Створення "Центру амбулаторної хірургії (одного дня) з ліжками денного стаціонару"

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

С жовтня 2012 року в Павлоградському районі функціонує Павлоградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, який надає медичну допомогу мешканцям району.

В амбулаторіях сімейної медицини кваліфіковану медичну допомогу надають лікарі загальної практики сімейної медицини, лікарі - терапевти, педіатри, лікарі-гінекологи.

На базі Центру працюють кваліфіковані спеціалісти вузьких спеціальностей: хірург, ортопед-травматолог, педіатр, отоларинголог, терапевт, гінеколог, які надають лікувально-діагностичну допомогу хворим Павлоградського району.

Згідно показникам роботи фахівців хірургічного профілю Павлоградського РЦ ПМСД, аналізу діяльності праці та високого рівня кваліфікації фахівців Центру, наявності можливості у виді матеріально-технічного забезпечення, обласним позаштатним спеціалістом з хірургії обласного управління охорони здоров'я було вказано на те, що на базі Павлоградського РЦ ПМСД повинно бути створено Центр амбулаторної хірургії з ліжками денного стаціонару для надання хірургічної медичної допомоги.

Керівництво Центру "Хірургії одного дня" з метою навчання даного питання побувало в Центрі амбулаторної хірургії обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова, в Новомосковському ГЦ ПМСД, де переймало досвід даного питання.

При потужній підтримці Павлоградської районної ради та Павлоградської райдержадміністрації, головного лікаря Павлоградського районного центру ПМСД, одним з перших серед центрів первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровської області , такий Центр вже запрацює з 01 березня 2015 року.

Центр забезпечений усім необхідним сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням для надання висококваліфікованої амбулаторної хірургічної допомоги мешканцям Павлоградського району, необхідним набором приміщень. В штаті працюватиме хірург, травматолог, гінеколог, отоларинголог.

Направлятися на лікування та діагностичні обстеження хворі можуть як по направленню сімейних лікарів та також і по самозверненню.

Відділення хірургії одного дня здійснює постійний взаємозв'язок та спадкоємність з консультативно-діагностичними центрами, поліклініками, амбулаторіями, багатопрофільними лікарнями, хірургічними відділеннями стаціонарів, з питань відбору хворих для лікування у Відділенні, консультації, реабілітації, методичної роботи, апробації та впровадження нових методів діагностики та лікування.

В Центрі є можливість фахівцям співпрацювати через відео зв'язок (за допомогою проекту з телемедицини) з консультативною метою з Обласною клінічною лікарнею ім. Мечнікова.

В Центрі фахівці мають можливості виконувати наступні діагностичні та лікувальні втручання:

1. Загальна хірургія

- Оперативні втручання при пахових килах.

- Видалення доброякісних пухлин шкіри, підшкірної клітковини.

- Видалення сторонніх тіл зі шкіри та підшкірної клітковини, м'язів.

- Секторальна резекція молочних залоз (з експрес-гістологічною верифікацією).

- Абдомінальна пункція при асціті.

- Хірургічне лікування врослого нігтя.

- Аутодермопластика трофічних виразок гомілки та гранульованих ран.

- Розтин абсцесів різної етіології (в т.ч. постін'єкційні).

- Розтин панариціїв, пароніхій, інфікованих нігтів, що вріс, загноєній кістки куприка, гідроаденіта, карбункула, фурункула, маститів.

- Лікування лігатурних свищів.

- Некректомії.

- Накладання первинних - відстрочених, ранніх, пізніх швів.

- Пункції суставов.

- Блокади паравертебральні та параартікулярні хребта та суставів.

2. Оториноларингологія

- Ультразвукова дезінтеграція носових раковин.

- Кріоаплікації.

- Видалення доброякісних пухлин глотки та кіст мигдалин.

3. Проктологія

- Хірургічне лікування хронічного геморою.

- Фотокоагуляція періанальних кондилом.

- Видалення підшкірно-підслизової нориці прямої кишки.

- Видалення пілонідальной кісти куприка.

4. Гінекологія

- Діагностика пайпель.

- Введення ті видалення ВМС.

- Взяття біопсії.

Госпіталізації на ліжка денного стаціонару центру амбулаторної хірургії підлягають хворі, які не потребують за станом здоров'я цілодобового спостереження медичного персоналу (з урахуванням обсягу оперативного втручання ) після амбулаторних хірургічних втручань.

В Центрі виконуються наступні маніпуляції (инъекции в/м, в/в, взяття аналізів, перев'язки, зняття швів). До періоду відновлення працездатності та реабілітації пацієнт перебуває під наглядом лікарів центру амбулаторної хірургії.

На денному стаціонарі є можливість проводити повторні та профілактичні курси лікування як пацієнтам з амбулаторного прийому, так і тім, що перебувають на диспансерному обліку.

Завідувач "Центра амбулаторної хірургії" О. С. Крикун

Джерело: http://www.pavl.dp.gov.ua/

e-max.it: your social media marketing partner
Похожие новости:
Новые новости:
Новости опубликованные ранее:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 • 30.03.2016 12:10
  В Лозовій, де перевірили 400 переселенців, виявили тільки 43, це, десь, кожен десятий. Впевнений, що ...

  Подробнее...

   
 • 27.03.2016 02:19
  Да уж, как приятно видеть эти родные лица, которые родными стали за столь короткое время! это были ...

  Подробнее...

   
 • 09.03.2016 18:43
  Першотравенск (укр. Першотравенськ) — город областного значения в Днепропетровско й области Украины.

  Подробнее...

Делаете ли вы благотворительные взносы в наших медучреждениях?