Манікюр з стрічкою для дизайну: як зробити і варіанти з фото
Скотч-стрічка для манікюру - це, мабуть, один з найпростіших елементів декору. При цьому стрічка виглядає на нігтики дуже красиво і акуратно. Такий манікюр не буде надмірно помпезним, як наприклад варіант з пір'ям або фимо, і при цьому не буде тривіальним. Тому, можна зробити висновок, що такі нігтики будуть доречні в будь-якій обстановці, і гармонійно впишуться в будь-який образ.
Як зробити манікюр з стрічками
Найкраще клеїти стрічку під гель-лак, в такому випадку вона буде триматися довше. (Про те, як наносити гель-лак самостійно, писала тут.) Але якщо такого набору немає, можна скористатися і звичайними лаками. Для початку варто озброїтися необхідними матеріалами:
Стрічку можна придбати в будь-яких манікюрних магазинах або через інтернет. Я замовляла свою на АліЕкспрес, вийшло близько 60 рублів за 10 моточків різних кольорів.
Попередньо наводимо нігті в порядок. Для кращого зчеплення лаку з поверхнею нігтя, протираємо їх знежирювачем (можна звичайним спиртом).
Крок 1. Наносимо основу, якщо це гель-лак, сушимо в лампі. Якщо ні, чекаємо, коли висохне.
Крок 2. Потім фарбуємо нігті основним кольором і сушимо в лампі. У разі, якщо це звичайний лак, не чекаючи повного висихання приступаємо до нанесення стрічки.
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-a7c6.jpg)
Наносимо лак-фон
Крок 3. Відрізаємо потрібний шматочок стрічки і приклеюємо на ніготь. Можна для цих цілей використовувати пінцет, хоча руками, особисто мені, як-то зручніше. Клеїмо на скільки дозволяє фантазія, нижче пропоную подивитися фото з самими цікавими варіантами.
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-d3e80.jpg)
Відмотуємо невеликий шматочок стрічки
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-1087.jpg)
Клеїмо на ніготь і потім відрізаємо стрічку від мотка
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-ddbdca.jpg)
Додаємо ще одну паралельну смужку
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-2226.jpg)
І ще дві вертикальні смужки
Крок 4. Надлишки стрічки зрізаємо близько до нігтя, якщо стрічка буде виступати за межі нігтя, то манікюр дуже швидко вийде з ладу.
Крок 5. На завершення покриваємо всі гель-топом або звичайним закрепителем, в гіршому випадку підійде і звичайний прозорий лак. Сушимо і насолоджуємося результатом.
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-3f6b1c.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-a725a.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-3ffa.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-f6cde04.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-ff51e.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-86d94.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-e7cdc.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-de59606.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-5867.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-d61ff1e.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-a0f259.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-89233d6.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-ee12196.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-d90bb2.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-3819.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-f068.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-a2fba2c.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-bb51a.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-a2c1.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-a333.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-2919e.jpg)
![манікюр зі стрічкою манікюр зі стрічкою](http://images-on-off.com/img/03/manikyur-lentoy-dlya-128716.jpg)
Другий варіант трохи складніше, але зате цікавіше. В даному випадку стрічка буде виступати допоміжним засобом для створення декору. Тобто будемо створювати візерунок за допомогою неї.
Перші три кроки робимо точно так же, як і в першому варіанті. Тільки стрічку клеїмо вже на добре висохлий лак. А на четвертому етапі наносимо поверх стрічки ще один шар контрастної лаку. Чекаємо коли все гарненько висохне і прибираємо стрічку. наносимо закріплювач.
Це варіант буде хороший для звичайного лаку, з гель-лаком чи вийде. Як варіант, можна створювати візерунок зі звичайних лаків, а в завершенні покрити всі гелевим топом і просушити в лампі.