Молодь Павлограда провела вуличну акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

29 листопада 2012 року на території біля центру дозвілля "МИР" була проведена вулична акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який в усьому світі відзначається 1 грудня.

В проведенні акції взяли участь група волонтерів медичного училища: Віра Силка, Тетяна Ниш, Інна Захарків, Юля Гриценко, Ігор Щербина та Константинов Олександр, яких підготувала викладач медичного училища Пасіцельська Г.М.- є керівником волонтерського загону з питань профілактики Віл/СНІДу та попередження соціально–небезпечних хвороб. В вуличній акції також взяли участь: завідуюча «Клінікою, дружньою до молоді» О. Лупова, представники товариства Червоного Хреста, міського центру здоров'я та громадської організації клуб «Імпульс».

Акція спрямована на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань профілактики захворювань Віл/СНІДу та захворювань, які передаються статевим шляхом.

Протягом акції, волонтери медичного училища, патронажні медичні сестри, фахівці «Клініки, дружньої до молоді», представники громадської організації клуб «Імпульс» та центру здоров’я роздавали перехожим пам’ятки, листівки, буклети з питань профілактики ВІЛ–інфекції, СНІДу, захворювань, які передаються статевим шляхом та проводили бесіди з мешканцями міста про значення здорового способу життя, роз’яснювали перехожим, особливо молоді, що тільки безпечна поведінка та здоровий спосіб життя збережуть здоров’я та захистять від ВІЛ-інфекції, наркоманії, туберкульозу, та роздавали індивідуальні засоби захисту.

Студенти волонтери активно проводять роз’яснювальну роботу з учнями старших класів навчальних закладів та професійного ліцею (згідно графіків центру здоров’я та адміністрацією навчальних закладів). Вони не тільки детально розповідають про шляхи запобігання ВІЛ–інфікування, засоби профілактики туберкульозу, наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, а і пропагують здоровий спосіб життя та життєві цінності, використовуючи такі сучасні форми роботи, як анкетування, психологічний тренінг, рольові ігри. Діти залишаються не байдужими до цієї проблеми, активно включаються в роботу, дають відповіді та аналізують життєві стосунки в сучасному житті.

http://pavlograd-official.org/

e-max.it: your social media marketing partner
Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.03.2016 12:10
  В Лозовій, де перевірили 400 переселенців, виявили тільки 43, це, десь, кожен десятий. Впевнений, що ...

  Подробнее...

   
 • 27.03.2016 02:19
  Да уж, как приятно видеть эти родные лица, которые родными стали за столь короткое время! это были ...

  Подробнее...

   
 • 09.03.2016 18:43
  Першотравенск (укр. Першотравенськ) — город областного значения в Днепропетровско й области Украины.

  Подробнее...

Делаете ли вы благотворительные взносы в наших медучреждениях?