-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

На Дніпропетровщині під керівництвом губернатора Олександра Вілкула активно розвивається система санаторно-курортного оздоровлення. Особливості роботи санаторіїв Дніпропетровської області обговорили на першій регіональній конференції «Природні можливості санаторно-курортного лікування на Дніпропетровщині». У конференції взяли участь головні лікарі мережі санаторіїв області, представники профспілок та медичні фахівці.

На Дніпропетровщині функціонує чотири санаторії для дорослих: «Славутич» (м. Верхньодніпровськ), «Новомосковський» (м. Новомосковськ), «Дніпровський» (м. Дніпродзержинськ) та «Сонячний» (с. Вербки Павлоградського району). У 2012 році майже 15 тис. жителів регіону та України оздоровились в цих санаторіях.

«Дніпропетровщина - це не лише потужний промисловий, науковий, культурний центр, а й регіон, де є унікальні природньо-лікувальні можливості. За природними ресурсами та якістю послуг санаторії нашого регіону складають гідну конкуренцію популярним курортам України», - сказав голова Дніпропетровського регіонального відділення асоціації курортологів і фізіотерапевтів Олександр Андрієнко.

Усі чотири санаторії Дніпропетровщини надають широкий спектр послуг відпочиваючим. Це кліматотерапія (повітряні та сонячні ванни, соляна кімната, в якій відтворений мікроклімат справжньої соляної печери), лікувальна фізкультура (гімнастика, фітнес, плавання, ближній туризм тощо), водолікування (різноманітні ванни, души, сауни та лазні), апаратна фізіотерапія (ультразвукова терапія, інгаляції та інше), лікувальний масаж.

Також у цих санаторіях застосовуються такі види терапії як: фітотерапія, медикаментозна терапія, ароматерапія, мануальна терапія та інші. Санаторій «Новомосковський» розташований у Новомосковському районі, село Орловщина. Він спеціалізується на лікуванні захворювань системи травлення, серцево-судинної, ендокринної, опорно-рухової, нервової систем, розладів обміну речовин та цукрового діабету. Особливу увагу в санаторії приділяють лікуванню пацієнтів за допомогою мінеральних вод. На території закладу знаходиться джерело лікувальної питної мінеральної води. Її застосування ефективне при захворюваннях системи травлення та порушеннях обміну речовин. За рік у санаторії «Новомосковський» оздоровлюється близько 5,5 тис людей. Санаторій «Сонячний», що розташований у с.Вербки Павлоградського району, щорічно відвідує близько 2 тис пацієнтів. Санаторій спеціалізується на лікуванні опорно-рухового апарату, нервової системи, органів дихання та серцево-судинної системи.

Одним із найбільш дієвих методів лікування опорно-рухового апарату, що застосовується в санаторії «Сонячний» є грязьотерапія зі застосуванням цілющої грязі Сакського озера. Таке відділення є єдиним серед усіх санаторіїв Дніпропетровщини. Санаторій «Дніпровський» знаходиться на березі Дніпродзержинського водоймища. Він спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної та нервової систем, органів дихання, органів опори та руху. Окрім цього, в санаторії функціонує сучасне відділення реабілітації онкохворих, а також відділення для жінок з ускладненим перебігом вагітності. За 2012 рік у санаторії «Дніпровський» оздоровлення пройшли близько 2,5 жителів регіону та України. Санаторій «Славутич» імені Б.В.Пашковського у Верхньодніпровську - це багатопрофільний санаторій, який надає повний комплекс оздоровчого лікування. Зокрема, пацієнти мають змогу отримувати лікування на унікальному апараті магнітотурботрон, який покращує кровообіг в організмі. В Україні лише два таких апарати - у трускавецькому та верхньодніпровському санаторіях. Окрім цього, пацієнти відвідують водні процедури, соляну камеру, тренажерний зал, лікувальний масаж та ін. У поточному році оздоровчий курс у цьому санаторії пройшли близько 5 тис людей.

При всіх санаторіях Дніпропетровщини організоване культурне дозвілля. На базі санаторіїв працюють бібліотеки, кінотеатри, танцювальні майданчики тощо.

Довідка:

Санаторій «Дніпровський» - м. Дніпродзержинськ, вул. Гастелло, 2, (0569) 55 22 55

Санаторій «Сонячний» - с. Вербки, Павлоградський район, вул. Лісова,3 , (05632) 6 00 70

Санаторій «Славутич» імені Б.В. Пашковського - м. Верхньодніпровськ, (05658) 3 27 44

Санаторій «Новомосковський» - с. Орловщина, Новомосковський район, вул. Лісова, 32, (05693) 5 21 36

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 26.08.2014 14:17
  Человек, не помнящий своего прошлого, не имеет права на будущее

  Подробнее...

   
 • 22.08.2014 13:32
  Дуже дякую, що висвітлюєте патріотичні теми, це цікаве та потрібне!!!!! Слава Україні!!!!!

  Подробнее...

   
 • 20.08.2014 08:29
  Молодці!!!!! Не чекають допомоги від держави/тітки/щ е когось, а змогли піднятись самІ!!! Честь і ...

  Подробнее...

Доверяете ли вы своему депутату в городском совете?

Регион

Суббота, 30. Август 2014
Пятница, 29. Август 2014
Четверг, 28. Август 2014