-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Кількість спалахів харчових отруєнь в Україні порівняно з минулим роком зросла на чверть. Про це на прес-конференції у понеділок заявила головний лікар Центральної СЕС МОЗ України Любов Некрасова.

"Станом на 15 вересня в Україні зареєстровано 33 спалахи харчових отруєнь на 18 адміністративних територіях. Це на чверть більше, ніж торік", - сказала вона, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Л.Некрасова поінформувала, що найбільше - 5 спалахів - зареєстровано у Львівській області, 3 - у Волинській. У Чернігівській, Харківській, Житомирській, Луганській областях, Севастополі та Києві сталося по 2 випадки масових отруєнь, у Донецькій, Дніпропетровській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Сумській, Одеській, Тернопільській, Рівненській, Івано-Франківській та АР Крим - по одному.

У дитячих дошкільних закладах на цей час зареєстровано 5 спалахів харчових отруєнь - у Криму, Луганській, Чернігівській, Харківській областях та Одесі. 2 спалахи стались у дитячих оздоровчих закладах - у Чернігівській області та м.Севастополі.

"Я можу підсумувати, що в усіх цих випадках були грубі порушення санітарно-епідемічного режиму: недотримання технології приготування харчових продуктів, до вживання дітьми були допущені ті продукти, які не передбачені санітарними нормами і правилами влітку, а також готова продукція зберігалася довше, ніж дозволено", - констатувала головлікар Центральної СЕС.

Джерело: УКРІНФОРМНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014