-
Читайте в ПВ

Подписчиков

А так же вы можете подписаться на E-mail рассылку свежих новостей заполнив форму

Введите Ваш E-mail:

Случайное фото

(0 голоса, среднее 0 из 5)

З метою удосконалення надання та забезпечення доступності первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики – сімейної медицини для населення області департаментом охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації оголошено конкурс на Кращу амбулаторію області 2014 року. Про це повідомляє офіційний сайт Департамента охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Конкурс буде проведено у два тури:

І тур – регіональні конкурси – передбачено провести до 20 вересня поточного року. Під час цього туру будуть визначені кращі амбулаторії міст та районів області. Їх оцінювання здійснюватимуть регіональні експертні комісії відповідно до розроблених показників, критеріїв та індикаторів визначення Кращої амбулаторії ЗПСМ.

ІІ тур – обласний конкурс – буде проводитись у два етапи. На І етапі, який проводитиметься до 15 жовтня 2014 року, експертна комісія департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації розгляне матеріали оцінки усіх кращих амбулаторій міст та районів, у тому числі надіслані з територій відео- матеріали, та визначить кращі амбулаторії, що претендують на звання Кращої амбулаторії області.

На 2 етапі (фінал конкурсу), який передбачено провести до 15 листопада цього року, буде визначено Кращу амбулаторію Дніпропетровщини за результатами відвідування амбулаторій членами експертної комісії департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації та проведенням переоцінки амбулаторій. На цьому етапі важливими для оцінки амбулаторій будуть не лише показники їх роботи, а співбесіди з медичними працівниками, персоналом, відвідувачами амбулаторії та її постійними пацієнтами щодо задоволення якістю медичних послуг на засадах загальної практики – сімейної медицини.

За результатами переоцінки амбулаторій рішенням експертної комісії департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації буде визначена Краща амбулаторія Дніпропетровської області 2014 року.

Довідково: Наразі в області функціонує у складі 53 центрів первинної медико-санітарної допомоги 401 амбулаторія (в містах – 167 ЛА, в сільських районах – 237 ЛА, у т. ч. сільських – 187 ЛА).

Конкурс проводиться відповідно до наказу департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації від 08.08.2014 №840/0/197-14 «Про проведення конкурсу на Кращу амбулаторію загальної практики – сімейної медицин».

Похожие новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 15.08.2014 09:29
  А теперь скажите,что это до конца продумано.Каким же образом будет производиться экономия,если у школ ...

  Подробнее...

   
 • 05.08.2014 10:10
  Не пойду против своих!

  Подробнее...

   
 • 30.07.2014 21:40
  А назвать эту самую компанию, которая и установила эту самую свободну Wi-Fi-зону - постеснялись?!

  Подробнее...

Даете ли вы взятки?

Регион

Пятница, 15. Август 2014
Четверг, 14. Август 2014
Среда, 13. Август 2014