Стань яскравішою!

Апаратний манікюр

Якщо фахівець робить манікюр з використанням спеціального апарату, то це апаратний манікюр. Його перевагами виступають хороше якісно і швидкість процедури. До того ж він дозволяє позбутися від мозолів, задирок і загрубіла ділянок шкіри. Всі перераховані проблеми не дозволяють виробляти обрізний манікюр, але машинка, оснащена різними насадками, розробленими для виконання різних завдань, з легкістю зроблять проблемні ручки красивими. Апарат для манікюру купити можна тут в інтернет магазині BlissNail.


апаратний манікюр

Існують портативні і стаціонарні апарати. Перші моделі транспортабельні, тому їх вибирають майстри, що працюють за викликами. Другі моделі більш габаритні, з цієї причини їх застосовують в салонах, де немає потреби, постійно переміщати пристрій. Професійні машинки характеризуються великим асортиментом насадок і високою швидкістю обертання насадок. Аматорські машинки повільніші і мають менше насадок. Однак варто пам'ятати, що високошвидкісними пристроями можуть правильно користуватися тільки кваліфіковані фахівці, так як в руках у невмілих користувачів, це досить небезпечний інструмент, яким можна поранити пальці.

Якщо говорити про технології даного манікюру, то спочатку руки обробляють дезинфікуючим складом, видаляють старе покриття, потім наносять речовина, яке розм'якшує кутикулу. Розм'якшену кутикулу піднімають за допомогою машинки, акуратно відшліфовують, не зачіпаючи насадкою нігтьове ложе. Коли кутикула буде видалена, приступають до підпилювання нігтів, створюючи потрібну форму.

Для шліфування вільного краю нагідок використовують іншу насадку, якої обробляють тільки нігтики, не торкаючись подушечок пальців. Закінчивши формування нагідок, їх потрібно пофарбувати захисним лаком, що зміцнює і додає його поверхні сяйва. Потім приступають до декоративного оформлення нігтьових пластин. Завершують процедуру нанесенням поживний склад, заспокійливих і зволожуючих шкіру.

Апаратний медичний манікюр

апаратний манікюр

Для того щоб руки завжди були красивими, нігті - привабливими, а шкіра - гладкою і бархатистою, слід задуматися про таку процедуру, як медичний догляд. Серед сучасних технологій, спрямованих на збереження і підтримання краси, даний вид (медичний) догляду за руками займає одне з найважливіших місць. Акуратні і доглянуті руки - запорука не тільки краси і здоров'я, а й гарного самопочуття людини, відмінного настрою і високої самооцінки.Медичний догляд за нігтями - ефективне і безпечне оброблення кутикул, причому цю процедуру фахівець проводить за допомогою спеціальної насадки. Причому режим такої обробки можна сміливо назвати щадним: сама кутикула не видаляється, а лише акуратно оформляється, причому зрізаються лише її омертвілі частинки. Така процедура зазвичай відрізняється дбайливим ставленням до рук і відсутністю травматичності. Так що не варто турбуватися про те, що нігті або шкіра можуть бути пошкоджені або в організм буде занесена та чи інша інфекція. При виконанні даної процедури таких проблем просто не може бути. Медичний догляд за ногятмі і шкірою повністю безпечний.

Як проводиться апаратний манікюр?

Перш за все, виключно на сухій шкірі, без застосування води. Рекомендується ж усім, хто небайдужий до стану шкіри рук і нігтів і їх краса, а так само тим, хто відчуває ті чи інші проблеми зі шкірою рук або нігтями. Наприклад, при розшаруванні нігтьової пластини, її пошкодженнях, а так же нерівній поверхні нігтьової пластини або її ребристості. Крім естетики, пацієнт отримує ще й лікувальну дію на проблемну зону. Інша назва процедури - необрізний манікюр. Він надзвичайно популярний в європейських країнах і найбільш затребуваний.

Основний інструментарій для апаратного манікюру

Для проведення процедури в центрі «ОЗОН-ЛАЙФ» використовується професійний апарат останнього покоління PODOLOG NOVA, який розробили німецькі лікарі ПОДОЛОГ Насадки швидко обертаються, дозволяючи майстру проводити якісну і безпечну обробку нігтів. За допомогою спеціальних насадок майстер може займатися і обробкою кутикули, і поліруванням нігтя. Причому такий підхід хороший не тільки в плані зовнішньої естетики, а й для виправлення форми нігтів, вирівнювання їх поверхні, додання їм блиску і гладкості.Технології виконання медичного догляду за допомогою спеціального апарату

Перш за все, нігті необхідно підготувати до даної процедури. Для цього важливо акуратно і ретельно вимити руки і скористатися гіпоалергенним дезинфікуючим засобом. Такий обробці піддаються руки не тільки клієнта, але і майстри, який буде виконувати роботу. Після цього кутикула відсувається за допомогою спеціальної палички. Потім застосовується пилка з показником абразивності в 220grit. За допомогою неї майстер формує вільний край нігтя. Тобто, створюється та форма нігтя, яку бажає отримати клієнт. І, нарешті, починається сам процес обробки кутикули. Перш за все, обробляються бічні валики - за допомогою мелкоабразівной фрези, спеціальної алмазної голкоподібний насадки на апарат для проведення процедури. Завершивши роботу з кутикулою, майстер наносить і на неї, і на нігті клієнта спеціальне масло, призначене для живлення шкіри кутикули та нігтьової пластини, а так само захисту шкіри від розривів. Так само масло виконує зміцнюють функції.

Наступним етапом буде так зване запечатування нігтів безпосередньо по маслу за допомогою полірування. Цей нюанс необхідний для того, щоб запобігти розшарування і пересушування нігтьової пластини. Результатом процедури є красиві і здорові нігті, блискуче й рівні. Якщо після процедури запечатування ще й нанести лак для нігтів, то він буде триматися набагато довше і краще. Лак може бути як безбарвним, так і будь-якого іншого кольору. Перш, ніж використовувати декоративний лак, необхідно в обов'язковому порядку нанести на нігтьові пластини базовий захист, покликану ще більш вирівняти поверхню нігтя і краще «зчепити» його з лаком. І ще одним важливим моментом такого кроку є захист самого нігтя від хімічних складових барвника. І, нарешті, проводиться висушування лаку.

Апаратний манікюр - це медичний підхід до турботі про красу і здоров'я рук, а так само відмінний стимул гарного настрою.

Кожна жінка без винятку хоче виглядати на всі сто відсотків, щоб на вулиці все захоплено оберталися, дивлячись на неї. Однак за красивою картинкою ховається велика праця, і особливо це стосується нігтів. Красиві і доглянуті руки - це візитна картка жіночої половини суспільства. Якісний манікюр додає нігтям здоровий і красивий вид. Багатьох дівчат цікавить питання, а як часто робити манікюр, адже нігті ростуть щодня?

Що впливає на періодичність:

Необхідно враховувати, що бувають різні типи нігтів, їх структура і різновиди манікюру. Наприклад, натуральні і нарощені нігті потребують різного догляду. Якщо вони міцні і відростають швидко, то процедура виконується частіше щодо шаруються і тонких. Також частіше доступна процедура і в домашніх умовах, проте після салону краси результат зберігається на більш тривалий час. Довговічність манікюру залежить і від роду діяльності жінки, що звертається за послугою.

Частота процедури:

Якщо дівчина мріє про завжди бездоганних руках, то процедура повинна виконуватися не рідше одного разу щомісяця, якщо не використовуються ускладнюють методики, такі як акрил, гель або нарощування. В ідеальному ж варіанті краще звертатися в салон краси кожні 2 тижні. Тоді про довговічність манікюру просто не доведеться піклуватися.

Звичайно, доглядати за собою можна і в домашніх умовах, в яких непогано підходить, наприклад, манікюр градієнт. Якщо займатися цим тільки вдома, то рекомендується здійснювати маніпуляцію кожні 5 днів, а при використанні лаку - раз в 3 дня.

Майстер в салоні краси, звичайно, впорається набагато краще з поставленим завданням. В умовах салону можна провести і додаткові процедури, щоб підтримувати руки в ідеальному стані. Це можуть бути всілякі масажі, ванночки, живильні креми.

необхідні інструменти

Взагалі, догляд за руками являє собою філігранну роботу, що вимагає майстерності і професійних інструментів. Незамінними помічниками в цій справі для новачків і професійних майстрів є кусачки для нігтів і кутикули, кніперси, всілякі пилки. У домашніх умовах манікюр допоможуть зробити манікюрні палички, шабери, тримери, пилки полірувальні і наждакові, керамічні, металеві та скляні. Правильно проведена процедура буде тільки сприяти довговічності манікюру.Таким чином, як часто робити манікюр, належить вирішувати слід, виходячи з поточного стану нігтьових пластин. Не варто нехтувати цією процедурою, тому що завжди легше трохи відкоригувати, ніж робити все з нуля.

Секрети ідеального покриття гель-лаком

Ідеальне покриття гель-лаком для майстра нігтьового сервісу має на увазі швидкість і зручність роботи з матеріалом, а для клієнта - це естетично красивий манікюр і відповідність гарантії майстра реального терміну «життя» гель-лаку на нігтях. Вибираючи гель-лаки ми, безсумнівно, звертаємо увагу на багатство палітри, в'язкість матеріалу і його формулу, насиченість пігменту, однорідність структури, дизайн флакона і форму кисті. Але як то кажуть: короля робить його свита. Крім бездоганної формули і модного кольору самого гель-лаку величезний вплив на його довговічність на нігтях надають кошти, без яких покриття майже неможливо.

Обіцянки виробника про стійкість і довговічності гель-лакового манікюру актуальні тільки при строгому дотриманні технології роботи. І хоча інструкція кожного виробника описує грамотну покрокову техніку нанесення, індивідуальні особливості нігтів кожного клієнта виводять нас далеко за рамки стандарту. Більш глибоке розуміння функцій і особливостей кожного препарату системи гель-лаків допоможе наблизитися до ідеалу покриття, не змінюючи звичних навичок нанесення і без порушення технології роботи.

Чому це система?

Кожна формула гель-лаку, його в'язкість, пластичність і інші якості при створенні і виробництві розглядаються в суворій зв'язці з іншими засобами, які забезпечують його зчеплення, захист і т.д .: обезжириватель, праймер, базовий і топ-гель. Серед цих флаконів немає особливо необхідних або другорядних, кожен препарат, запропонований виробником для конкретної формули гель-лаку, є невід'ємною частиною системи. Тут всі засоби збалансовані один з одним за багатьма параметрами: вплив на вологість або сухість натурального нігтя, кислотну і лужну середу, щільність і пластичність готового покриття.


апаратний манікюр

Для початківців майстрів або тих, хто прагне розширити асортимент своїх робочих матеріалів, дуже важливо розуміти, що гель-лак несе на собі більше декоративну функцію, а ось основне навантаження і відповідальність за ідеальний вигляд і довговічність лягає на засоби системи. Поєднання допоміжних матеріалів однієї торгової марки з іншим професійним гель-лаком НЕ буде настільки критичним для якості покриття, ніж мікс серед самої системи цих матеріалів. До того ж використання допоміжних засобів для покриття від одного виробника в разі отслоек, відколів, тріщин або якихось непорозумінь дозволяє швидко і ефективно визначити «винного» - чи то дійсна несумісність покриттів, то чи неправильна техніка нанесення, а може бути це все таки неякісний матеріал. Досить складно буде розбиратися в причинах проблем, і практично неможливо пред'явити претензію продавцеві про те, що гель-лак не тримається на нігтях, якщо майстер користується допоміжними засобами від різних торгових марок.

Як це працює?

Знежирювачах-дегідратор - особливий засіб очищення і підготовки нігтя до покриття. Після зняття глянцю дрібним бафом або обробки шкіри фрезером на поверхні нігтя і в зоні кутикули залишається достатня кількість пилу, щоб перешкоджати ідеального зчеплення з базовим гелем. Очищення манікюрною щіткою необхідно, однак саме обезжириватель допомагає повністю «змити» пил з поверхні нігтя і в бічних пазухах глибокого посаджених нігтів, знежирити нігті перед нанесенням праймера і базового гелю.

апаратний манікюр

Рекомендації провідних технологів майже кожного виробника гель-лаків наказують сухий європейський або апаратний манікюр, проте в реальному житті ми не виключаємо і традиційний манікюр з замочуванням. Крім очищення від пилу в даному випадку обезжириватель буде незамінний для підсушування нігтя і шкіри навколо після замочують манікюру. Зайва волога в бічних пазухах і під епоніхія гарантує відшарування матеріалу і просто небезпечна для «консервування» під покриттям. Знежирювачах не замінить функцій антисептика, завдання цього кошти очистити поверхню від дрібного пилу, знежирити і висушити для подальшого покриття. Однак якщо нігтьова пластина дуже суха і тонка, обезжириватель цілком замінює собою застосування праймера і вважається більш щадним способом підготовки нігтів до покриття гель-лаками.Праймер - засіб для дегідрірованія нігтя і поліпшення зчеплення з базовим гелем. У більшості систем гель-лаків праймер представлений у вигляді малокислотних формули. Таке рішення допомагає уникнути зайвого шкоди для натуральної нігтьової пластини. Оскільки гель-лакове покриття наноситься частіше традиційного моделювання або корекції гелями, відповідно частіше нанесення кислотного праймера сприяє сухості і крихкості нігтьової пластини, і це в свою чергу може стати однією з основних причин відколів і відслонень гель-лаку з вільного краю нігтя.

апаратний манікюр

Праймер не має функції очищення нігтя, тому його попередником був обезжириватель. Наявність праймера в системі гель-лаків обумовлено тим, що в більшості випадків натуральні нігті клієнтів незалежно від своєї товщини є нормальні і щодо жирні пластинки, а також часто ми зустрічаємося з таким явищем як вологі нігті. Основне завдання праймера більш глибоке дегидрирование натурального нігтя і зміна його середовища для хорошого зчеплення з базовим гелем, на якому і тримається наш гель-лак. І якщо стандартна інструкція від виробника описує праймер, як один з обов'язкових кроків для нанесення, то виключати його не варто (крім випадку з дуже сухими нігтями).

базовий гель - засіб захисту поверхні нігтя і зчеплення з гель-лаком. Саме базовий гель вважається основою покриття гель-лаком. Хоча методика нанесення базового гелю, кількість і щільність шарів, і все-все «понад» функції описані виробником, на жаль, не матимуть жодного значення, якщо нанесення попередніх засобів системи проігнорувати. І навпаки - хороша основа для основи дозволить повноцінно використовувати весь обіцяний виробником потенціал базового гелю. Відповідальність базового гелю за наближення до ідеалу покриття гель-лаком дуже велика - це довгострокове зчеплення поверхні натурального нігтя і його краю з гель-лаком, захист від пігментації гель-лаком на весь період шкарпетки і під час розчинення і зняття, вирівнювання і ущільнення поверхні натурального нігтя для створення ідеально гладкого кольорового покриття.


апаратний манікюр

Топ-гель - покриття для захисту і закріплення гель-лаку. Засіб фінішного етапу не просто закріплює гель-лак і надає йому глибину кольору. Завдання топ-гелю захистити поверхню гель-лаку від зовнішніх впливів і запечатати край нігтя, щоб запобігти відколи і відшарування. Топ-гель зберігає глянець манікюру на найближчі 2 тижні, радуючи нашого клієнта, і крім цього перешкоджає зміні кольору і пожовтіння покриття. Топ-гелі для гель-лаків володіють різною щільністю і структурою, яка спочатку залежить від гель-лаку однойменної системи. У будь-якому випадку кожен професійний топ-гель, призначений для покриття розчинної гель-лаку, відповідає йому по пластичності і в свою чергу утворює монолітний і стійкий шар.

Апаратний манікюр в домашніх умовах

Відмінності домашнього й професійного апаратного манікюру

Як навчитися працювати

Навчатися працювати на цьому приладі потрібно, починаючи з мінімальних обертах насадок, щоб уникнути випадкового пошкодження нігтьової пластини. Збільшуйте обороти обертання насадок в міру накопичення досвіду.

Про апарат і процедури

Апарат під час роботи повинен працювати від мережі, а не тільки від акумулятора - його може не вистачити на весь процес манікюру-педикюру

Апаратний манікюр повинен виконувати тільки на сухих нігтях і шкірі. Волога буде виконувати змазує функцію, заважаючи насадок з абразивним напиленням правильно і безболісно видалити "зайву" шкірку або надати правильну форму нігтя. Крім того, можливий нагрів мокрого нігтя і шкіри, що часто призводить до хворобливих відчуттів.Уважно ознайомтеся з інструкцією до апарату для манікюру. Зверніть увагу на опис насадок, їх властивості та призначення. Оцінивши свої нігті і шкіру на руках і ногах (чи є мозолі і натоптиші, живі або нарощені нігті, оброблялися чи нігті регулярно або знаходяться в занедбаному стані, який розмір і щільність нігтьової пластинки і т.д.), прийміть рішення, які насадки і для яких цілей можна використовувати в вашому випадку. якщо сумніваєтеся, яку насадку вибрати - м'якше або по-жорсткіше - вибирайте більш м'яку.

Для кожного з етапів виконання апаратного манікюру призначені різні насадки, які входять в комплект. Це підпилювати, шліфують і полірують насадки, які мають різну форму для залежно від призначення.

Ряд насадок призначений для обробки тільки штучних нігтів, використовувати їх для «живих» нігтів можна. Для штучних нігтів підходять більш жорсткі насадки, для живих - м'які. Додатково апарати для манікюру можуть комплектуватися вбудованої сушінням для лаку.

Правильно підбирайте насадку для кожної конкретної операції. Жорсткіше для обробки нігтів, м'якше для нігтьових валиків, ще м'якше для кутикули і фетрові або бавовняні для полірування нігтя.

Діаметр насадки повинен відповідати розміру оброблюваної поверхні. Чим більше поверхня, тим більше діаметр насадки.

Слід оцінити стан шкіри. Чим ніжніше шкіра, тим м'якше необхідна насадка.

Аналогічно по відношенню до нігтя: чим тонше і чутливіші ніготь, тим м'якше насадка. Ні в якому разі не можна обробляти ніготь металевими насадками.

Поява задирок через манікюру

Багато жінок цікавляться, чому з'являються задирки. Виникнути вони можуть з різних причин. Але найпоширенішою з них є неправильний манікюр. Незважаючи на те що багато хто знає про переваги необрізної манікюру, частина жінок віддає перевагу все-таки обріза. Хоча саме в разі обрізного манікюру найчастіше на пальцях з'являються задирки.

Причини виникнення

Задирки виникають через те, що шкіра навколо нігтя втрачає свою еластичність, в результаті чого вона лопається від натягу. Тому потрібно шукати причини не поява конкретно задирок, а втрати шкірної еластичності, її пересихання. Як правило, шкіра стає дуже сухою і починає лущитися через надмірне використання хімічних речовин - лаків, засобів для їх видалення. Тому нерідко у жінок з'являються задирки після манікюрного сеансу.

Задирки в результаті обрізного манікюру

Як правило, задирки з'являються набагато частіше після обрізного манікюру. Це обумовлено низкою факторів:

 • можливо, була порушена жива шкіра, хоча зрізати бажано тільки ороговілу кутикулу. Уражені ділянки покриваються ранками, починають пекти. При щонайменшому дотику до них спостерігається біль;
 • перш ніж приступити до безпосереднього обрізання, шкіру навколо нігтів краще змастити спеціальними оліями. За рахунок цього вона стане більш ніжною, тому кутикулу буде легше зрізати. Якщо нехтувати цим простим правилом, то вже після процедури можуть з'явитися задирки, що приносять дискомфорт жінці;
 • кутикулу потрібно зрізати дуже акуратно. Робити це необхідно так, щоб вона була вилучена за один захід. В іншому випадку через кілька днів після процедури пальці рук покриються безліччю задирок.

Чи можуть з'явитися задирки після необрізної манікюру?

Після необрізної манікюру також існує ймовірність появи задирок. Це може статися тільки в тому випадку, якщо не дотримуватися всіх вимог, що надаються до цього виду манікюру. Так, перш ніж повністю перейти на нього, потрібно постійно живити кутикулу спеціальними маслами. Якщо почати його робити без масел, то шкіра може бути занадто сильно травмована.

апаратний манікюр

Крім того, більшість жінок полірують свої нігті спеціальною пилкою в формі паралелепіпеда. Якщо ви теж до них ставитеся, то виконуйте цю процедуру гранично акуратно, повільними темпами. Роблячи її занадто швидко, пилка може травмувати шкіру навколо нігтів.

Також фахівці рекомендують використовувати тільки дерев'яні палички для загинання кутикули.

Вони акуратно справляються з цією роботою, не травмують шкіру. Але палички повинні бути якісними, щоб не занести собі скалку. Виготовляють такі палички з апельсинового дерева, тому вони мають твердістю, ідентичною нігтя.

Задирки після гелевого манікюру

Останнім часом величезну популярність придбав манікюр на основі гелю. Однак він може негативно позначитися не тільки на нігтях, але і на прилеглій до них шкірі. Процедура є досить тривалою і складається з декількох етапів. До речі, задирки можуть з'явитися через будь-якого з цих етапів, якщо у вас не дуже хороший майстер.

Спочатку поверхню нігтів покривається спеціальним засобом, який знежирює ніготь. Але деякі майстри манікюру використовують для цього звичайний спирт або засіб для зняття лаку. І перший, і другий препарат сильно сушать шкіру. В результаті цього після манікюру можуть утворитися задирки. Але це ще не все.

Далі потрібно відполірувати ніготь для кращого зчеплення з гелем. Для цього використовуються дуже жорсткі пилочки.

Якщо майстер буде полірувати нігті дуже швидко, сильно на них натискаючи, то є ймовірність, що буде пошкоджена шкіра.

апаратний манікюр

Також нанесений на нігті гель не висихає сам по собі. Щоб це сталося, руки потрібно помістити в спеціальну УФ лампу. Притому такий пристрій може підійти не всім. Деякі жінки скаржаться, що після процедури шкіра рук починає лущитися, що обумовлено негативним впливом ультрафіолетових променів. Якщо занадто довго тримати руки під лампою, то також може з'явитися така патологія.

Не менш небезпечною є і корекція гелевих нігтів. Адже в цьому випадку необхідно видалити попередній шар гелю. З цією метою нігті ретельно шліфуються, тому зачіпається шкіра. Деякі використовують спеціальні засоби для видалення гелевого шару, які також призводять до сильного пересихання шкіри.

Страшні чи задирки?

Більшість жінок навіть не замислюються про те, чому у них з'являються задирки. Вони продовжують робити манікюр, не дотримуючись всіх вимог, не приділяючи їм належної уваги. Але ж біль через задирок - це ще не найстрашніше. Вони можуть привести до різних ускладнень. Можуть з'явитися інфекції, запалення. Особливо небезпечно робити манікюр у майстра, який використовує в процесі роботи свій набір інструментів. Адже ніхто не знає, кому він декорував нігті до вас. Тому краще придбати все необхідне для виконання манікюру самостійно, щоб бути впевненим, що цим користуєтеся тільки ви. Через задирки можуть бути передані різні грибкові інфекції.

Звичайно, не можна залишати їх самих по собі. Але і обрізати їх не варто, як це роблять багато. Через це може з'явитися яскраво виражена біль, а ймовірність попадання інфекції ще більше збільшується. Тому якщо у вас з'явилися задирки, їх потрібно дезінфікувати 2-3 рази на добу, щоб уникнути появи інфекції. Для цього краще використовувати перекис водню, яка сушить шкіру менше, ніж спирт.

Якщо після манікюру у вас стали утворюватися задирки, то потрібно задуматися про це. Значить, його техніка не відповідає всім встановленим вимогам. Якщо процедуру робить майстер, то рекомендується знайти іншого. Якщо ви самі займаєтеся своїм манікюром, то ще раз вивчіть, як саме потрібно його виконувати.

Апаратний манікюр - це манікюр, що виконується за допомогою використання спеціальних електромеханічних пристроїв - апаратів для манікюру. Інакше ці апарати називають ще "машинка для апаратного манікюру". Апаратний манікюр відносять до необрізним видам манікюру, тобто при його виконанні різати явно нічого не треба, а треба сточувати, підпилювати, шліфувати і полірувати.

Отже, у апаратного манікюру є безліч прихильників, як і безліч супротивників. Жіночі руки ніби як "субстанція" ніжна і вразлива, а тут раптом така апаратна обробка. Але тут справа не в самому апараті, а в руках, який цей апаратний манікюр виконують - все залежить від кваліфікації майстра манікюру або майстра-дизайнера. Справа в тому, що апарати для манікюру діляться на два основних типи: професійні апарати і апарати для домашнього використання. Ми не будемо тут вдаватися в особливі тонкощі їх відмінності, а зупинимося на одному з них - на швидкості обертання патрона (того місця, куди вставляються необхідні насадки). Швидкість обертання вимірюється в обертах на хвилину (об / хв) або оборотах в секунду (об / сек). "Домашні" апарати для манікюру мають швидкість обертання від 1500 до 5000 об / хв, професійні ж - 30000-40000 об / хв. Відповідно, використання таких високошвидкісних засобів автоматизації праці при роботі з живими людськими тканинами вимагає від майстра манікюру або від майстра-дизайнера наявність чималого досвіду - наявності специфічних знань, навичок і умінь. Не маючи такого досвіду, можна сильно пошкодити і травмувати як шкіру пальців і рук, так і нігтьові пластини. Тим більше, з огляду на різницю в потужності між професійними і "домашніми" апаратами, професійним апаратом для манікюру швидко і сильно пошкодити шкіру і нігті значно "простіше", ніж менш потужним "домашнім" апаратом для манікюру для домашнього використання. Тому, якщо докладніше розбиратися в аргументах прихильників і противників апаратного манікюру, то по суті ці аргументи зводяться до понять: "травмоопасно" або "не травмоопасно" (крім дилеми "важливіше якість або важливіше швидкість роботи"). До речі кажучи, використовуючи або пробуючи використовувати самостійно, не викликаючи майстра манікюру додому, навіть менш потужний "домашній" апарат для манікюру, треба починати вчитися користуватися цим апаратом з самих мінімальних оборотів обертання насадок, щоб випадково не пошкодити нігтьову пластину. У міру напрацювання досвіду, коли Ви навчитеся "відчувати процес", обороти обертання насадок можна буде поступово збільшувати. Це на замітку. Відповідно, для кожного з етапів виконання апаратного манікюру призначені різні насадки, які зазвичай входять в комплект набору. В основному це підпилювати, шліфують і полірують насадки, які мають різну форму для зручності використання і в залежності від призначення. А повертаючись до прихильникам і противникам апаратного манікюру можна з упевненістю сказати, що в умілих руках, в руках професіонала своєї справи, апарат для манікюру абсолютно безпечний, а ось в невмілих руках може привести до дуже неприємних наслідків. Втім, як і всюди в житті.

Техніка виконання апаратного манікюру має одну ключову тонкість - апаратний манікюр виконується на сухих нігтях і пальцях. Тобто шкіра і нігті повинні бути сухими, пальці і нігті повинні бути перед початком виконання за 20-30 хвилин добре вимиті, нігті очищені від залишків старого лаку. Інакше апаратний манікюр не вийде, так як вода або волога в шкірі і на нігтях (нігті краще шкіри вбирають вологу, до речі кажучи) буде нести функцію "мастила", не даючи, перешкоджаючи насадок з напиленням абразивного матеріалу правильно і безболісно видалити "зайву" шкірку або надати правильну форму нігтя. Додатково може виникнути нагрів мокрого нігтя і шкіри, що нерідко призводить до хворобливих відчуттів. Крім того, насадки швидко заб'ються мокрими "тирсою" шкірки і нігтів і прийдуть в непридатність. Простіше кажучи - треба дотримуватися технологію апаратного манікюру - шкіра і нігті повинні бути чистими і сухими. Точка, крапка.

Читаємо уважно і вдумливо інструкцію до апарата для манікюру. Особливу увагу звертаємо на опис насадок, їх властивості та призначення. Можна це зробити заздалегідь, навіть бажано саме так вчинити.

"Кінських копитцем" відсуваємо кутикулу і виправляємо нігтьові валики. Це можна також зробити за допомогою дерев'яної палички або за допомогою пластикового пушера.

Вибираємо відповідну насадку і акуратно видаляємо і обробляємо кутикулу, обробляємо нігтьові валики. Зазвичай при цьому використовуються насадки з "середньої абразивностью". У будь-якому випадку, читаємо інструкцію і вибираємо. Намагаємося під час роботи не торкатися швидко обертається насадкою нігтьової пластини - це може її пошкодити або травмувати. Так, і пам'ятаємо про описане вище щодо вибору швидкості обертання насадок.

Підходящої насадкою надаємо необхідну форму вільному краю нігтів. Намагаємося при цьому не зачіпати насадкою за шкіру пальця.

Вибираємо насадку для обробки поверхні нігтя. Якщо ніготь нерівний, є значні борозенки, то може знадобитися шліфування. Якщо нігті оброблялися до цього моменту постійно, то можна обійтися тільки поліруванням. Тримати апарат для манікюру під час робіт треба так, щоб насадка стосувалася нігтя саме призначеної для цього поверхнею, не торкалася "ребром", щоб уникнути випадкового "пропила" нігтя або пошкодження його форми.

Далі, після виконання апаратного манікюру, слід щіткою для манікюру очистити нігті і простір навколо них і нанести на оброблені місця крем, масло або живильний лосьйон. Можна при цьому зробити легкий масаж пальців.

Який фрезою прибрати кутикулу - різновиди насадок

апаратний манікюр

Різновиди фрез для позбавлення від кутикули

Типи за формою насадки:

 • У вигляді кулі - найпопулярніша насадка для видалення кутикули при апаратному манікюрі. Являє собою невелику кульку, який з легкістю справляється з проблемою мозолів і невеликих тріщин на пальчиках. Завдяки будові, така насадка з легкістю допоможе вирівняти нігтик і приготувати його до покриття лаком. І найголовніша функція - делікатне позбавлення від ороговілого шару епідермісу, не зачіпаючи і не травмуючи при цьому саму пластину нігтики.
 • Конус циліндричної форми з прямим кінчиком - ще одна ідеальна фреза для видалення кутикули наруках. Крім цього, така насадка допоможе очистити нігтик від розшарування і підняти кутикулу перед видаленням.
 • Фреза у вигляді циліндра - ще одна насадка для обробки кутикули. Вона делікатно відсуває ороговілу тканину, і потім, за допомогою гострого кінчика, акуратно відсуває все зайве. Будьте уважні, така фреза підходить тільки для досвідчених, у новачків занадто великий шанс поранитися.
 • Плоский циліндр ідеальний для видалення ороговілої шкіри з краю нігтя, на валиках.

Типи за матеріалом, з якого виготовлена ​​фреза:

 • Керамічна фреза для кутикули є найбільш бюджетним варіантом. Варто зазначити, що такий вид фрези зустрічається як апаратах і для салону, так і для дому. Фреза з кераміки ідеальна для позбавлення від товстої, грубої шкіри. Багато майстрів нігтьового сервісу застосовують їх для моделювання нігтики.
 • Алмазна фреза ідеальна для тоненькою шкіри навколо нігтів. Вона допоможе акуратно видалити зайву шкіру, не пошкодивши при цьому нігтик і шкіру навколо нього. Її вистачить надовго, адже вона дуже довговічна.
 • Силіконова - найбільш вдала фреза для полірування кутикули. Вона є дрібнозернистим, тому не зашкодить ніжний епідерміс.

Як правильно обробити кутикулу фрезою?

Це не так складно, як могло б здатися. В першу чергу, потрібно акуратно підняти і відсунути кутикулу, видалити її фрезою, легкими рухами. Дуже важливо, не затримуйте насадку на одному місці більше ніж на 5 секунд, інакше можете отримати опік.

Наступним етапом стане очищення Птеро. Ніколи не тисніть дуже сильно, інакше пошкодите нігтик, і, як в минулому етапі вже сказано, не затримуйте насадку надовго на одному місці.

Після Птеро приступаємо до бічних частинах нігтя, а саме до валиків. Акуратно зачистите і видаліть все зайве, приберіть задирки. Не залишайте без уваги піднігтьове простір, там часто утворюються маленькі мозолі, від них теж необхідно позбутися.

Найголовніше, максимальною швидкістю вибирайте 20000 оборотів, інакше вам не уникнути неприємних відчуттів і, можливо, пошкоджень.

вибираючи апаратний манікюр кулькою або іншою насадкою фрези, ви помітите безліч переваг. В першу чергу, час обробки скоротиться приблизно до 30 хвилин (при класичному манікюрі можна провозитися до півтори години). І звичайно, найголовніше, кутикула буде відростати набагато повільніше, що продовжить життя вашому свіженьким манікюру.

Як робити апаратний манікюр: покрокова інструкція

Манікюр - це стародавня процедура, так само як і інструменти для його виконання. Манікюрний набір з чистого золота знайшли на розкопках вавилонських поховань. На Сході жінки гострою голкою вводили фарбу в зону росту нігтя, це було дуже болюча і небезпечна процедура. Ось вже дійсно - краса вимагала жертв!

Сучасні інструменти, які використовують в салонах краси і в домашніх умовах для догляду за нігтями, дуже різноманітні. Без певних знань важко розібратися, чим кусачки відрізняються від ножиць для кутикули, або який пилкою краще підпилювати нігті, а яку використовувати для обробки поверхні нігтьової пластини.

Але прогрес не стоїть на місці. З недавніх пір, приходячи на прийом до свого майстра манікюру, жінки чують загадкову фразу - апаратний манікюр.

Особливості та переваги

Різниця між класичним і апаратним манікюром в тому, що перший виконується манікюрними ножицями, а другий - за допомогою спеціальної машинки з фрезою, яка обертається. У наборі для апаратного манікюру є безліч насадок з різним ступенем абразивності. Завдяки їм майстер може очистити поверхню нігтя від відмерлих клітин, відшліфувати і вирівняти пластину, а також надати потрібну форму.

Виконується апаратний манікюр без попереднього розпарювання рук. Завдяки цьому прибираються тільки мертві клітини кутикули, а жива шкіра не травмується. Це підвищує безпеку процедури і зводить практично до нуля ризик потрапляння інфекції і зараження грибком.

апаратний манікюр

Прилад для апаратного манікюру

Після процедури кутикула буде повільніше відростати, що дозволить заощадити, адже звертатися до майстра можна буде рідше. Якщо використовувати додаткові косметичні засоби по догляду за кутикулою, то ефект буде помітнішою. Посилюється і поліпшується зростання нігтя.

Процедура дозволять істотно заощадити час. Адже майстер не витрачає його на розпарювання шкіри, видалення кутикули вручну кусачками або ножицями.

поетапне виконання

Перед процедурою слід підготувати руки. Необхідно ретельно їх вимити, просушити. Шкіру обробити спеціальним дезинфікуючим засобом. Якщо на нігтях є лак, то потрібно його зняти. На кутикулу наносимо засіб для розм'якшення і відсуває її апельсинової паличкою ближче до лунки. На цьому підготовчий етап закінчується.

Далі виконуємо апаратний манікюр покроково, дотримуючись послідовності очищення нігтьової пластини. Апарат правильно тримати як ручку, так його зручніше використовувати. Шкіра повинна бути сухою.

Починається обробка з бічних валиків. Для цього вибираємо ігловідную мелкоабразівной насадку. Рухи руки виконуються в протилежну сторону від руху фрези, сильно не натискаємо. Насадка повинна розташовуватися паралельно нігтя. Очистивши валики, обережними рухами піднімаємо кутикулу. Працюємо, не торкаючись до нігтьової пластини, якщо її зачепити отримаємо не естетичні борозни, які буде важко прибрати.

Міняємо ігловідную насадку на циліндричну. З її допомогою ми зможемо очистити шкіру під зрушеною кутикулою і з бічних пазух. Тримати її потрібно паралельно нігтя, вести руку зліва направо, короткими рухами.

Знову міняємо насадку, тепер беремо кулясту. Її вважають складною фрезою для початківців. Вона призначена для завершальній очищення кутикули. Кулі бувають різних діаметрів і твердості. Синє кільце, нанесене біля головки насадки, говорить про середню, а червоне - про м'яку абразивности кулі. Якщо кутикула суха і тонка, вибирайте фрезу невеликого діаметру і середньої твердості.

Іноді після обробки шкіра кутикули візуально виглядає неохайно, швидко пройдіться по ній насадкою з червоним кільцем. Це дозволить вирівняти шорсткості і зробить манікюр акуратним.

На завершення підштовхуємо кутикулу пушер. Це створить красиву округлу лінію, заодно зможемо перевірити, наскільки якісно вийшло очистити ніготь. Якщо все виконано правильно, то нігтьова пластина готова до покриття лаком.

вартість процедури

Всі знають, що гарний і якісний манікюр дешевим бути не може. Це саме можна сказати і до апаратного манікюру. На ціну впливають багато факторів.

Апарат і насадки, якими роблять очистку. Професійний, дорогий апарат і фірмові насадки, виготовлені з якісного матеріалу, автоматично роблять процедуру дорожче. Але вони дають гарантію, що ви отримаєте бажаний результат і не будете розчаровані.

професіоналізм майстра. Початківець майстер, мало що володіє технікою виконання апаратного манікюру, обійдеться набагато дешевше. Але думаю, що не варто ризикувати красою рук, краще заплатити більше і піти до фахівця, який добре розбирається у всіх тонкощах апаратного манікюру.

Місце. У подружки будинку манікюр обійдеться майже безкоштовно. За роботу, виконану в дорогому салоні, доведеться багато заплатити. Там, як правило, працюють тільки майстри високого рівня, початківців на роботу просто не беруть. Робота проводиться якісним обладнанням. Все це впливає на ціну.

Як зробити апаратний манікюр будинку

Якісний догляд нігтям потрібен завжди. Давайте розберемося, як можна зробити апаратний манікюр в домашніх умовах, заощадивши на послугах салонів краси.

Почати варто з корекції форми нігтів. Пилкою з легкої абразивностью підпилюємо бічні сторони пластини, надаємо бажану форму. Кінчик нігтя після цього обробляємо бафом, щоб кінчик став гладким. За допомогою пушера або палички відсуваємо приросли кутикулу. Якщо нігті чутливі, віддайте перевагу паличці, це буде менш травматично.

апаратний манікюр

Інструменти для апаратного манікюру в домашніх умовах

Наступною фрезою, корундовою кулею, будемо очищаємо пазухи бічних валиків. Її гострим носиком намагаємося глибше прочистити під кутикулою і в пазухах. Цією ж насадкою шліфуємо нігтьову пластину.

Якщо кутикула добре розкрита, беремо насадку з корундовим кулею грубого абразиву. Швидкість 4 тисячі обертів. Куля рухається в такому ритмі: натиснули, потягнули в сторону, відпустили. Так, крок за кроком, зчищають всю кутикулу. Обов'язково потрібно пройти по верхній частині зрізу, так ми зашліфуем його і вирівняємо шкіру, це допоможе в майбутньому запобігти утворенню задирок. На закінчення поліруємо шкіру великим корундовим кулею екстрамягкого абразиву, вигладжують швидкими рухами шкіру і закриваємо всі шорсткості.

Переходимо на обробку правої руки. Тепер тримаємо апарат лівою рукою, впираючись на безіменний палець. Далі використовуємо ті ж насадки і в тому ж порядку, як і з лівою рукою. Коли нігті обох рук будуть очищені, можна наносити лак.

Краще знати: найважливіші питання до майстра з манікюру

апаратний манікюр

Як ви обробляєте інструменти?

Це найважливіше питання, тому що від нього залежить ваше здоров'я - не соромтеся питати про використовуваних розчинах і порядку дезінфекції. Всі інструменти стерилізуються в крафт-пакетах різними способами. Це може бути обробка парою в автоклаві (використовується прозорий пакет) або ж термічна обробка в сухожарові шафі (паперовий пакет). Сам колір пакета не так важливий, а ось колір індикатора стерильності на ньому обов'язково повинен бути бежево-коричневого кольору (як ніби запечений). Майстер повинен відкрити запечатану упаковку на ваших очах і тільки потім починати процедуру. Якщо пакет порваний або розкритий - сміливо просите іншого.

Одноразові Чи є у вас витратні матеріали?

Є інструменти (пилки, щіточки, паличка, серветки), які не підлягають стерилізації. Ми або даруємо їх клієнту після процедури, або утилізуємо. Звертайте особливу увагу на бафи (широкі пилки для шліфування) - деякі майстри грішать тим, що використовують один на кількох клієнтів. Це неправильно, у вас повинен бути свій індивідуальний набір з усіма одноразовими інструментами. Як варіант, може бути пилка з металевою основою і до неї одноразові змінні наклейки. Правда, це зустрічається вкрай рідко, просто тому що такі пилки зазвичай досить незручні.

Чи можете ви мені порадити форму нігтів?

Зазвичай клієнт сам каже, яку форму хоче: овальну, м'який квадрат, круглу або мигдалеву. Якщо цього не відбувається, майстер повинен запропонувати варіант в залежності від форми пальців. Важливий момент - якщо під час огляду рук він побачив симптоми грибкових або інших захворювань, то має право відмовити в процедурі. Такий манікюр вже називається медичним і його може робити тільки майстер зі спеціальною освітою. Наприклад, такі нігті точно не можна покривати лаком.

Також варто поцікавитися, чи готовий майстер виконати складний дизайн. Якщо ви задумали щось високохудожній, цілком може виявитися, що він не вміє працювати в цій техніці. Це не стосується простої геометрії, втіркі, «битого скла» - їх, як правило, може зробити будь-який.

Який технікою ви будете робити манікюр?

Цілком закономірне питання, якщо ви не впевнені в тому, що вам підходить. Не можна орієнтуватися тільки на ваші бажання і звички - все залежить від рук. Буває волога кутикула і вологі долоні - тоді показаний апаратний манікюр. Якщо шкіра суха і широка кутикула - підійде класичний. Є й інші нюанси - перед нанесенням гелю-лаку Luxio, наприклад, не можна робити «класику» з замочуванням, інакше покриття погано триматиметься. Якщо ви прийшли в цей салон вперше і у вас немає специфічних переваг, я б радила погоджуватися на техніку, яку пропонує майстер: зазвичай вони рекомендують те, що краще підійде вашим рукам.

манікюр Shellac

З кращих якостей гелю, манікюр з покриттям shellac взяв стійкість, а з достоїнств лаку - різноманітність кольорової палітри, простоту застосування і ефектний зовнішній вигляд. Ви можете підібрати для себе ідеальне колірне рішення - починаючи від яскравих неонових відтінків і закінчуючи елегантними пастельними.

зробити манікюр з гель-лаком в салоні краси
зробити манікюр з гель-лаком в салоні краси
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр з покриттям shellac
манікюр шелак в салоні краси на московському
зробити манікюр покриття шелак
манікюр шелак в салоні краси на московському
зробити манікюр покриття шелак
манікюр з покриттям shellac
манікюр шелак в салоні краси на московському
зробити манікюр з гель-лаком в салоні краси
зробити манікюр покриття шелак
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
гель лак на ленінському проспекті
зробити манікюр покриття шелак
манікюр шелак в салоні краси на московському
зробити манікюр покриття шелак
гель лак на ленінському проспекті
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр з покриттям shellac
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр з покриттям shellac
зробити манікюр покриття шелак
манікюр з покриттям shellac
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
манікюр з покриттям shellac
манікюр шелак в салоні краси на московському
гель лак на ленінському проспекті
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
гель лак на ленінському проспекті
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр з покриттям shellac
зробити манікюр покриття шелак
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр шелак в салоні краси на московському
манікюр з покриттям гель-лаком шелаком в спб Електросила
зробити манікюр з гель-лаком в салоні краси
манікюр шелак в салоні краси на московському
зробити манікюр покриття шелак
манікюр шелак в салоні краси на московському
гель лак на ленінському проспекті
манікюр з покриттям shellac
манікюр з покриттям shellac
манікюр шелак в салоні краси на московському
зробити манікюр з гель-лаком в салоні краси

Під манікюром shellac слід розуміти тип покриття для нігтів, який поєднує в собі кращі якості традиційного лаку і гелю. Ця технологія виключає необхідність в процедурі нарощування нігтів за допомогою гелю або акрилу, але в той же час забезпечує Вас надстійких і довгограючим манікюром.

 • можливість легко і швидко відростити нігті, так як гель-лак зміцнює натуральний ніготь і не дає йому ламатися;
 • відмінний естетичний і відновний ефект - манікюр виглядають природно. Ви забудете про те, що таке тонкі, шаруються нігті;
 • практичність - за допомогою покриття шелак можна швидко привести в порядок навіть самі запущені і пошкоджені нігті. При цьому манікюр збережеться надовго;
 • нешкідливість.

Манікюр покриття шелак: технологія

Так як манікюр з покриттям shellac не припускав нарощування, він робиться відносно швидко.

Підготовка нігтів до процедури включає наступні традиційні етапи:

 1. Миття і дезінфекція рук.
 2. Моделювання форми нігтя.
 3. підпилювання.
 4. Переробка та вилучення кутикули.
 5. Шліфування нігтьової пластини.

Кожен етап є важливим, а ретельне шліфування поверхні нігтьової пластини просто обов'язковою - вона забезпечує рівномірне і щільне зчеплення покриття шелак з нігтем. Після шліфування нігті, як правило, обробляють за допомогою спеціальних знежирювальних і антибактеріальних засобів.

Наступний етап - нанесення базового покриття шелаку, який сушиться за допомогою УФ-лампи протягом 25 секунд. Після цього, наносяться два кольорових шару, які також «запікаються» в лампі протягом 2 хвилини кожен.

Завершальний етап - топове фарбування закрепителем. Цей шар також вимагає сушки в лампі, після чого липке покриття видаляється з допомогою спеціального засобу. В кінці процедури при необхідності усуваються надлишки лаку, а ніготь обробляється спеціальним маслом, яке забезпечує догляд за шкірою після використання УФ-лампи.

Покриття гель-лаком Шелак (Shellac) і люкс (Luxio)

покриття гель-лаком шелак (shellac) Люкс (luxio)

Покриття гель-лаком Шелак (Shellac) і люкс (Luxio)

Жінки, які ведуть дуже напружений ритм життя, часто їздять у відрядження, за службовим обов'язком їм доводиться бувати на різних важливих заходах, залишаються в захваті від покриття гелю-лаку Shellac (Шелак). Воно тримається на нігтях від двох і більше тижнів, не доставляє ніяких турбот і з ним нігті гарантовано виглядають дуже акуратно.

Мода на нарощування поступово відходить у минуле. Вільні позиції на нейл-п'єдесталі вже зайняло стійке покриття Shellac (Шелак). Воно надає яскравий колір, глянсовий блиск, і тримається на нігтях до 2-4 тижнів. У салоні краси Sonata на Ленінському проспекті, 68/10 з успіхом використовують покриття для нігтів Shellac (Шелак) і гель LUXIO (люкс).

Shellac - це поєднання гелю і лаку, яке забезпечує відмінний зовнішній вигляд і стійкість покриття протягом тривалого часу. Технологія створення манікюру за допомогою Shellac схожа з гелевим нарощуванням нігтів. Виглядає він як звичайнісінький лак, але має збалансований склад, який і дозволяє залишатися нігтям блискучими протягом усього періоду після нанесення. Фахівці nail-індустрії навіть вважають, що таке покриття корисно для нігтів. Воно допомагає впоратися з проблемою ламкості нігтів, особливо, якщо у вас нігтьова пластина тонка. Гібридний манікюр зміцнює ніготь, захищає його від механічних і інших пошкоджень, дозволяє йому відрости до гарної довжини. За допомогою покриття Shellac можна візуально виправити нерівну нігтьову пластину.

Переваги манікюру Shellac (Шелак):

 • Тривалий ефект - тримається довго, міцно, не втрачаючи якості. Рівна поверхня навіть через півтора тижні.
 • Зміцнення нігтьової пластини.
 • Захист нігтів від різних шкідливих зовнішніх факторів.
 • Можливість необмеженого нанесення і моделювання нігтів.
 • легке нанесення.
 • Чи не ускладнює нігті, не вимагає запиливания.
 • Відсутність запаху в розчиннику (для зняття Шелак), гіпоалергенність.

LUXIO (Люкс) - 100% гель, який забезпечує міцне, стійке, гарне покриття, захищає ніготь від зовнішніх пошкоджень і дарує яскравий глянсовий блиск!

переваги покриття Luxio (люкс):

 • 100% гель
 • яскравий блиск
 • легке нанесення
 • зручна упаковка
 • Не використовується бонд
 • Не містить розчинників
 • Не сушить нігтьову пластину
 • Повна відсутність запаху
 • Стійкість покриття більше 14 днів
 • Робота в поєднанні з LED / UV лампами
 • Чи не стягується, не тріскається, що не сколюється
 • Швидке і безпечне зняття без запиливания за 10 хвилин

Вибір твердосплавних фрез для манікюрного апарату

Твердосплавні фрези для апаратного манікюру працюють за принципом зрізання верхнього шару покриття. Їх вибирають професіонали, що дотримують максимальну обережність при обробці ділянок, що межують зі шкірою.

Які насадки вибрати?

Вибір за типом насічки

Фрези для апаратного манікюру розрізняються за формою, площі робочої поверхні і типу насічки.

Вироби з прямою рискою вважаються найжорсткішими. Їх використовують при первинній обробці щільної натуральної пластини, штучних нігтів. Насадки з косою рискою вимагають деякої вправності. Рука автоматично йде за навиванням, є ризик пошкодити шкіру. В процесі роботи потрібно контролювати стан фрези щодо оброблюваної поверхні.

Перевага виробів з хрестоподібної насічкою полягає у високій точності роботи і боргом терміні служби. Така насадка менше інших забивається пилом. З її допомогою легше рівномірно обробити нігтьову пластину.

принцип обертання

Твердосплавні насадки бувають:

звичайними - обертаються за годинниковою стрілкою;

реверсивними - можуть обертатися як за годинниковою стрілкою, так і в зворотному напрямку.

Другі істотно полегшують роботу майстра-лівші. Правші їх використовують для прискорення обробки нігтів.

форма насадки

Для первинної обробки всієї пластини натурального нігтя або його вільного краю використовують циліндричні насадки. З їх допомогою також поступово скорочують товщину штучного покриття, повністю знімають акрил, гель-лак. Оптимально, щоб фреза була з великої або середньої рискою. Насадки з дрібною насічкою використовують при обробці околоногтевих валиків.

Закруглені насадки конусного типу можуть використовуватися для:

роботи з пріногтевимі валиками;

фінішної обробки натуральних нігтів, штучного покриття.

Насадки, що нагадують усічений конус, зручні при знятті надлишків гелю зі зворотного боку нігтя. Їх також використовують для обробки околоногтевих пазух.

Існують також насадки голкоподібний форми. Вони є в «арсеналі» будь-якого нігтьового профі. Такі фрези використовуються при виконанні робіт підвищеної складності з штучними і натуральними нігтями, а також при обробці стоп (чистка тріщин, усунення стрижневих мозолів, натоптишів).

ріжучакромка

За типом ріжучої кромки розрізняють:

гладкі фрези - для ідеально рівній поверхні, проведення «ювелірної» обробки нігтя;

фрези з перехресно розташованими крайками - для початкової обробки нігтя, швидкого видалення зайвого матеріалу у великій кількості.

Існують так звані комбіновані моделі, по колу яких розташовані ріжучі кромки. Торцева поверхня при цьому залишається неробочої. Такий фрезою зручно обробляти важкодоступні ділянки нігтя - місця, які легко пошкодити.

абразивність

На хвостику кожної твердосплавних фрези є ободок певного кольору. Він показує клас абразивности:

білий - ультра дрібна;

жовтий - супер дрібна;

зелений - супер велика;

чорний - екстра велика.

Чим вищий клас абразивності, тим гостріше ріжучакромка, тим глибше вона врізається в робочу поверхню. Так, насадка з супер великим зерном підійде для грубої обробки нігтя, зняття великої кількості штучного матеріалу; з дрібним - для делікатного манікюру з філігранною точністю і нетравматичний.

очищення. Щоб робота була стерильною, а насадка служила довго і забезпечувала максимальну точність при виконанні манікюру, необхідно виконувати прості дії по догляду. Твердосплавні фрези потребують ретельного очищення. Вони в міру примхливі. Якщо не дотримуватися рекомендацій щодо складу та концентрації миючих / дезінфікуючих засобів, можна викликати передчасну порчу вироби. Насадка почне іржавіти, покриється плямами - і стане непридатною для подальшого використання.

стерилізація. Стерилізуючи фрезу, стежте за температурою. Перегрів шкодить металу. Фреза може розпаяно, погіршуються її ріжучі властивості. Найкраще користуватися ультразвукової ванній або стерилізувати інструмент в автоклаві.

Якісні твердосплавні фрези мають великий робочий ресурс. При правильній експлуатації і належному догляді вони прослужать довго. Це компенсує їх вартість.

При розгляді критеріїв вибору ми не згадали ще один момент - швидкість обертання. Рекомендується контролювати її, відштовхуючись від величини насадки і абразивності. Чим більше / жорсткіше фреза, тим меншою повинна бути швидкість її обертання.

види манікюру

апаратний манікюр

А ви знали, що манікюр - це уходовая процедура для рук і нігтів, яка налічує вже більше 5000 років?
Саме слово манікюр відбулося від латинського manus, що означає руки і cura, що означає догляд. Зазвичай манікюр включає надання форми нігтям, обробку кутикули, покриття нігтів і зволоження шкіри рук.

види манікюру
Залежно від ваших індивідуальних особливостей, майстер може вам запропонувати класичний (обрізний), апаратний, комбінований або європейський (необрізний) манікюр. Звичайно ж пропозиції салонів зовсім не обмежуються даними списком. Це лише найпопулярніші види.

апаратний манікюр


Для початку хочу сказати, що обрізний манікюр активно витісняється апаратним. Однак він відмінно підійде власникам дуже щільною кутикули. Ванночки розм'якшують кутикулу і майстер без праці може її відсунути і прибрати щипцями.
Такий манікюр також підходить людям, у кого занадто близько розташовані капіляри. Такий манікюр зводить до мінімуму ймовірність пошкодження.

апаратний манікюр

Відмітна особливість апаратного манікюру - це відсутність необхідності замочування. Кутикула забирається за допомогою спеціального апарату і набору різних фрез. Існує величезна різноманітність фрез (для видалення кутикули, для відсунення, для шліфування і т.д). Апаратний манікюр вимагає особливої ​​майстерності, адже дуже важливо не тільки вибрати правильну силу натискання, але і кут нахилу фрези. Дуже легко визначити майстра непрофесіонала по борознах, які з'являються після невеликого відростання нігтя.

Це, на мій погляд, самий популярний і поширений вид манікюру. Дуже рідко зустрічаються люди, яким підходить обрізні або апаратна техніка в чистому вигляді. Більшості з нас підходить комбінований манікюр. У чому його особливість? Майстер все так само не замочує пальчики в ванночках і виробляє первинну обробку апаратом. А вже після прибирає металевими кусачікамі все, що не вийшло прибрати фрезами. Таким чином вдається досягти ідеально обробки.

апаратний манікюр

Європейський манікюр не передбачає видалення кутикули. Її злегка розм'якшують і відсувають або апельсиновою паличкою, або шлифовочной фрезою апарату. Але, на жаль, такий манікюр підходить далеко не всім. Дуже мало хто може похвалитися природного дуже акуратно зростаючої кутикулою. І навіть тим, хто найчастіше робить європейський манікюр, все ж радять зрідка все ж прибирати кутикулу. Так руки будуть виглядати більш доглянутими.

Манікюр без покриття

Манікюр без нанесення покриття дуже часто називають обрізним манікюром. При цьому виді манікюру бажану форму нігтьової пластини надають за допомогою пилочки, ще до розпарювання рук. Манікюр без покриття (Класичний манікюр) - це один з найкращих варіантів зробити свої руки більш красивими і доглянутими.

Манікюр без покриття - це найбільш поширений вид манікюру на сьогоднішній день. Технологія його проведення передбачає видалення кутикули за допомогою ножиць і щипчиків. Саме через цю операції обрізний манікюр вважається найбільш трудомістким і складним. Для безболісного видалення кутикули замочування рук виробляють в заспокійливому і розслабляючий шкірний покрив рук спеціальному розчині. Після того, як кутикула була видалена на нігтьову пластину і шкіру, що знаходиться навколо неї наносять живильний масло.

Слід зазначити ще один важливий етап обрізного манікюру - це дезінфекція нігтів. Саме з її допомогою майстер не допустить зараження тканин. Дуже часто ще до того як починається процедура виконання класичного манікюру, майстер рекомендує клієнтам потримати їх руки в розчині морської солі. Це корисно не тільки для нігтів і шкіри рук, але і для всього організму, так як в цей момент ви вдихаєте пари йодних солей.

Перелік переваг, якими володіє класичний манікюр:

 • апаратний манікюр
  універсальність: це означає, що даний вид манікюру підходить практично будь-якій людині незалежно від статі (чоловік або жінка) і від ступеня занедбаності рук і нігтів;
 • гігієнічність: це означає, що за допомогою класичного манікюру Ви зможете не тільки надати естетичного вигляду своїх рук, але і благотворно впливати на їх здоров'я;
 • швидкість: це означає, що обрізний манікюр є оптимальним видом манікюру для людей, які не мають великої кількості вільного часу.

Деякі жінки, намагаючись заощадити час і гроші, роблять класичний манікюр в домашніх умовах. Хоча для сучасної леді, яка піклується про свою красу і здоров'я і має можливість відвідати салон краси в будь-який зручний для неї час, такий вибір, по крайней мере, дивний. Не забувайте, що непрофесійно виконаний обрізний манікюр небезпечний неприємними наслідками такими, як неправильне видалення кутикули (через це починає ще швидше наростати шкіра), поява задирок, ну і найстрашніше - занесення інфекції. Навряд чи Вас може залучати необхідність дорогого і тривалого лікування.

Який манікюр вибрати: обрізний, європейський, апаратний, японський

У багатьох жінок ніжна шкіра і їм страшно робити обрізний манікюр в салоні, так і самостійно не завжди вдається якісно зробити. Лякає можливість зараження через погано оброблених інструментів та інші наслідки.

Багато моментів в манікюрі будуть менше лякати і більше приносити естетичне і моральне задоволення, якщо знати їх особливості. Щоб підвищити "маникюрную грамотність", пропоную розібрати найбільш популярні види косметичного манікюру.

Найбільш популярні види косметичного манікюру, які ви зможете зробити в будь-якому салоні:

Необрізний або європейський манікюр

У цій статті приведу важливі і необхідні особливості кожного з цих видів. Впевнена, ви будете краще розуміти який з них для вас найбільш підходящий. Все фотоілюстрації до статті підібрані з інтернету.

Класичний обрізний манікюр, що це?

Обрізний манікюр - це спосіб обробки кутикули, який є найбільш травмонебезпечним, але і самим застосовуваним методом підготовки нігтів. Небезпечним цей вид манікюру вважається з тієї причини, що кутикула і шкіра навколо нігтя обрізається за допомогою манікюрною ножиці або кусачки. Від майстерності фахівця залежить якість і безпечне виконання роботи.

Важлива хороша обробка інструментів, щоб не завдати шкоди здоров'ю при необережному пораненні шкіри. Даний вид обробки нігтів проводиться при розмочуванні рук в теплій ванні з пом'якшувальною засобом. Після чого кутикула зсувається за допомогою пушера і обрізається.

Класичний обрізний манікюр просто не замінимо в разі, якщо руки занадто запущені і є сильне зроговіння шкіри навколо нігтя.

Європейський необрізний манікюр, що це?

Найголовніше в цьому виді манікюру - це його безпечність. Підходить для ніжної шкіри. Простий у виконанні. Кожен зможе легко з ним впоратися.

Особливість його в тому, що кутикула навколо нігтьової пластини видаляється шляхом розм'якшення спеціальним засобом - Ремувер. Після чого зсувається дерев'яною або гумовою паличкою, а не обрізається, виключаючи можливість ушкодження кутикули.

Під хімічним впливом косметичних засобів кутикула стає м'якою і легко піддається видаленню.

Шкіра навколо нігтя не травмується, ризик інфікування виключається повністю. Наростання кутикули відбувається повільніше, і руки довше виглядають доглянуто.

Для тонкої шкіри європейський манікюр знахідка. Для товстої, грубої шкіри така обробка може не підійти. Щільні ділянки шкіри доведеться зрізати.

Недолік цього виду манікюру в тому, що хімічні засоби можуть викликати алергію.

Апаратний манікюр, що це?

Апаратний манікюр - дуже хороший спосіб при підготовці нігтів до покриття гель-лаком. Дуже зручний і результат завжди якісний.

Така процедура виконується за допомогою спеціальних насадок з різним ступенем абразивності. Такий спосіб підготовки нігтів всім знайомий і навіть багато тих, хто робить самостійно в домашніх умовах. Легкий і швидкий спосіб привести руки в порядок, але досить травмонебезпечний.

Японський манікюр, що це?

Особливість цієї процедури в тому, що після такої обробки немає ніякої необхідності покривати нігті кольоровим лаком. Руки набувають доглянутого вигляду, а нігті перловий глянцевий блиск.

І цей блиск тримається досить довго, майстри обіцяють мінімум 2 тижні. На моїх нігтях натуральний глянець протримався близько 10 днів, за умови, що я не особливо берегла свій манікюр. Я залишилася дуже задоволена такою процедурою. Але можу порадити його тим, у кого досить щільна нігтьова пластина, так як ця процедура заснована на полірування нігтьової пластини і проходить в кілька етапів.

Використовується паста і пудра, які мають в своєму складі масла і мінерали. За допомогою Бафа із замші проводиться полірування нігтя і втирання в нігтьову пластину цих самих мінералів.

Великий плюс полягає в тому, що він спрямований на зміцнення і вирівнювання нігтьової пластини.

Але не підійде любителькам кольорового лаку, так як після нього краще утриматися від кольорового покриття, адже вся принадність цього виду манікюру в тому, що нігті набувають здоровий і доглянутий вигляд.

Який манікюр вибрати?

Класичний манікюр можна робити всім, але ризик отримання травми зупиняє. Якщо у вас щільна, груба шкіра, або є схильність до алергії, а на руках часто виникають подразнення, то вам, швидше за все, підійде класичний варіант.

Якщо шкіра тонка і делікатна, краще вибрати європейський манікюр.

Якщо вам набридло кольорове покриття, сміливо проводите японський манікюр. Нігті надовго придбають натуральний і доглянутий вигляд.

Апаратний манікюр є універсальним способом обробки нігтьової пластини і кутикули.

Тепер володіючи практичними знаннями, можна сміливо йти в салон або робити манікюр вдома.

Будьте красиві, здорові і щасливі!

Європейський манікюр

Багато жінок з прикрістю помічають, що з часом їм доводиться робити манікюр все частіше і частіше, оскільки кутикула починає розростатися швидше. Можливо, саме в пошуках альтернативи цьому і було розпочато введення практики європейського манікюр, або, як його ще називають, необрізної.

Європейський манікюр: технологія

санкт-петербург

Як і будь-який інший тип манікюру, європейський повинен починатися з видалення старого покриття і надання форми нігтьової пластини. Зверніть увагу, згідно з правилами європейського манікюру, використовувати ванночки з водою для розм'якшення кутикули не слід. Однак якщо у вас чутлива шкіра або ж проводите процедуру вперше - краще попросіть майстра все ж її обробити. Розм'якшити кутикулу можна будь-якою рідиною, що містить молочні або ж фруктові кислоти. Зверніть увагу, що така рідина не тільки розм'якшує кутикулу, а й уповільнює її подальше зростання.

Після розм'якшення потрібно взяти спеціальну паличку і відсунути шкіру до краю нігтя, але не зрізати! Після цього ніготь і шкіра навколо нього змащуються живильним маслом, а сама пластина або полірується, або поливається лаком.

як роблять?

Так що ж краще вибрати? Класичний або європейський манікюр? Дуже важливий момент: якщо ви постійно робили звичайний обрізний манікюр, а потім раптом вирішили перейти на європейський необрізний - швидше за все, результати першої процедури вас не задовольнять. Це не означає, що нігті після процедури будуть так виглядати завжди - просто для того, щоб перейти від одного типу іншому, потрібно як мінімум 6-7 процедур - тільки тоді ваші нігті стануть бездоганними.

Якщо вам складно уявити за описом, як виконується європейський манікюр необрізної - ознайомтеся з покроковими фото, детально описують процес. Багато жінок з задоволенням виконують вдома європейський манікюр, вартість якого, втім, і так нижче, ніж на звичайний, у всіх салонах. Однак хотілося б попередити, що дана процедура не настільки проста, як може здатися з опису, а тому краще все ж звернутися за допомогою до професіоналів в салон краси.

покриття нігтів

Європейський манікюр: ціна і переваги

Для того, щоб віддати перевагу один конкретний тип манікюру, незалежно від того, чи буде це класичний, європейський або апаратний, важливо ознайомитися з особливостями кожного з них і вибрати саме те, що максимально вам підходить. На жаль, останнім часом почастішали випадки, коли вирішальним фактором і при виборі самого манікюру, і при виборі місця, де він буде виконуватися, стає ціна. Даний факт не дуже бажаний, оскільки якісне виконання манікюру - це не тільки краса ваших рук, але і ваше здоров'я. Тому для того, щоб заощадити, краще все ж підбирати більш доступний тип послуги, але не проводити манікюр самостійно або у сумнівного майстра.

Якісний апаратний манікюр на увазі три обов'язкових складових. Це високий рівень майстерності, сучасний надійний апарат і високоякісні апаратні манікюрні інструменти.

Професійні манікюрні набори містять велику кількість обробних фрез. Це - бори і фрези з кераміки, фрези твердосплавні і багато інших.

Всіх їх можна класифікувати на такі групи:

 • насадки керамічні;
 • фрези алмазні;
 • твердосплавні фрези;
 • силіконові полірувальники;
 • натуральні полірувальники;
 • корундові насадки;
 • ковпачки та тримачі для одноразових ковпачків.

Відмінності і особливості використання

керамічні

Керамічні насадки являють собою маленький абразивний камінь з дрібною насічкою, що грає роль наждака. Як і будь-яка інша кераміка, керамічні насадки випікаються в печі при високій температурі і тому мають високий ступінь міцності.

Керамічні наконечники розрізняються за розміром насічки і діляться за цією ознакою на дрібну, середню і велику зернистість. Якщо потрібна інтенсивна робота з грубою шкірою, ороговевшим шаром і живий нігтьової пластиною, має сенс купити корундові фрези. Для робіт з накладними нігтями і шліфування штучних покриттів нігтьової пластини ці манікюрні набори не підходять. Дрібні зерна абразиву просто забиваються в'язким полімером, і насадка втрачає шліфують властивість.

Алмазні насадки багато в чому подібні керамічним. Але робочим органом у них виступає не насічка, а алмазний абразив. За технологією виготовлення їх поділяють на спечені і обложені.

Перший варіант виготовляють з алмазної пилу в печах, а потім шліфують форму насадки до потрібної.

Обложені алмазні фрези для нарощування нігтів є металевою болванку потрібної форми, на яку наклеюють товстий шар алмазного абразиву штучного або природного походження.

Спечені алмазні насадки застосовуються для шліфування бічних валиків. Більш м'які матеріали набиваються між крупинками алмаза, і інструмент перестає працювати.

Обложені алмазні інструменти можуть працювати з м'якими поверхнями, оскільки простору між частинками алмазу там практично немає, і пил туди не набивається. Обложеними насадками можна обробляти і акрил, і шкіру, і гель. Але для шкіри краще купити набір фрез для машинки на основі натурального або штучного алмазного абразиву. Крім того, термін служби штучного алмазу становить 3-4 місяці, а натуральний алмаз практично не зношується, оскільки дуже мало нагрівається в процесі роботи.

твердосплавні

Металеві насадки працюють за принципом надфіля, тобто представляють собою болванку з твердого металу з насічками прямого або хрестоподібного типу. Залежно від технології виробництва, насічка може бути одностороннім або двостороннім, що відповідає звичайній або реверсного (працює при обертанні в будь-яку сторону) насадки.

На відміну від перших двох типів, твердосплавні інструменти не стирається, а зрізають оброблювану поверхню. Причому метал прекрасно знімає товстий шар ороговілої шкіри, натоптиші і т.д. Тому такі наконечники застосовують переважно для попереднього шліфування або зняття гель-лаку, гелю, акрилу. Металеві фрези діляться по глибині насічки: супердрібна, дрібна, середня, груба.

У твердосплавних інструментів для манікюру є одна корисна властивість: вони прекрасно знімають твердий матеріал і практично не пошкоджують живу пружну шкіру. Тому їх часто застосовують для зняття штучних нігтів, корекції гелю або акрилу, зменшенні товщини покриття. Одне уточнення: для вузьких поверхонь, наприклад гелю, краще використовувати середню або дрібну нарізку. Твердосплавні манікюрні інструменти працюють дуже продуктивно, при цьому практично не нагріваються і майже не «порошать».

силіконові

Силіконові насадки для нігтів робляться з силікону, змішаного з різним абразивом. Вони теж бувають різної форми і зернистості і можуть використовуватися як для полірування, так і для шліфування. Силіконові полірувальники погано працюють з гелем, тому їх застосовують на акрилових поверхнях, шкірі, нігтьових пластинах. Силіконові полірувальники з найбільшим ступенем абразивності застосовують для омолодження шкіри, додання їй бархатистості, завершальній обробки мозолів, зняття старого глянцю з нігтів і підготовці під нове нарощування.

натуральні полірувальники

Натуральні полірувальники - особливий клас насадок, робоча поверхня яких зроблена з натуральних матеріалів - фетру, особливої ​​тканини, замші, ниток, рослинних волокон. Застосовуються для сухої поліровки твердих поверхонь до дзеркального стану. Іноді цей інструмент застосовують з просоченням особливими маслами або кремами.

В арсеналі майстра манікюру існує ще один вид інструментів - ковпачки або одноразові набори для манікюру. Вони являють собою одноразову абразивную насадку на тримач-основу. Одноразові ковпачки змінюються після кожного клієнта. Вони досить доступні і зручні, оскільки кожен раз майстер отримує свіжий, чи не зношений інструмент. Основа під ковпачки робиться з металу, а сам ковпачок - з гуми. Область застосування - обробка натоптишів і ороговілі шари шкіри і робота з проблемними нігтями.

Побіжний огляд не дає уявлення про всі можливості фрез. Бори та фрези підбирають під решаемую завдання і опрацьований матеріал. Тому при виборі конкретної марки і різновиди потрібно керуватися як власним досвідом, так і описами виробників.

Замість нігтів - "ганчірочки": як манікюром можна легко зіпсувати руки

апаратний манікюр

Апаратний манікюр сьогодні користується величезною популярністю. Клієнтам він підноситься як нетравматичний і безпечний, більш "гуманний" в порівнянні з обріза. Але всі переваги "аппаратніка" зводяться нанівець його невмілим виконанням. Більш того, клієнти салонів краси часом стикаються з відвертим "садизмом". Чому це відбувається і які наслідки, розбираємося разом з фахівцями в рубриці "Шкідливий споживач".

непомітна причина

апаратний манікюр

"Нігті стали тонкі, як ганчірочки", "гель-лак перестав триматися", - типові жіночі скарги. Причин для стоншування нігтів і погіршення несучості покриття може бути безліч. Одна з них - неякісне виконання апаратного манікюру. За словами барнаульского майстра манікюру Лариси Єльникової, нігтьові пластини сточують фрезами: під час підготовки нігтів до нанесення гель-лаку (в основному, коли обробляють кутикулу) і в процесі зняття декоративного покриття шляхом спилювання.

Зайві "вжик-вжик" і клієнт отримує пропиляні в районі кутикули або спиляні по всій поверхні нігті - тонкі і м'які "як ганчірочки". А гель-лак на них погано тримається, тому що триматися йому, по суті, нема на чому. Адже жорстка поверхня нігтьової пластини, з якої має відбуватися зчеплення полімерного матеріалу, стерта.

Досвідчений майстер відразу розпізнає "сліди" апарату. Клієнти ж нерідко обманюються. Особливо, коли їх майстри не хочуть визнавати помилки: "Нігті тонкі, тому що вітамінів не вистачає", "Напевно, у вас гормональний збій, стрес".

нігтьові проблеми

Багато жінок не вважають пошкоджені нігті проблемою - "відросте ж". А даремно, попереджає Лариса Ельникова і розповідає про неприємні наслідки:

Якщо вам травмують корінь нігтя, пластина, можливо, в подальшому буде відростати з поздовжніми і поперечними борознами, тріщинами уздовж довжини. Зауважимо, що у кутикули нігтьова пластина найтонша і м'яка, а тому і найбільш вразлива.

Коли витончення місце відросте до вільного краю, є ризик утворення зламу або тріщини.

Стоншена нігтьова пластина втрачає свої захисні властивості. При відшаруванні гель-лаку в тріщини може потрапити інфекція. Оскільки пластина истончена, ризик розвитку захворювань, в тому числі грибкових, зростає. Під відшарувалися гель-лаком для них створена прекрасна середу: тепло і волого (адже вода затримується під відшарувалися лаком).

Трапляється, що витончення пластини тріскаються. У тріщини знову ж таки може потрапити інфекція, що вже загрожує панарицием, оніхолізіс.

В цілому зростає чутливість нігтів.

Погіршується носкість декоративного покриття.

Звідки "варвари"

Далеко не кожен майстер може досконало освоїти апаратний манікюр. Посилює проблему величезний приплив в професію випадкових людей. "Яким чином найчастіше приходять в нашу професію? Порахувавши, що тут можна заробити" легкі "гроші", - розповідає керівник однієї з міських шкіл нігтьового мистецтва Олена Новікова.

У школах нігтьового мистецтва новачків спочатку вчать робити обрізний манікюр, а потім вже апаратний. Адже кусачками нашкодити (якщо інструмент пройшов обробку) складніше, ніж фрезами. Коли учень навчився якісно робити обрізний манікюр, його допускають до апарату. Причому перший раз він робить "аппаратнік" на своїй руці, щоб відчути наслідки помилок. Потім учневі довіряють руки моделей.

Часом в школах відмовляють в навчанні апаратного манікюру не акуратним в роботі учням. "Бачу, що дівчинка з кусачками працює абияк, до апарату взагалі не допускаю. Я не маю права віддавати на розтерзання руки наших моделей", - говорить керівник однієї зі шкіл.

Як уникнути проблем?

апаратний манікюр це

Хочете перевірити, наскільки добре робить "аппаратнік" ваш майстер? Уважно огляньте нігті після зняття гель-лаку. Краще буде, якщо ви дасте нігтям "відпочити", а потім порівняйте відросла нігтьову пластину з тієї, на якій було декоративне покриття. Виявите явний "перепад" - вам спиляли пластину.

Під час манікюру завжди орієнтуєтеся на свої відчуття. Ні печіння, ні болю не повинно бути присутнім.

Поспостерігайте за рухами майстра. Він повинен тримати фрезу правильно: її площину слід розташовувати строго паралельно нігтьової пластини. Дотик - максимально легке, без натиску. Категорично не можна довго ходити фрезою туди-сюди по одному місцю.

Якщо мова йде про зняття гель-лаку фрезою, можна попросити майстра використовувати кольорову базу, щоб йому було легше здійснювати самоконтроль. Часом недосвідчені майстри спилюють базу разом з нігтьової пластиною, тому що не можуть їх чітко розрізняти.

Частина майстрів вважають, що для максимальної безпеки потрібно "пиляти" фрезою тільки до бази, а потім її прибирати пилою для натуральних нігтів. А частина впевнені, що варто робити по-іншому. "Я пилку використовую мінімально. На мій погляд, найчастіше перепилювання нігтьової пластини відбувається саме через пилки. Пилка має велику площу, яка закриває огляд. Майстер не бачить, зачіпає він пилою очищену частину нігтя повторно чи ні. Скільки разів ви зачепите" живої "ніготь, не відомо. Тому я на своїх курсах вчу максимально використанням фрезу. У неї площа поверхні маленька, контролювати процес простіше", - розповідає Олена Новікова.

Не забувайте й самі доглядати за нігтями в перервах між відвідуваннями салону. Щоб кутикула була еластичною, щодня користуйтеся зволожуючими кремами для рук і один-два рази на тиждень - маслами. Хоча б раз на тиждень апельсинової паличкою після душу або ванни відсувайте размягченную кутикулу. У підсумку в салоні не буде потрібно великого втручання майстра, оскільки кутикула буде естетично виглядати і при цьому виконувати свою функцію - захищати корінь нігтя. Перед нанесенням гель-лаку майстер лише пушер пододвінет кутикулу і зчистити птеригий (плівка у кутикули, яка залишається на нігті). Тому регулярний догляд за зоною кутикули - найкращий спосіб уникнути "пропилов".

Лікувальний манікюр - види і техніка

апаратний манікюр

Звичайний манікюр в салоні покликаний зробити нігті красивими, а ось основне завдання лікувального - усунення проблем шкіри і нігтів.

Що таке лікувальний манікюр

Процедура відноситься до медичних. Шкірні захворювання або грибок викликають зміни в шкірних покривах і нігтьової пластини, і руки починають виглядати непривабливо. У таких випадках допоможе лікувальний манікюр.

Показання лікувальний манікюр

 • люди з засушений шкірою рук - таке часто зустрічається взимку, коли шкіра сильно обвітрюється;
 • при глибоких тріщинах в шкірі;
 • врослі нігті;
 • тендітні нігті;
 • при захворюваннях, які впливають на стан нігтів, в тому числі при грибку.

Коли не можна робити лікувальний манікюр

Лікувальний манікюр має протипоказання. Його не можна виконувати при ранах, гнійних утвореннях на шкірі, пухлинах і алергії.

апаратний манікюр

Як вибрати майстра

Виконують його курсом, щоб досягти гарного ефекту. Ціна процедури вище, ніж у звичайного манікюру, тому перед відвідуванням знайдіть хорошого фахівця. Це повинен бути медичний працівник з профільною освітою, тому що він має справу з хворобами шкіри рук, а не тільки з доданням нігтя гарної форми. Кабінет повинен бути чистим і лікар повинен мати апарат для стерилізації інструментів.

Техніка виконання лікувального манікюру

Коли ви приходите на лікувальний манікюр, медпрацівник оглядає ваші руки і визначає проблеми. Візуальний огляд потрібен, щоб підібрати необхідні засоби. Після можна приступати до манікюру. Він включає наступні етапи:

 • Очищення нігтьової пластини.
 • Руки поміщають в теплу воду з лікувальними сумішами.
 • Обробка нігтів і шкіри.
 • Нігті покривають спеціальним складом або лаком.
 • масаж.
 • На шкіру наносять доглядають кошти.

Апаратний лікувальний манікюр

Особливість процедури полягає в тому, що шкіра не має контакту з лезами. Манікюр виконують за допомогою спеціальної машини з насадками. Вони призначені для шліфування і видалення шкірних наростів. Це безпечно і ефект зберігається на довгий час.

Манікюр роблять обов'язково на суху шкіру. Маючи апарат будинку, можна спробувати зробити манікюр самостійно, але неправильний вибір насадки може зіпсувати нігтьову пластину. Тому краще звернутися до професіонала.

апаратний манікюр

Види лікувального манікюру

 1. Студія Олени Леніна - пропонує лікувальний манікюр для нігтів, який відновлює поверхню нігтів, зміцнює і стимулює подальше зростання. Для процедури використовують кошти на основі природних компонентів.
 2. Мава - швейцарський бренд засобів по догляду за нігтями. Вся лінія створена для відновлення нігтьової пластини і догляду за кутикулою. Процедура підійде тим, у кого від природи слабкі нігті або їм потрібен особливий догляд, наприклад, після нарощування.
 3. Масурі - манікюр з японськими засобами, виготовленими з природної сировини. Це бджолиний віск, женьшень і морські пептиди.
 4. японський - схожий зі стандартним європейським манікюром, де кутикула розм'якшується і відсувається паличкою. Для догляду використовують натуральні лікувальні склади. Нігті стають більш здоровими і доглянутими.
 5. Alessandro - компанія, яка розробила багато засобів по догляду за нігтями. Фруктові кислоти, протеїни шовку і мірри і інші природні компоненти допоможуть в боротьбі за красу рук. Якщо у вас чутлива шкіра або вікові зміни, то манікюр з Alessandro вам підійде.
 6. Джессіка - особливість манікюру полягає в використанні термоперчаток. Вони нагрівають руки і поживні речовини краще проникають в шкіру. Також нігті обробляються і з торця спеціальним складом, щоб зберегти їхнє здоров'я і запобігти розшарування.
апаратний манікюр

Лікувальний манікюр з йоду

Йод давно використовують при боротьбі з грибком нігтів. Якщо у вас немає коштів на покупку аптечних препаратів, то можна вилікувати нігті в домашніх умовах за допомогою йоду. Процес тривалий, тому потрібно набратися терпіння.

 1. У тазик налийте теплої води і додайте 20 крапель йоду.
 2. Опустіть уражені нігті в воду на 20 хвилин.
 3. Витріть шкіру і повторюйте процедуру щодня, поки нігті не стануть здоровими.

Можна просто змащувати нігті розчином йоду.

Гарячий лікувальний манікюр

Сама назва говорить про те, що в процедурі використовується ванночка з гарячою водою. У неї наливають спеціальні лосьйони, які сприяють розм'якшенню шкіри і підсилюють приплив крові. Вода нагрівається до 40-50 градусів, кисті рук опускаються на 20 хвилин. Такий манікюр підходить для дуже сухої і збезводненої шкіри.

Фрези для апаратного манікюру: які для чого, базовий набір і кращі додаткові насадки

Різновидів насадок для виконання апаратного манікюру досить багато, тому так важливо вибрати серед них найпотрібніші і розібратися в їх функціонал. Деякі фрези можуть стати в нагоді тільки професійному майстру, а без якихось процедура взагалі не зможе відбутися. У представленій збірці насадки розбиті на два розділи: для початківців і для досвідчених манікюрістов.

Базовий набір новачка для виконання апаратного манікюру

Щоб не заплутатися в насадках для манікюру, необхідно розібратися, що входить в стартовий набір і які насадки для чого застосовуються.

зворотний конус

Фреза у вигляді конуса з плоскою поверхнею в найширшій частині незамінна для виконання французького манікюру. З її допомогою нігтьова пластина отримує рівний кінчик без перепадів висоти.

апаратний манікюр і педикюр

Зворотний конус - це різновид фрези із закругленою тильною частиною

Насадка для апаратного манікюру «Полум'я» призначена для видалення птеригия (нижнього шару захисної тканини біля основи нігтя). Вона добре проходить поглиблення у околоногтевих валиків і під кутикулою, не травмуючи і не перегріваючи тканини.

апаратний манікюр

Фреза «Полум'я» - дуже важлива насадка, на яку варто звернути увагу новачкові

куляста фреза

Фреза з круглим кулькою застосовується для видалення кутикули і стоншування ороговілих частин навколо нігтьової пластини. Без неї набір новачка буде неповним, так як замінити таку насадку нічим.

циліндрична фреза

Фреза у вигляді циліндра дбайливо зрізає огрубілу кутикулу і навколонігтьові валики. Зрізи виходять дуже делікатними, що запобігає подальшому розпушення.

апаратний манікюр і педикюр

Циліндрична фреза дає можливість працювати на будь-який кутикуле, навіть самої грубої

«Барабанчик»

Насадка «Барабанчик» відноситься до циліндричних фрез, але використовується для обробки огрубнули ділянок шкіри на руках. Саму нігтьову пластину нею краще не обробляти, так як інакше вона може стати пухкою.

апаратний манікюр і педикюр

Фреза «Барабанчик» має дуже вузьке призначення, але тим не менше входить в базовий набір для апаратного манікюру

силіконовий полірувальник

Фреза у вигляді сіліконоовго конуса необхідна для додання кутикуле ідеальної гладкості. Вона також дуже м'яко і дбайливо счтщает залишки грубої поверхні на околоногтевих валиках.

апаратний манікюр і педикюр

Силіконовий полірувальник - необхідний супутник апаратного манікюру, що надає нігтям і шкірі ідеальний вигляд

Конус з заокругленим вістрям

Фреза у вигляді конуса з округленим закінченням делікатно знімає ороговілі частинки кутикули і оформляє навколонігтьової ложе. Без неї не обійтися, так як циліндрична фреза не підходить для заокруглених ділянок навколо нігтя.

апаратний манікюр і педикюр

Конус з заокругленим вістрям підходить для використання новачком в апаратній манікюрі

Стандартний прямий конус

Фреза у вигляді конуса відноситься до простих насадок, які обов'язково входять в базовий набір. Вона і полірує, і знімає надлишки матеріалів при нарощуванні, і шліфує нігтьову пластину.

Насадка для апаратного манікюру «Верба» потрібна для корекції околоногтевих валиків і кутикули. З нею легко працювати, а великий розмір дозволяє обробляти нігтьову пластину швидко.

апаратний манікюр і педикюр

Фреза «Верба» в апаратній манікюрі використовується замість Ремувер або щипчиків

фіссурний фреза

Насадка з мініатюрними желобками необхідна для основного етапу апаратного манікюру - зрушення кутикули. Ще нею дуже зручно видаляти птеригий і дробити пріногтевие валики.

апаратний манікюр і педикюр

Фіссурний фреза добре підходить для обробки потовщеною нігтьової пластини

Поради досвідченого манікюріста: які додаткові фрези для чого зручні

Деякі фрези для апаратного манікюру використовуються тільки професіоналами, що володіють досвідом. Потрібно з увагою поставитися до цих рекомендацій, щоб не купувати даремно дорогі інструменти, які вимагають обережності в роботі.

Насадка для апаратного манікюру «Сочевиця» потрібна майстру для ідеальної опрацювання кутикули і птеригия. Також її використовують для делікатного видалення розрослася і грубої тканини околоногтевих валиків.

апаратний манікюр і педикюр

Фрезу «Сочевиця» ще називають «Олива»

голчаста

Робота з голчастою фрезою має свої нюанси. Її гострий кінчик при нестачі досвіду може зробити пропил і порушити цілісність шкірного покриву або нігтьової пластини. Призначена игольчатая фреза для обробки кутикули та нігтьової лунки.

закруглений циліндр

Великий циліндр з заокругленим кінчиком застосовується для шліфування нігтьової пластини і зняття старого гель-лаку. Використовують його в основному тільки професійні майстри по апаратному манікюру, так як діє ця фреза досить грубо і нею потрібно вміти користуватися.

апаратний манікюр

Закруглений циліндр - універсальний інструмент

Гель-лак після обробки нігтьової пластини заокругленим циліндром набагато краще лягає і виглядає бездоганно.

Насадка конфігурації «Полум'я» має гвинтові накладки з алмазної пилу. Це дозволяє обробляти тріщини на руках і краю нігтьової пластини набагато швидше, запобігаючи нагрівання. Фреза потрібна для вирішення специфічних проблем, тому її немає сенсу включати в базовий набір.

Керамічна насадка «Кукурудза»

З фрезою «Кукурудза» з кераміки потрібно вміти працювати. Застосовується вона для спилювання потовщень на нігтьової пластини і зняття старого покриття.

апаратний манікюр

Керамічна насадка «Кукурудза» підходить для професійного професійного застосування

Відео: що потрібно знати про апаратний манікюр і фрези

Апаратний манікюр в домашніх умовах дозволяє мені економити досить пристойну суму. Крім того, я допомагаю піклуватися про нігтики і своїм подругам. Стартовий набір до сих пір радує мене, а ось професійні фрези я поки не поспішаю купувати. Справа в тому, що такі насадки краще не використовувати, поки рука не «набита». В іншому випадку є ризик пошкодити ніготь або шкіру навколо нього.

Сучасні інструменти для апаратного манікюру відрізняються складністю. Важливо заздалегідь, ще перед покупкою, розібратися в хитрощах застосування фрез і зібрати свій базовий набір. Слід з обережністю підійти до вибору насадок для манікюру, щоб не завдати шкоди собі чи своїм першим клієнтам.

Правила стерилізації інструментів для манікюру

апаратний манікюр

«Пшик і готово!» - саме так уявляють собі дезінфекцію манікюрних інструментів багато клієнтів. Це було б смішно, якби деякі початківці майстра не думали про дезінфекцію так само. Насправді, тема дуже серйозна, тому що через брудний інвентар можна підхопити як мінімум герпес, не кажучи вже про ВІЛ. Тому будь-який поважаючий себе майстер повинен ретельно стежити за своїм інструментом і нести за його стерильність повну відповідальність.

вимоги СанПіН

Всі майстри манікюрного справи зобов'язані дотримуватися правил стерилізації інструменту, передбачені санітарними нормами. З метою виявлення порушень проводяться регулярні перевірки салонів працівниками Росспоживнагляду. Згідно з нормами СанПіН, керівник салону повинен мати в штаті співробітників спеціальну людину, яка буде стежити за виконанням норм гігієни інструменту відповідно до СанПіН 2.1.2.2631-10.

Однак на практиці власники манікюрних салонів з метою економії коштів покладають цю роботу на самих майстрів. Зрозуміло, досвідчений майстер добре знайомий з процесом стерилізації і знає, як правильно її проводити. Однак, відповідно до санітарних норм, це не входить в його обов'язки і є прямим порушенням закону.

Методи дезінфекції інструментів

апаратний манікюр

Антисептичної обробки підлягають абсолютно всі інструменти, які хоч якось контактують з людським тілом:

 • Ножиці для манікюру
 • пушер
 • щіточки
 • Пилки для обробки штучних і власних нігтів

Головна мета будь-якої стерилізації - повне знищення всієї мікрофлори, яка залишилася після попередньої обробки дезінфікуючими засобами.

Стерилізація в сухожарові шафі

Після обробки хімічними засобами і механічного очищення інструмент укладають в крафт-пакети, які мають спеціальні колірні індикатори, після чого відправляють на «прожарювання» в шафу. Через брак пакетів інструмент слід розкладати за допомогою пінцета. Процес стерилізації є обробкою інструменту високою температурою - до 180º С протягом півгодини.

У сухожарові шафі також можна обробляти і фрези для апаратного манікюру. Спосіб ефективний, обладнання відносно недороге. З недоліків можна відзначити хіба що тривалу обробку інструменту - якщо на етапі «розкрутки» салону немає запасного комплекту, клієнтові доведеться чекати закінчення стерилізації. Крім цього, сухожарової шафа - обладнання не з дешевих.

Стерилізація за допомогою автоклава

Автоклав коштує дорожче сухожарові шафи. Його використовують в основному великі салони і приватні клініки. Обробка інструментів проводиться за допомогою пари, високої температури (до 137º С) і тиску до 2 атмосфер. Повний знезараження займає приблизно півгодини. Для утворення пари в автоклаві використовується тільки чиста дистильована вода.

Перевага цього способу - висока ефективність обробки інструментів. Однак через дорожнечу обладнання невеликі манікюрні салони не можуть його собі дозволити.

Стерилізація з використанням хімічних засобів

Для знезараження використовуються спеціальні розчини. Процес повинен протікати в заздалегідь підготовлених, вже стерильних умовах, з використанням обеззараженной посуду, ганчір'я і губок для роботи з інструментом. Після цього чистий інструмент повинен зберігатися з дотриманням спеціальних умов, про які піде мова нижче. Результат знезараження хімічним способом дійсний не більше 3-х днів. З недоліків цього способу можна відзначити непрактичність, через що його рідко використовують в якості основного способу дезінфекції.

Використання кварцового, гелевого або гласперленовий стерилізатора

З переваг цього способу потрібно відзначити наступні:

Займає мало часу - приблизно 20-30 секунд.

Інструмент переносний - можна використовувати і в салоні, і вдома у клієнта.

Підходить для обробки манікюрних фрез.

 • Інструмент обробляється в повному обсязі, через що небезпечна мікрофлора може повторно потрапити на знезаражені ділянки.
 • Прилад не завжди нагрівається до необхідної температури, яка потрібна для повної стерилізації.
 • Кульки потрібно міняти через кожні півроку. Багато майстрів цією умовою нехтують - свідомо чи по необізнаності.
 • Ріжучі частини приладу досить швидко зношуються, так як часто контактують з твердими кульками.

Необхідно відзначити, що ультразвуковий стерилізатор, незважаючи на назву, стерилізатором в повному розумінні цього слова не є, а служить лише для попередньої дезінфекції та очищення інструменту. Справжнє його призначення - підтримувати в чистоті вже стерилізований інструмент.

етапи стерилізації

Правильна і повноцінна обробка манікюрного інструменту проходить в кілька етапів:

 • Передстерилізаційна очищення інструменту.
 • дезінфекція інструменту.
 • власне стерилізація.

На першому етапі, як зрозуміло з назви, інструмент очищають від сторонніх часток - нігтьового опіла, шкіри, волосся, крові і т. Д. Під струменем чистої проточної води. Промивання повинна тривати не менше 3-х хвилин. Далі інструмент для профілактики утворення нальоту споліскують в дистильованої воді. Це «бюджетний» варіант для недорогих салонів.

У закладах багатший на етапі попередньої очистки використовуються дорогі ультразвукові ванни, в яких частинки бруду «вибиваються» з важкодоступних місць за допомогою звуку високої частоти.

Другий етап обробки - знищення небезпечних представників мікрофлори: грибків, бактерій і вірусів. Крім інструментів, обробляються абсолютно всі поверхні і робочі частини інструментів, включаючи голки, електроди і контакти. Також майстер повинен продезінфікувати нігті і шкіру рук.

Для обробки інструменту застосовуються різні хімікати в різних концентраціях. Розчини слід розводити не "на око», а строго по інструкції. Інструмент не протирають і не промивають розчином, а повністю занурюють в нього на кілька годин.

Третій етап - стерилізація, описаний вище.

Як стерилізувати інструменти для манікюру в домашніх умовах?

апаратний манікюр

Деякі майстри, особливо початківці, приймають клієнтів на дому. Зрозуміло, це не повинно відображатися на якості стерилізації інструментів. Так як потік клієнтів в даному випадку не такий інтенсивний, як в розкрученому салоні, то і стерилізувати інструменти простіше.

Шафа або автоклав купувати необов'язково, тим більше що грошей на це у домашнього майстра, як правило, немає. Для дезінфекції можна використовувати спирт і кип'ятіння протягом півгодини. Категорично забороняється позичати свій інструмент іншим людям. Руки після кожного клієнта необхідно мити антибактеріальним милом і протирати спиртовими серветками.

Робоче місце слід підтримувати в належній чистоті. Багато проблем домашнім майстрам доставляє боротьба з пилом - частинками нігтів і покриттів. Для усунення цих шкідливих факторів настійно рекомендується, навіть початківцям майстрам, купити манікюрний пилосос. Заслуговує на увагу лінійка пилососів для манікюру Max. Гроші не такі вже й великі, зате потужна і перевірена витяжка позбавить від пилу на робочому місці і захистить від виникнення алергії.

Що стосується стерилізації, то для вирішення цього завдання можна використовувати кухонну духовку. Зрозуміло, внутрішню поверхню приладу перед стерилізацією потрібно ретельно відмити від забруднень і залишків жиру. А ще краще - купити окремий електрична духова шафа.

Духовку слід прогріти мінімум до 180º, а краще до 200ºC. Інструменти чистять, ретельно промивають в проточній воді, протирають насухо чистим рушником, викладають на деко і поміщають в розігріту духовку. Для повної стерилізації достатньо 15 хвилин обробки. Істотний мінус цього способу - в духовку можна поміщати тільки металевий інструмент. Пилочки, щітки та інші предмети з пластиковими і дерев'яними ручками таким чином стерилізувати не вийде.

Крім цього, обробка в духовці не вбиває спороносні бактерії. Тому, коли клієнтська база виросте, рекомендується все-таки купити стерилізатор для манікюрного інструменту, нехай навіть найдешевший з необхідними базовими функціями.

Французький манікюр

Колір може розповісти багато про що: чорна сукня нагадує про вічну красу, червона помада говорить про сміливість і зухвалість, французький манікюр ж асоціюється з елегантністю, натуральністю і ніжністю. Вже не один десяток років модні критики пророкують цьому дизайну нігтів забуття і кожен раз виявляються не праві, жінки як і раніше просять майстрів намалювати білу посмішку на рожевої, персикової і бежевій основі. Він, як хороший макіяж в стилі nude, дозволяє виглядати природно, привабливо і доглянуто. Французький манікюр вдало поєднується практично з будь-яким нарядом, тому ідеально підходить не тільки для роботи і офіційних заходів, але і для відпочинку, і для коктейльних вечірок.

французький манікюр

Технологія класичного френча

Зробити класичний французький манікюр своїми руками не так просто, як це може здатися на перший погляд. Початківців майстрів та аматорів домашнього манікюру найчастіше підводять товсті лінії, п-подібна форма посмішки і відсутність симетрії, тому якщо ви хочете спробувати свої сили, то запасіться терпінням і вільним часом, а ми підкажемо технологію нанесення.

Класичний френч гель-лаком

Це оптимальний, з точки зору стійкості, швидкості виконання і вартості матеріалів, варіант.

Видаліть старе покриття і обробіть руки дезинфектором. Надайте потрібну форму вільному краю нігтів, краще всього виглядатиме овальна, мигдалевидна і квадратна. Зробіть класичний, європейський або апаратний манікюр. Основний секрет стійкості покриття - це якісна і правильна підготовка нігтьової пластини. За допомогою спеціального засобу видаліть жировий шар, пил та інші забруднення. Якщо ваші руки часто бувають вологими, використовуйте дегідратор. Нанесіть праймер, він забезпечує міцність зчеплення матеріалу з нігтем. Покрийте базою, вона вирівнює поверхню, захищає від проникнення пігментів. Просушіть в УФ-лампі 2 хвилини або в LED-лампи - 30 секунд. Основою класичного французького манікюру може стати гель-лак рожевого, персикового, світло-бежевого кольору з щільною або напівпрозорої текстурою. Нанесіть його в один або два шари, запечатуючи торці. Полімеризується протягом 2 хвилин в УФ-або 30 секунд в LED-лампи.

французький манікюр

Zinger, Пилка для натуральних нігтів, чорна, 180/240

апаратний манікюр

In'Garden, Знежирювачах Degreaser, 100 мл

французький манікюр
французький манікюр

Patrisa nail, Дегидратор Nail Prep, 16 мл

французький манікюр

Існує кілька способів промальовування лінії посмішки, ми зупинимося на трьох найпоширеніших і простих.

 • Перший спосіб найпростіший, він підійде тим, хто ще жодного разу самостійно не робив такої дизайн. При виконанні роботи ми будемо використовувати спеціальні смужки для французького манікюру. Нанесіть базу і просушіть її в лампі, приклейте трафарети на ніготь. Важлива умова: на всіх нігтях відстань від шаблонів до вільного краю має бути однаковим. Покрийте область білим гель-лаком і заполімерізуйте. Смужки можуть бути різними за формою, з їх допомогою зручно робити не тільки класичний варіант даного дизайну, але і місячний манікюр.
 • Другий спосіб має на увазі застосування тонкої кисті. Ви можете використовувати інструмент як з штучним ворсом, так і з натуральним. Помістіть краплю білого гель-лаку на шматочок фольги, умочіть в неї кисть, нанесіть на край нігтьової пластини. Рухи можуть йти у напрямку від центру до краю або навпаки. Коли потрібний результат буде досягнутий, просушіть обриси лінії в лампі. Найскладніша і тонка робота виконана, заповніть білим кольором залишилася область. Це можна зробити за допомогою кисті від флакончика з гель-лаком. Запечатайте торець, заполімерізуйте. Для того щоб перехід від одного відтінку до іншого був більш контрастним і чітким, нанесіть ще один шар і просушіть його в лампі.
 • Третім способом найчастіше користуються майстри, він швидкий, однак вимагає більшої вправності. Додаткові інструменти не будуть потрібні, знадобиться тільки пензлик від флакона. Умочіть її в гель-лак, почніть промальовування з кутів. Для того щоб посмішка вийшла глибокою, відіжміть бічні валики назад. Заповніть все поверхню білим кольором в два шари. Не забудьте запечатати торці і просушити покриття в УФ-або LED-лампи.


Апаратний манікюр - що це таке і як він виконується. Як правильно робити апаратний манікюр за допомогою спеціального приладу
Читати далі...
Особливості апаратного манікюру Отже, спочатку давайте розберемося що з себе представляє апаратний манікюр. Апаратний манікюр - це щадна обробка
Читати далі...
Пропили - що таке, як визначити і уникнути. Всі відповіді про кутикулу і птеригий. Бічні валики і задирки. Печіння і огрубіння шкіри. Реверс у Фрезер - навіщо потрібен і відміну від форварда.
Читати далі...
Апаратний або обрізний: який манікюр краще? Чи шкідливий апаратний манікюр, чи можна видаляти шкіру під кутикулою і який вид манікюру вибрати?
Читати далі...
Навіщо необхідна кутикула, її функції. Що знадобиться для видалення кутикули. Необрізний метод обробки кутикул. Обробка за допомогою спеціального інструменту.
Читати далі...
Як зробити апаратний манікюр однією фрезою в домашніх умовах? Загальні поняття при роботі з апаратним манікюром. Покрокове виконання апаратного манікюру.
Читати далі...
Що таке градієнт або омбре в нейл-дизайні. Необхідні матеріали. 6 покрокових інструкцій для різних технік виконання - губкою, кистями, пігментом, пудрою і ін. Ідеї для манікюру градієнт.
Читати далі...
Який манікюр краще апаратний або обрізний: читай, що таке апаратний манікюр. Які є відмінності і що краще. Різниця в техніці виконання.
Читати далі...
Який манікюр краще: апаратний або класичний? Чим відрізняється апаратний манікюр від обрізного? Який краще зробити?
Читати далі...
Як видаляти кутикулу будинку. Правильні процедури видалення наросли шкіри з нігтя. Покрокова інструкція, як робити обрізний манікюр і користуватися манікюрними інструментами.
Читати далі...
Апаратний манікюр виконується за допомогою машинки з обертовими насадками. Він безболісний, безпечний, підходить для проблемних нігтів і чутливої ​​шкіри.
Читати далі...
Що таке апаратний манікюр і чим він відрізняється від класичного. Особливості та переваги апаратного манікюру. Технологія виконання процедури в салонах.
Читати далі...


МенюНавігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.