-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Майже третину із зареєстрованих на сьогодні 33 випадків масових харчових отруєнь спричинено збудником сальмонели. Про це на прес-конференції у понеділок заявила головний лікар Центральної СЕС МОЗ України Любов Некрасова.

"10 спалахів було викликано сальмонелою. Сьогодні цей збудник повертається і стає більш агресивним, бо в попередні роки був немовби період затишшя, сальмонела не виявлялася" - сказала вона, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Л.Некрасова зазначила, що причини активізації того чи іншого вірусу медикам невідомі, є певні природні закони, які ми можемо лише спостерігати. "Чим це зумовлено, неможливо сказати, це питання потрібно науково вивчати. Ми можемо тільки казати як практична служба, що ми виявляємо. Але ці збудники нікуди не діваються, вони пристосовуються до життя в природному середовищі і серед людей і повертаються через якийсь час. Зараз ми вже бачимо, що повертається сальмонельоз, і дуже потужно", - констатувала головлікар Центральної СЕС.

Відповідаючи на запитання кореспондента УКРІНФОРМу, Л.Некрасова зазначила, що в яйцях і курячому м'ясі може міститися лише один із штамів сальмонели, яких у природі існує понад 2 тис. різновидів. Методом профілактики цього виду сальмонельозу є термічна обробка курячої тушки і миття яєць гарячою водою перед вживанням. Для запобігання ж іншим видам захворювання слід дотримувати звичайних санітарно-гігієнічних норм, підкреслила головлікар Центральної СЕС.

Джерело: УКРІНФОРМНовые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.06.2014 10:23
  "Ловят" тех, у кого при вымогательстве не оказывается достаточно денег. У кого достаточно - забирают ...

  Подробнее...

   
 • 24.06.2014 22:26
  Пам’яті загиблих під Луганськом внаслідок збитого терористами Іл-76: Котилося чорне небо, Тривожно ...

  Подробнее...

   
 • 20.06.2014 08:32
  А как же ларёк на так называемом "пятачке"? Там продажа алкоголя ведётся круглосуточно.К ак люди живут ...

  Подробнее...

Готовы ли вы помогать беженцам из зоны АТО?

Регион

Пятница, 04. Июль 2014
Четверг, 03. Июль 2014
Среда, 02. Июль 2014
Вторник, 01. Июль 2014