Стань яскравішою!

Білий манікюрПерлова втірка

Перлова втірка. Свіжі ідеї манікюру.

Перлова втірка - елемент дизайну, який займає одну з лідируючих позицій у модниць вже не перший рік. М'який перламутровий блиск, який надає нігтям втірка, додає жіночності і вишуканості доглянутою жіночій ручці.


Манікюр з використанням втіркі користується небувалим попитом у наречених, і є прекрасною альтернативою класичному французькому манікюру. А хто не може відмовитися від френча, той поєднує його з втіркой і виходить ніжно і оригінально.

Дивовижно виглядають нігтики м'якої форми з втіркой на пудровим кольорі. Сама ніжність.

Ніжна розпис в білому кольорі прекрасно впишеться в перловий манікюр, але головне не переборщити.


Якщо хочете зробити перловий манікюр яскравішою, рекомендую придивитися до поєднання втіркі на більш яскравому гель-лаку, наприклад, рожевому, як на фото нижче

Для тих, кому все ж хочеться блиску побільше, рекомендую придивитися до поєднання з блискітками на парочці пальчиків, як на фотографіях нижче.

Втірку так само можна використовувати, як додатковий елемент, а основним кольором вибрати, наприклад, ніжно-персиковий.

Втірка здатна прикрасити навіть гель-лак нестандартних кольорів, як, наприклад, світло-попелястий.

Якщо "розбавити" манікюр стразами, він буде виглядати більш яскраво і екстравагантно, але від цього не менш стильно.

А як вам втірка з зелено-рожевим відливом?

Манікюр кольору слонової кістки з втіркой і стразами - сама ніжність і жіночність.

Завершує добірку прекрасний перловий манікюр на білому гель-лаку з невеликою кількістю сріблястих блискіток на безіменному пальчику. Форма нігтя-м'який квадрат. Нічого зайвого, але як ефектно виглядає!

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.