Куди закладено корупційну міну,

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

або Що виявили громадскі експерти у Дніпропетровську

У прес-клубі Дніпропетроолкської обласної організації (ДОО) НСЖУ 9 липня відбулася прес-конференція на тему: «Громадська антикорупційна експертиза, або що може громадськість». Громадські активісти поділились з журналістами зауваженнями, спостереженнями та висновками, підготовленими в результаті експертної оцінки деяких нормативно-правових актів.

Близько 30 громадських активістів Дніпропетровська пройшли посилену підготовку з питань проведення громадської антикорупційної експертизи та антикорупційної експертизи нормативно-правових актів. За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» фахівці громадських організацій «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» та «Інститут Громадської Експертизи» в кінці червня 2015 року провели для майбутніх експертів тренінг.

e-max.it: your social media marketing partner

Впорядковано процедуру страхових виплат переселенцям

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

пов'язаних з нещасними випадками на виробництві та професійними захворюваннями

12 січня 2015 р. у Міністерстві юстиції України зареєстровано постанову правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 року № 20, якою затверджено Порядок надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО.

Вказану постанову прийнято Фондом на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 531 «Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Цей урядовий акт закріплював за особами, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами або були добровільно застраховані та переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, право на надання матеріального забезпечення (якщо страховий випадок настав до моменту переміщення застрахованої особи) та соціальних послуг, що мають надаватися відповідно до законодавства робочими органами виконавчих дирекцій фондів.

e-max.it: your social media marketing partner

Коли дитина може стати бізнесменом, або побратися

Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Інколи до юристів звертаються особи з начебто простим запитанням – а з якого року особа може сама приймати рішення та нести за них відповідальність? Для того, щоб вірно надати відповідь треба визначитись з тим, що таке дієздатність особи (юридичним формулюванням – повна цивільна дієздатність)?

Відповідно до чинного законодавства, цивільну дієздатність має фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій та може керувати ними. Цивільна дієздатність фізичної особи - це її здатність своїми діями набувати для себе цивільних прав і самостійно їх здійснювати, а також здатність своїми діями створювати для себе цивільні обов'язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність у разі їх невиконання.

e-max.it: your social media marketing partner

Павлоградские активисты предоставляют безоплатную правовую помощь по интеренету

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Павлоградський міський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» є одним із засновників Благодійної Організації «Всеукраїнська Коаліція з надання правової допомоги». В рамках діяльності Коаліції було створено Інтернет проект «Право онлайн» http://www.pravoonline.org.ua, присвячений можливості отримання громадянами безоплатної правової допомоги.

На сайті представлено декілька розділів. Зокрема існує розділ «База знань», яка об'єднує напрацювання юристів – членів Коаліції та містить відповіді на найпоширеніші правові питання, українські новини щодо актуальних змін в законодавстві, контакти Правових Центрів, звернувшись до яких, можна отримати безоплатну правову допомогу.

e-max.it: your social media marketing partner

Абетка для виборця на день голосування

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

В неділю, 25 травня 2014 року, відбуватимуться позачергові вибори Президента України. А в деяких регіонах нашої держави одночасно пройдуть ще й місцеві вибори. Тому про те, що варто знати виборцю, який прийде на свою виборчу дільницю в день голосування, розповідатиметься в цій статті.

Коли голосувати?

Голосування проводитиметься 25 травня з 08:00 до 20:00 без перерви. Тобто, ті, хто прийде голосувати о 20:01 і пізніше, вже не зможе цього зробити.

e-max.it: your social media marketing partner
 • 11.10.2016 12:56
  а замість теплотрас інд газове. і дворові газові котельні чи вугільні пересувні в садики, школи ...

  Подробнее...

   
 • 10.10.2016 13:45
  У нас в первый год всех кур в таком курятнике сожрали, то ли собака то ли лиса. Если есть вероятность ...

  Подробнее...

   
 • 09.10.2016 16:33
  Клипса у нас ЖЕЛТАЯ :)

  Подробнее...

Субсидия на оплату коммунальных услуг – это…

http://rusxxxvideos.com/
Экзамены и учеба в Чехии