Стань яскравішою!

Білий манікюрбаклажановий манікюр

баклажановий манікюр

білий манікюр

Баклажановий колір - це один з відтінків фіолетового. Магічний, таємничий відтінок, благородний і красивий. Найчастіше цей колір популярний у людей творчих, мрійливих і загадкових. Баклажановий манікюр - це відмінний вибір для будь-якого торжества, вечірнього святкового заходу.


Цей благородний і елегантний відтінок виглядає завжди шикарно, підходить для дам усіх цветотипов.

Дизайн баклажановие нігтів

Баклажановий манікюр доречний в будь-якому сезоні. Найкращий літній варіант - з квітковими принтами. Це можуть бути об'ємні або зовсім дрібні квіти баклажанового відтінку. Або ж білі, золоті, сріблясті, жовті малюнки квітів на баклажановие покритті.

баклажановий манікюр

Актуальний також і баклажановий французький манікюр, що надає нігтям вишуканість і благородство, його різновид - зворотний і місячний френч.

Шикарно виглядає на нігтях градієнт, що включає незначне розходження в насиченості баклажанового відтінку. Подібний варіант дизайну нігтів нагадує нічне небо в морозний час року, особливо з вкрапленням сріблястого шиммера і мініатюрних зображень зірок. А також білі з золотим вензелі на нігтях, ніжні візерунки.


білий манікюр

Модний баклажановий манікюр і в осінньо-зимовому сезоні. Це може бути геометричний принт в цих кольорах, матове монохромне покриття, декороване яскравими стразами, тематичним, відповідним того чи іншого випадку, декором. Багато брендів саме до холодного сезону випускають колекції лаків, обов'язково включають цей царствений відтінок.

баклажановий манікюр

Поєднання баклажанового з іншими відтінками

Цей привабливий і насичений колір гарний сам по собі, але доповнюють і відтіняють його наступні відтінки:

  • зелений
  • бежевий
  • фісташковий
  • білий
  • чорний
  • рожевий
  • лимонний
  • коричневий
  • вся палітра фіолетового

Це кращі поєднання, але також, в залежності від ситуації, колір може цілком успішно гармоніювати з усіма яскравими квітами (крім неонових), а також світлими і приглушеними відтінками.

білий манікюр

Баклажановий манікюр по Фен-Шуй

Цей колір символізує духовність. Здатний створити гармонію у всіх сферах життя людини. Незважаючи на таємничість, баклажановий колір асоціюється зі святом, але в той же час здатний створити творчий настрій, підвищити інтуїцію, надихнути, умиротворити і заспокоїти.

Можливо, надлишок баклажанового може діяти кілька гнітюче, особливо при тривалому впливі, але це відноситься більше до дизайну інтер'єрів або гардеробу. Баклажановий манікюр вже точно не підлягає цим критерієм, нігті виглядають вишукано навіть при одноколірному їх покритті в насичений і красивий баклажановий колір.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.