Стань яскравішою!

Білий манікюрсвіт косметики

Стьобаний манікюр в стилі Chanel

Мода на стьобаний манікюр зародилася в 1955 році, коли легендарна Коко представила світу сумку зі стильною рядком. Сьогодні мода на цей дизайн повернулася. Якщо вам до душі елегантні образи, які радують око своїм естетичним ненав'язливим виглядом, тоді стьобаний манікюр в стилі Шанель вам ідеально підійде.


білий манікюр

Наймодніші напрямки цього дизайну:

  • стьобаний градієнт
  • контраст глянсовою рядки на тлі матового покриття
  • стьобаний манікюр з бульонкамі і стразами

Як створити стежку? Дуже просто! Вона створюється за допомогою ромбовидних візерунків, а ватность покриття за допомогою акрилу, гелю або звичайного гель лаку. Малювати можна як манікюрною стрічкою, так і пензлем.


Щоб створити манікюр в стилі Chanel приготуйте:

  • манікюрний скотч
  • фарби для розпису (гелеві або акрилові)
  • стрази або бульонкі.

Цей дизайн красиво виглядає тільки на довгих нігтях. Насамперед покриваємо всі нігті гель лаком. Щоб відповідати образу Коко, вибирайте класичні чорні і білі кольори.

Далі шліфуємо нігті, щоб гель фарба не розтікалася. Після цього на нігті малюємо тонкі лінії по діагоналі вибраним кольором фарби, так щоб у вас в підсумку вийшли порожні клітинки. Щоб ці лінії нагадували золото, застосовуємо техніку лиття (чорна гель фарба + перекладна фольга).

стьобаний манікюр chanel

Далі порожні клітинки (ромбики) заповнюються гелем середньої в'язкості для створення бугорочки. Кожен ромб просушується в лампі. Це потрібно, щоб гель не встигав розтікатися. В завершення на місця перетину стібків приклеюються стрази.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.