-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

У лютому 2012 року за підтримки губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула Павлоградська міська лікарня № 4 отримала комп'ютерний томограф. Наразі за допомогою сучасного обладнання безкоштовну діагностику вже пройшли близько 1000 мешканців Павлограда та прилеглих районів.

“Раніше пацієнти з Павлограда, що потребували обстеження на комп'ютерному томографі, мали їхати за 80-140 км у Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені І.І. Мечникова. Завдяки введенню в експлуатацію комп’ютерного томографа Somatom Emotion 16 такої необхідності більше немає. Наразі своєчасна високоякісна діагностична допомога мешканцям Павлограда, Тернівки, Першотравенська, а також Павлоградського, Юріївського, Покровськогого, Петропавлівського та Межівського районів надається у Павлоградській міській лікарні № 4. Сучасне обладнання дозволило суттєво підвищити доступність високотехнологічної променевої діагностики для населення Західного Донбасу та скоротити час встановлення точного діагнозу”, - сказала головний лікар Павлоградської міської лікарні № 4 Марина Костюкова.

Комп’ютерний томограф Somatom Emotion 16 Siemens (Німеччина) розроблений з використанням останніх технологічних досягнень для зниження променевого навантаження на організм людини та часу дослідження. Він дозволяє з високою точністю діагностувати захворювання та травми пацієнтів. Зокрема ураження печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, аорти, а також головного мозку (свіжі крововиливи, інфаркти, ознаки травматичних ушкоджень, пухлини, кісти).

Окрім цього, апарат ефективний при профілактичних оглядах. Навіть за відсутності скарг у пацієнтів він виявляє ранні ознаки захворювань.

За допомогою комп'ютерного томографа лікарі Павлоградської міської лікарні № 4 за короткий термін отримують зображення великих об'ємів. Це важливо при обстеженні та своєчасному наданні допомоги хворим у тяжких станах.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014