Державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України святкує 85!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Світила медицини зі всієї України приїхали до Дніпропетровська, щоб привітати Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України з 85-річчям. Це єдиний в Україні медичний заклад, в якому не лише лікують людей з обмеженими можливостями, а й активно займаються профілактикою та вивченням хвороб, що призводять до інвалідності.

За сумлінну працю та з нагоди 85-річчя закладу подяками голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула та почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України нагороджені провідні спеціалісти інституту.

«За 85 років роботи перед інститутом ставилися різні завдання, змінювалась ситуація з захворюваністю, змінювалися теми досліджень, але незмінним було головне – служіння людям з обмеженими можливостями», – наголосив професор, директор державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Анатолій Іпатов. За його словами, проведення модернізації охорони здоров’я Дніпропетровщини – питання назріле і надзвичайно потрібне, адже одним з найважливіших аспектів є активне впровадження профілактики захворювань, в тому числі й таких, що можуть призвести до інвалідності.

Сьогодні в Україні проживає 2,5 мільйони людей з обмеженими можливостями, тому робота інституту є надзвичайно важливою. Щороку тут створюють кілька медичних винаходів, проводять діагностику, лікування та реабілітацію понад 7 тисяч пацієнтів. Своєю повсякденною практичною діяльністю колектив інституту сприяє відновленню працездатності хворих, повертає їх до суспільно-корисної праці.

Фахівці інституту працюють над удосконаленням медико-соціальної експертизи при різних захворюваннях, розвивають мережу експертних комісій та стаціонарних установ соціального забезпечення. Наукові співробітники та лікарі інституту надають значну методичну, консультативну, лікувальну та діагностичну допомогу в усіх областях України та активно співпрацюють зі своїми зарубіжними колегами.

Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації


e-max.it: your social media marketing partner

Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 15.09.2016 18:49
  В тарифе на газ заложена стоимость установки счетчика ...

  Подробнее...

   
 • 15.09.2016 12:21
  але людина зможе залишится на минулій схемі платі - по прописаним,вваж аю.хто побажає.Лічильн ики ...

  Подробнее...

   
 • 14.09.2016 15:25
  Здравствуйте!!! ! Обращаюсь к вам как к власти в городе!!! Примите меры!!! Вся Проточиловка в бурьянах ...

  Подробнее...

Нужна ли Павлограду искусственная новогодняя елка?