Стань яскравішою!

Білий манікюрзимовий манікюр

Зимовий манікюр - модні ідеї (+150 фото)

І в моді, і в природі, і в житті людини все циклічно. Одна пора року змінюється іншою, а на зміну яскравого сонця завжди приходить мороз і холод. Монотонна картинка за вікном ніяк не радує і сезонна депресія, апатія і зневіра стають невід'ємною частиною буднів. Раз і назавжди викорінити таких уявних «соратників» допоможуть милі серцю дрібнички, що вносять різноманітність і динамічність в маршрут дім-робота-дім. Наприклад, цікавий, незвичний зимовий манікюр легко підніме настрій і надихне на великі і маленькі перемоги. Найактуальніші новинки дбайливо зібрані експертами ProstoNail.Гарний зимовий манікюр - місія здійсненна

Зима м'яко вкриває землю пухнастим білосніжною ковдрою, дбайливо збавляючи тон і прикрашаючи чудовими візерунками вікна. Вітрини заклично ваблять блиском передноворічних нарядів, в повітрі витає хрустка свіжість хвої, а м'який перелив гірлянд наполегливо натякає на швидке наближення Різдва. Здавалося б, хіба є привід для смутку? На жаль, саме цей період в житті дівчини часто характеризується спадом активності, погіршенням здоров'я і великою кількістю стресів через дедлайнів на роботі.

Підняти бойовий друг красивим і цілеспрямованим панночкам можуть лише дві речі - вдалий шопінг і модний манікюр. Гід ProstoNail склав список найпривабливіших дизайнів, актуальних в холодну пору року:

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.