Стань яскравішою!

Білий манікюрІкорний - манікюр

"Ікорний" манікюр

білий манікюр

Продезінфікуйте нігті за допомогою Entity One Natural Nail Prep. Засіб добре очищає і видаляє залишки запила і ороговілі частинки з нігтьової пластини, поліпшує зчеплення з штучним матеріалом. За допомогою безворсовой серветки черзі обробіть кожен пальчик.


Нанесіть базове покриття для шелаку Entity One Color Couture, Base Coat в один шар.

білий манікюр

Офарбуйте нігті в бажаний колір. Для майстер класу обраний насичений чорний відтінок з великою кількістю різнокольорових мікроблесток Entity One Color Couture, колір №6363 Motorcycle Jacket. Для того, щоб бульонкі виглядали акуратніше, без проміжків, нанесіть колір на всі нігті. Таким чином, у декоративних елементів буде щільна колірна підкладка.

білий манікюр

Нанесіть топове покриття Entity One Color Couture, Top Coat, але не полімеризується його не тих пальчиках, де будуть розташовані бульонкі. Топ буде грати роль сполучної кошти.

білий манікюр

За допомогою зручної тонкої палички, наприклад, зубочистки акуратно нанесіть бульонкі. У майстер-класі для однієї руки на безіменному пальці обраний чорний відтінок бульонок ruNail, дизайн для нігтів: бульонкі 0311, на іншій обрані різнокольорові бульонкі ruNail, дизайн для нігтів: бульонкі 0320.

білий манікюр

Бульонки намагайтеся наносити щільним шаром, тримаючи зубочистку паралельно нігтьової пластини. Заполімерізуйте покриття з дизайном.

Дизайн з бульонкамі, в залежності від обраного поєднання кольорів, може виглядати елегантно або екстравагантно, в будь-якому випадку, Ви отримуєте стильний манікюр, який викликає інтерес оточуючих своєю цікавою задумкою.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.