Дніпропетровщини знатиме свого лікаря та у разі необхідності зможе до нього звернутися.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністраціїНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014