-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Під час пленарного засідання шостої сесії обласної ради депутати затвердили регіональну Програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних організмів на території Дніпропетровської області протягом 2012–2026 рр.

В області реалізується масштабний проект з модернізації охорони здоров’я, зазначив голова обласної ради Євген Удод. Його мета – не тільки забезпечення нової якості медичного обслуговування, а й впровадження заходів профілактики захворювань серед населення. Здоров’я людини напряму залежить від стану довкілля. Саме тому губернатор області Олександр Вілкул велику увагу приділяє впровадженню екологічних програм. Програма з локалізації та ліквідації амброзії стане частиною комплексу регіональних програм, направлених на захист здоров’я мешканців Дніпропетровщини та покращення її екологічного стану, зазначив голова обласної ради.

На сьогодні площі засмічення амброзією у Дніпропетровській області складають 194 тис. 345 га та мають тенденцію до подальшого поширення. Найбільше нас хвилює зростання кількості людей, хворих на алергію, яка часто провокує ця рослина. На сьогодні у нашому регіоні від алергійних захворювань страждають більше 10 % населення, серед яких чимало дітей, підкреслив Євген Удод. Тому заходи програми включають в себе ліквідацію амброзії у населених пунктах та масштабний висів газонних трав, озеленення в містах, на територіях, де запроваджено карантинний режим. Передбачено також систематичне скошування, виривання рослин з корінням та їх знищення, перекопування або приорювання ґрунту з подрібненням рослинних решток.

Зважаючи на те, що амброзія має велику життєздатність, Програма розрахована на 15 років.

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою обласної радиНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014