-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

В м. Павлограді з 5 березня по 5 квітня 2012 року медичними працівниками лікувально–профілактичних закладів міста проведено місячник по ранній діагностиці та попередженню захворювання на туберкульоз.

Дільничні лікарі-терапевти, педіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини та медичні сестри лікувальних закладів та центру первинної медико – санітарної допомоги проводили роз’яснювальну роботу по профілактиці туберкульозу в різних куточках нашого міста. Медичні працівники завітали практично в кожен заклад, який знаходиться в радіусі обслуговування лікувального закладу: ринки, магазини, авто та залізничний вокзали, дитячі дошкільні заклади, школи, бібліотеки, міськрайонний центр зайнятості, шахти тощо. Під час лекцій та бесід лікарі закликали людей в разі виникнення первинних ознак захворювання звертатись за допомогою в медичні заклади, своєчасно проходити флюорографічне обстеження. Майже три тисячі жителів міста прослухали поради медичних працівників щодо попередження захворювання на туберкульоз та необхідності здійснення своєчасної діагностики цього захворювання.

В рамках місячника, 21 березня, в відділі охорони здоров’я проведено круглий стіл, на якому обговорювались питання щодо заходів попередження туберкульозу та значенні ранньої діагностики цього захворювання. Представники регіональних засобів масової інформації мали можливість поспілкуватись з завідувачем диспансерним відділенням протитуберкульозного диспансера Антонюк Ю.В. та дитячим фтизіатром Харлап К.Я. Лікарі фтизіатри наголошували на важливості одного з основних факторів попередження захворювання на соціально – небезпечні хвороби, в тому числі туберкульоз та Віл/СНІД, ведення здорового способу життя.

22 березня, біля центру дозвілля «Мир», міським центром здоров’я, товариством Червоного Хреста та волонтерами медичного училища проведена вулична акція. Під час акції мешканцям міста роздавали пам’ятки «Туберкульоз виліковний», розповідали, що потрібно знати про туберкульоз та переконували перехожих, що тільки безпечна поведінка та здоровий спосіб життя захистять їх від наркоманії, туберкульозу, Віл/СНІДу та хвороб, які передаються статевим шляхом, бо на 50-60% здоров’я людини залежить від поведінки та способу життя.

http://pavlograd-official.orgНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014
Вторник, 01. Июль 2014