Стань яскравішою!
Блискітки в манікюрі - це завжди розкішно та вишукано. Ліза покаже тобі кращі ідеї для манікюру з блискітками з фото-прикладами.
Читати далі...
Види весільного манікюру - 30 фото. Весільний дизайн нігтів. Цікаві варіанти і ідеї в салоні краси Image House ONLY YOU.
Читати далі...
Корисні статті та відео з безкоштовними уроками манікюру, педикюру, дизайну нігтів і багато іншого. Весільний манікюр для красивої нареченої - рекомендуємо прочитати статтю до кінця.
Читати далі...
Повна інформація про різновидів манікюру у вигляді зеленого гель-лаку: застосування на матовому основі, з використанням страз, як буде виглядати на коротких нігтях. Фото приклади зеленого манікюру.
Читати далі...
Жовтий манікюр, незалежно від відтінку, завжди помітний і привертає. Колірна гамма такого манікюру варіюється від блідо-жовтого кольору акації до яскраво-жовтого, близького до помаранчевого.
Читати далі...


МенюНавігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.