-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Головних лікарів комунальних медичних закладів Дніпропетровщини планують назначати на роботу строком на 3 роки за контрактом. Відповідне рішення планують винести на найближчій сесії Дніпропетровської обласної ради. Про це під час зустрічі з журналістами повідомив голова облради Євген Удод. Зараз у зв'язку із закінченням контрактів значна частина головних лікарів Дніпропетровської області залишаються опинилася у статусі виконуючих обов'язки. Новий контракт поки неможливо так як на законодавчому рівні не визначена методика розрахунку строку контракту.

«Я ініціюю винести це рішення на регіональному рівні, аби забезпечити гарантоване працевлаштування медичних працівників. Аби вони не перебували «у підвішеному стані». До того ж чіткий термін контракту дозволить направити зусилля керівників медзакладів не на утримання своєї посади, а на підвищення рівня якості та ефективності роботи лікарні, яку вони очолюють. Це стимулюватиме у конкретні строки реалізувати максимум необхідних завдань і програм та доводити їх до логічного завершення», - підсумував Євген Удод.

Необхідність прийняття такого рішення виникла у зв'язку з тим, що у ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» не визначена методика розрахунку строку контракту хоч і зазначено, що керівники державних та комунальних медичних закладів призначаються на посаду шляхом заключення з ними контрактів строком від 3-х до 5-ти років.

Для реалізації цієї вкрай важливої норми необхідно зробити наступні кроки: Кабміну - затвердити порядок заключення контракту і його типову форму, а Міністерству охорони здоров'я – видати наказ, яким буде визначена методика розрахунку строку контракту для керівників мед закладів. Можливо, що наказ МОЗ матиме рекомендований характер для розрахунку строку дії контракту для керівників комунальних закладів охорони здоров'я.

Оскільки на рівні держави це питання поки не вирішилось, необхідно затвердити методику розрахунку строку контракту на регіональному рівні рішенням сесії обласної ради. На Дніпропетровщині це планують зробити на найближчому засіданні.

Відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою Дніпропетровської облради

Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.12.2014 11:13
  Мало дали сученышу!! Надо было пожизненно или вообще под военный трибунал. А те бы точно расстрел ...

  Подробнее...

   
 • 29.12.2014 23:50
  уважаемые,где же ваши предвыборные обещания.света как не было на полигоне так и нет,снег с дорог ...

  Подробнее...

   
 • 26.12.2014 11:14
  Имеете в виду киселевых, соловьевых и прочих путинских подпевал?

  Подробнее...

Как вы оцениваете работу городской власти в 2014 году?

Регион

Вторник, 30. Декабрь 2014
Понедельник, 29. Декабрь 2014
Суббота, 27. Декабрь 2014