Стань яскравішою!

Бірюзовий манікюр

Життя рухається вперед. І як би нам не хотілося продовжити той чи інший момент, але він проходить і ми нічого не можемо з цим вдіяти. Однак бути красивою, модною і стильною кожній дівчині хочеться постійно. Але мода також підвладна змінам. Те, що вважалося маст-хев ще вчора, сьогодні має вирушити на смітник.


простий бірюзовий

Досліджуваний відтінок дуже красивий сам по собі. До того ж він прекрасно сусідить з іншими тонами. Наприклад, якщо хочеться зробити:

 • яскравий манікюр, необхідно комбінувати бірюзовий відтінок з червоним;
 • романтичний - з фіолетовим;
 • ніжний - з блідо-рожевим або білим;
 • екстравагантний - з чорним.

І це далеко не повний список відтінків, доповнюють бірюзовий. Але якщо хочеться зробити більш спокійний і класичний варіант, слід пофарбувати нігті в один тон. Простий бірюзовий манікюр буде виглядати на нігтях різної довжини і форми. Але найкраще надати нігтиками овальну або так звану мигдалевидну форму. Також при бажанні можна змінити дизайн манікюру. Наприклад, доповнити його різнобарвним горохом, зробленим за допомогою зубочистки, або ж спеціальними наклейками, придбаними в косметичному магазині. Все залежить виключно від фантазії кожної модниці.

бірюзовий френч

бірюзовий манікюр

Останнім часом набув величезної популярності кольоровий французький манікюр. Він відрізняється від традиційного тим, що включає в себе не тільки білі або рожеві відтінки. Виглядає нова версія дуже оригінально і стильно, а виконати самостійно її зовсім нескладно. І далі ми розповімо як:

 1. Насамперед необхідно підготувати лаки потрібних кольорів. У нашому випадку потрібно блідо-рожевий, бірюзовий і прозорий. Також слід придбати в спеціалізованому магазині тонку кисть для манікюру.
 2. Коли потрібні матеріали та інструменти готові, переходимо до виконання французького манікюру в бірюзових тонах.
 3. Спершу потрібно пофарбувати всі нігтики блідо-рожевим кольором і дочекатися повного висихання основи.
 4. Далі по краю нігтьової пластини нанести бірюзовий лак. Краще це робити за допомогою спеціального пензлика, а не тієї, що входить в комплект лаку.
 5. Коли позначка незвичайного френча підсохне, нам залишиться лише закріпити її безбарвним лаком.

Омбр з бірюзовим лаком

манікюр бірюзовий манікюр в бірюзових тонах бірюзовий річний манікюр

Дивовижний градієнтний манікюр давно вже завоював серця модниць. Виконати його можна і в бірюзових тонах. Головне, мати відповідне бажання. Щоб прикрасити свої нігтики так, як показано на фото, слід підготувати:

 • блакитний, блідо-бірюзовий, білий і прозорий лак;
 • господарську губку;
 • шматочок фольги;
 • тонку кисть для манікюру.

Отже, як зробити гарний манікюр бірюзового кольору:

 1. Насамперед необхідно прикрасити нігтики стильним омбре. Для цього наносимо на губку блакитний і бірюзовий лаки і робимо відбиток на першому нігтики. Після повторюємо процедуру на всіх інших.
 2. Чекаємо, коли основа злегка підсохне, і переходимо до наступного етапу. Його виконати досить складно, але все ж можна. На фольгу капає білий і прозорий лаки. Обережно маку тонку кисть поперемінно в один і інший відтінок, а після малюємо на нігтях кружечки, зображуючи мильні бульбашки.
 3. Завершивши малюнок, покриваємо його прозорим лаком і даємо бірюзового манікюру гарненько висохнути. Якщо використовується гель-лак, то підносимо нігтики під світло спеціальної лампи.

Бірюзовий манікюр з котом і ліхтарем

манікюр бірюзовий манікюр в бірюзових тонах бірюзовий річний манікюр

Дуже оригінальний і незвичайний наступний варіант, в якому також використовується лак досліджуваного кольору. Однак для його виконання необхідно мати хоча б базові художні навички. Що стосується матеріалів і інструментів, то панночці слід підготувати тонку кисть і бірюзовий, чорний і прозорий лак. Причому зручніше виконувати цей малюнок гель-лаками, тому як звичайні будуть довше сохнути. Розібравшись з підготовчим етапом, переходимо до основного - виконання манікюру в бірюзових тонах:

 1. Спочатку фарбуємо нігтики в бірюзовий колір. Потім за допомогою тонкої кисті на безіменних пальцях малюємо кота і ліхтар. На одному нігтики при бажанні можна також намалювати лавочку або будь-який інший атрибут вулиці.
 2. Після витираємо кисть і розставляємо прозорим лаком крапочки, імітуючи дощ в нашій картині.
 3. Сушимо нігтики під лампою. Або ж природним шляхом, якщо використовуються звичайні лаки.

Оригінальний бірюзовий манікюр з блискітками

бірюзовий манікюр

Багатьом представлений на фотографії варіант може здатися занадто складним і виконуваних лише професіоналами. Однак, якщо знати його технологію, завдання здійсниться ніби сама собою. Але спершу необхідно підготувати:

 • бірюзовий, білий, чорний, прозорий і блискучий лак;
 • зубочистку і сірник або ж спеціальне пристосування для нанесення візерунка.

Коли все необхідне під рукою, переходимо до виконання оригінального манікюру:

 1. Спершу фарбуємо все нігтики, крім того, що знаходиться на безіменному пальці, в бірюзовий колір.
 2. Що залишився покриваємо білим кольором. І базова частина дизайну нігтів в бірюзових з білим тонах майже готова!
 3. Нігтьові пластини на середніх пальцях фарбуємо блискучим лаком.
 4. На безіменних за допомогою зубочистки і сірники домальовували бірюзові гуртки. Поверх деяких ставимо чорні точки.
 5. Закріплюємо результат за допомогою безбарвного лаку і чекаємо його повного висихання.

мармуровий манікюр

бірюзовий манікюр

Якщо у дівчини є час, вона може зробити наступний річний бірюзовий манікюр. Для нього слід підготувати: бірюзовий, світло-зелений, білий і прозорий лак, господарську губку. Також знадобиться клейка стрічка. Її необхідно скачати в невеликий куля і відкласти на час, приступивши до виконання нескладної технології:

 1. Насамперед слід зробити на нігтики градієнт. Для цього на губку наносимо бірюзовий, світло-зелений і білий лак. Після робимо відбиток на нігті.
 2. Гарненько просушуємо базу і поверх наносимо тонкий шар білого лаку.
 3. Не чекаючи його повного висихання, беремо куля зі скотчу, кладемо на нігтьову пластину і починаємо швидко катати. Білий лак буде отлипать, створюючи оригінальний і стильний візерунок, званий мармуровим.
 4. Закріплюємо результат за допомогою прозорого лаку і даємо йому повністю висохнути.

Ефектний французький манікюр з золотом

манікюр бірюзовий манікюр в бірюзових тонах бірюзовий річний манікюр

Щоб виконати наступний варіант манікюру, необхідно підготувати: бірюзовий, рожевий, білий і золотий лаки. Також буде потрібно тонка кисть і зубочистка. Коли все потрібне готове, переходимо до виконання бірюзового манікюру:

 1. Френч ми робимо на всіх нігтях, крім того, що знаходиться на безіменному пальці.
 2. Технологія французького манікюру досить проста. Фарбуємо нігтики рожевим кольором, сушимо, потім наносимо бірюзовий лак, по верхньому краю розставляємо білий горох.
 3. Нігті на безіменних пальцях повністю фарбуємо в бірюзовий колір, сушимо і доповнюємо золотим бантом. Який зручніше малювати тонким пензлем.
 4. Закріплюємо результат прозорим лаком і чекаємо його повного висихання.

Манікюр зі стразами

манікюр бірюзовий манікюр в бірюзових тонах бірюзовий річний манікюр

При бажанні можна зробити ефектний бірюзовий манікюр зі стразами. Він відмінно виглядає як на довгих нігтях, так і на коротких. Для представленого варіанту слід підготувати: бірюзовий лак і прозорі і бірюзові стрази, а також спеціальний клей. Потім необхідно пофарбувати всі нігті обраним відтінком. І, дочекавшись повного висихання бази, приклеїти на безіменні і середні пальці стрази, зображуючи Ейфелеву вежу.

Манікюр з хмарами

кавуновий манікюр

Влітку самим стильним, ефектним і актуальним варіантом вважається той, що ми вивчимо далі. Він виконується дуже просто, зате виглядає дійсно шикарно. До речі, робити його можна як гель-лаками, так і звичайними. Головне, підготувати тонку кисть для манікюру. Відтінки слід вибирати такі: світло-бірюзовий, світло-рожевий, білий, чорний і прозорий. Бірюзовий з рожевим дизайн нігтів повинен бути виконаний відповідно до наступної інструкції:

 1. Насамперед необхідно пофарбувати мізинець, безіменний і вказівний палець бірюзовим лаком.
 2. На великий палець і середній нанести рожевий відтінок.
 3. Гарненько висушити базу і приступити до виконання малюнка. Причому важливо звернути увагу читача, що він виконується тільки на безіменних пальцях.
 4. Занурити кисть в білий лак і намалювати півколо.
 5. Потім доповнити його рожевим півколом меншого розміру.
 6. Чорним лаком розставити штрихи, імітуючи кавунове насіння.
 7. Закріпити результат безбарвним лаком.
 8. Висушити за допомогою спеціальної лампи або ж природним шляхом.
бірюзовий манікюр

Бірюзовий з бузковим

Чи чув наш читач про те, що все саме геніальне виконується дуже просто і не вимагає надмірних зусиль? Чи справді це твердження правдиво? Якщо у читача є сумніви, то далі ми постараємося їх розвіяти. Для цього пропонуємо розглянути детальну технологію стильного і оригінального манікюру, який в домашніх умовах зможуть виконати навіть новачки. Головна перевага такої ідеї полягає в тому, що виглядає готовий результат так, немов зроблений професійним майстром. А адже зусилля були мінімальні.

бірюзовий манікюр

Отже, приступимо! Для початку слід підготувати найпростіший набір матеріалів: бірюзовий, бузковий, чорний і прозорий лаки. Якщо хочеться продовжити життя манікюру, експерти рекомендують закріплювати результат спеціальним фіксатором. Його можна придбати в будь-якому косметичному магазині. Коли підготовчий етап завершено, переходимо до виконання основного. Для цього:

 1. Насамперед фарбуємо все нігтики чорним лаком і чекаємо його повного висихання.
 2. Потім в хаотичному порядку поверх наносимо краплі бузкового і бірюзового кольору. Розмір і форма їх можуть бути будь-якими. Кількість також визначається за бажанням.
 3. Нарешті, закріплюємо результат фіксатором або безбарвним лаком.
 4. Чекаємо повного висихання візерунка і хвалимося перед подружками.

Бірюзовий візерунчастий манікюр

манікюр бірюзовий манікюр в бірюзових тонах бірюзовий річний манікюр

Наостанок нам хотілося б запропонувати читачеві простий у виконанні варіант. Виглядає він дуже оригінально і цікаво. Здійснити його можна звичайними лаками або гелів. Потрібно лише підготувати два основних кольори: бірюзовий і білий. Також буде потрібно тонка кисть для манікюру і зубочистка або спеціальне пристосування для нанесення візерунка. Розібравшись з підготовчим етапом, переходимо до виконання нескладної технології:

 1. Спершу фарбуємо всі нігті в бірюзовий колір і даємо висохнути. Або ж сушимо під спеціальною лампою.
 2. Потім на нігтьової пластини середнього пальця тонким пензлем малюємо стовбур дерева.
 3. Після доповнюємо малюнок дрібним горохом, зображуючи сніг.
 4. Не забуваємо прикрасити точками інші нігтики.
 5. І нарешті, закріплюємо результат фіксатором або ж прозорим лаком і даємо йому повністю висохнути.


Не завжди жінка може дозволити собі носити яскравий викликає манікюр. У деяких ситуаціях її робота має на увазі якийсь строгий і спокійний стиль.
Читати далі...
Вивчіть особливості дзеркального манікюру. До вашої уваги представлена ​​покрокова інструкція для домашнього нанесення, приклади успішного виконання і рекомендації майстрів.
Читати далі...
Велика фотогалерея сірого манікюру, що включає френч, квіткові принти, градієнт.
Читати далі...
Модний пастельний манікюр і дизайн нігтів 2020 на фото. Манікюр в пастельних тонах 2020: на короткі, середні нігті. Гель лак, шелак.
Читати далі...
Для літнього або весняного дизайну відмінно підійде тема з ромашками. Далі ви побачите підбірку з 38 фото дизайну нігтів з ромашками. Легкі і креативні фото дизайну з ромашками не залишать вас байдужими.
Читати далі...
Бірюзовий Манікюр Фото бірюзовий манікюр з білими барельєфними трояндочками з гелю. (Інкрустація стразами, квіти на коротких нігтях, квадратна форма нігтьової пластини, бірюзовий гель-лак,
Читати далі...
Бірюзовий манікюр Ультрамодний нейл-арт бірюзовим лаком ефектно виглядає на нігтях будь-якої довжини і форми. Вишукані зеленувато-блакитні відтінки відмінно поєднуються з золотими і срібними
Читати далі...
Манікюр в біло-блакитному кольорі Бірюзовий колір дуже актуальний, особливо в літню пору року. Він гармонійно поєднується з колірною палітрою, і...
Читати далі...
Бірюзовий Манікюр Фото Гарний пастельний манікюр з малюнком на мигдальних нігтях. (Бежевий гель-лак, різнокольоровий малюнок, мигдальна форма нігтів, бірюзовий гель-лак, різнокольоровий
Читати далі...
Розібратися у всіх тонкощах бірюзового манікюру і вибрати собі карколомний дизайн бірюзового манікюру допоможе наша стаття. Особливості бірюзового манікюру Для початку слід зазначити, що бірюзовий колір дуже складний. Його отримують шляхом з'єднання двох головних відтінків зеленого і блакитного. Далі в залежності від того, який колір буде переважати в цьому поєднанні, можна отримувати абсолютно
Читати далі...
Ознайомтеся з особливостями бірюзового манікюру. До вашої уваги рекомендації фахівців, покрокова інструкція з оформлення, а також приклади успішно виконаної техніки.
Читати далі...
Актуальні тренди в дизайні нігтів 2021. Фотопідбірка кращих ідей для бездоганного нейл-арту.
Читати далі...
Літній яскравий манікюр 2017 для сміливих, стильних і харизматичних дівчат Зміст Літній манікюр 2017 передбачає бути яскравим, соковитим, з різними візерунками і комбінаціями: квітами,
Читати далі...
Стаття навчить вас робити червоно-чорний французький манікюр гель-лаком. Представлена ​​тут покрокова інструкція виконання даного манікюру буде корисна як професіоналам, так і новачкам в області нігтьового дизайну.
Читати далі...
Модні ідеї манікюру з каміфубукамі. Покрокова інструкція щоб створити оригінальний дизайн нігтів з каміфубукамі своїми руками. Хочеш бути в тренді?
Читати далі...
Манікюр гель-лаком на короткі нігті Завдяки свіжим тенденціям актуальними стають природні форми і лаконічні дизайни. Нарощені довгі нігтики поступово втрачають популярність. тепер
Читати далі...
Покрокова інструкція створення манікюру «Ловець снів» з поетапними фото. 17 модних ідей дизайну нігтів з містичним малюнком: френч, пір'я, яскраво-жовтий нейл-арт. Варіанти візерунка для мигдалеподібних нігтів.
Читати далі...
Бежевий манікюру на всі випадки життя для коротких і довгих нігтів. Різні комбінації з квітами і малюнками.
Читати далі...
Всіма улюблений свято - це Новий рік. Пора вибирати свій варіант новорічного манікюру 2020 з блискітками, стразами або тематичним малюнком
Читати далі...
Топ-10 наймодніших варіантів для літнього манікюру 2020-2021 - ідеї і новинки, які обов'язково потрібно спробувати цього літа на своїх нігтях. 100 фото новинок річного дизайну.
Читати далі...
Кораловий манікюр: 100 модних новинок, тенденцій і трендів на фото. Гарний манікюр коралового кольору 2021, з дизайном, з квітами, блискітками, стразами, з малюнком. Манікюр рожево-кораловий, яскраво-кораловий, кораловий з білим. Модний кораловий манікюр на короткі і довгі нігті, фото.
Читати далі...
Градієнтні переходи кольору стали популярною техніків в сучасному мистецтві nail-art. Дизайнери вже не перший сезон оригінально експериментують в такому стилі, пропонуючи нові цікаві ідеї. Модний манікюр-розтяжка вважається не тільки стильним, але й універсальним вибором для будь-якого образу. Дизайн нігтів 2020 розтяжка У новому сезоні стилісти представляють різноманітні інтерпретації красивих пере
Читати далі...
Манікюр в бірюзовому кольорі: красиво, ефектно і незвично
Читати далі...
Яскравість в поєднанні з елегантністю, мінімалізм і мудровані анімалістичні візерунки, ніжна пастель і гра контрастів - ось найактуальніші тенденції в зимовому манікюрі.
Читати далі...
Найкрасивіший блакитний манікюр 2021-2020 року - тенденції та тренди дизайну нігтів в блакитному кольорі. Новинки блакитного манікюру в різних техніках - модний блакитний манікюр омбре, блакитний френч манікюр, блакитний манікюр «negative space», модний блакитний манікюр з каміфубукі, блакитний манікюр в горошок, красивий блакитний манікюр з квітами, блакитний манікюр з малюнками, матовий блакитний манікюр.
Читати далі...
Що додає жінці індивідуальності і особливого шарму? Звичайно, манікюр! Ви згодні? Так, зустрічають по одягу, але потім обов'язково дивляться на руки, а значить, жінку з недоглянутими нігтями вже не врятує ні модна зачіска, ні ефектний наряд.
Читати далі...
Коли приходиш в салон манікюру, не завжди знаєш, чого хочеться. Цим цілком можуть скористатися майстри манікюру, нав'язавши вам то, на що рука набита...
Читати далі...
Модні тенденції та актуальні кольору в новорічному манікюрі-2021! Дизайн нігтів з тематикою Нового року: сніговий, скандинавський, хвойний, в'язаний. Елементи новорічної ночі на нігтях!
Читати далі...
Сонячні ромашки: кращі дизайни манікюру для тих, хто закоханий в літо З квітковим манікюром нігтики завжди виглядають привабливо, тому він ніколи не вийде з моди. особливою популярністю
Читати далі...
Модні тенденції та варіанти дизайну нігтів жовтого манікюру 2021: поєднання різних відтінків в стильних малюнках, жовті нігті з золотом, сріблом. Гарний гель лак на коротких і довгих нігтях
Читати далі...
Синій новорічний манікюр для зустрічі 2021 року відмінно поєднуватися з будь-яким вашим нарядом. Вибирайте дизайн на свій смак, у нас їх тут купа!
Читати далі...
Отримайте максимально повну інформацію Весільний манікюр. Який манікюр краще зробити на весілля? Тенденції моди на весільний манікюр. Все для весілля на Свадьбаліст.ру
Читати далі...
Дизайн нігтів в морському стилі і манікюр на морську тематику, використовуючи гель лак і шелак на короткі, довгі нігті, кращі варіанти і ідеї морського манікюру з черепашками, пальмами, морем, якорем
Читати далі...


МенюНавігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.