Стань яскравішою!

Європейський манікюр

У вигляді красивою і доглянутою жінки все повинно бути прекрасно і гармонійно: від чудової зачіски до ідеальних нігтів. Красиві руки і вміло оброблені нігті є однією з візитних карток краси. Історія виникнення манікюру веде нас в далекі часи. Стародавній Єгипет завжди був прабатьком різного роду мистецтв, і мистецтво манікюру не минула ця доля. Завдяки археологічним розкопкам ми дізналися, що в стародавні століття вже існувала така професія, як майстер манікюру. За 2 400 років до нашої ери, за життя династії фараона Нусера, в його свиті були люди, яких називали майстрами і хранителями нігтів фараона. Їх, як і всю свиту, після відходу з життя правителя умертвляли і ховали в гробницях, вважаючи, що догляд за нігтями необхідний і в духовному світі. Але зовнішній вигляд нігтів був не просто гарний, дивлячись на їх форму і колір можна було визначити кастове відмінність. У фараона і знаті були довгі і яскраво пофарбовані нігті, особливою популярністю користувався червоний колір у всій його яскравій кольоровій гамі.


європейський манікюр

Раби могли використовувати тільки приглушені тони і носити коротко стрижені нігті.

Способи фарбування нігтів

Виготовлення фарби для нігтів було особливим мистецтвом. До складу фарби китайських майстрів входив віск, яйця, желатин, гуммиарабика. Клеопатра використовувала хну, щоб надати нігтям гарний окрас. На Сході жінки піддавали себе болісним тортурам, працюючи в ростковую зону нігтя рослинні барвники. Давньогрецькі майстри манікюру ніколи не зафарбовували білі лунки на нігтях, вважаючи їх сполучною ланкою між людиною і богинею Місяця. Існувала думка, що оброблені і пофарбовані нігті не тільки надають красу рук, але і використовуються чаклунами для зв'язку з потойбічним світом. Можливо, це стало однією з причин різкої зміни по відношенню до мистецтва манікюру. Наявність довгих, добре оброблених і забарвлених нігтів вважалося моветоном. Знати перестала відрощувати і фарбувати нігті. І знову манікюр розділяє людей на стани, його використовують тільки актриси, куртизанки та занепалі жінки. 16 століття нашої ери був особливо важким для цінителів краси нігтів. За довгі і розфарбовані нігті легко могли звинуватити в чаклунстві і стратити. Але час не стоїть на місці, а з ним змінюються і погляди на ті чи інші події. Людям властиво бажання виглядати красиво у всьому - мистецтво манікюру повертається і займає гідне місце в індустрії краси.Все геніальне просто!

Smoky Eyes: нерозкриті секрети

7 способів догляду за сухою шкірою

Кажуть, що всі геніальні ідеї виникають просто, дай їм тільки привід, так і з'явилися перші інструменти для обробки нігтів. Можна сказати, що запалитися задирки на пальці Людовика XV стала приводом для появи манікюрного набору. Доктор видалив задирку і створив перший набір по догляду за нігтями, додавши в нього апельсинову паличку для відсунення кутикули. У той час такі набори були рідкістю, і користувалася ними в основному знати, але зараз манікюрний набір купити можна всюди.

На жаль, не всі представниці прекрасної статі є власницями красивих нігтів, і доводиться використовувати різні хитрощі для створення краси. Нігті подовжували за допомогою наклеювання декількох шарів рисового паперу, потім надавали потрібну форму і фарбували, іноді наклеювали раніше обрізані нігті. І знову випадкова ідея допомогла вирішити цю проблему. Американський стоматолог, рятуючи нігті своєї дружини від щоденного обгризання, завдав на них акрил. Майстри манікюру використовували цю ідею в своїх цілях, тепер можна було легко отримати нігті будь-якої довжини і форми за бажанням. На фарбування нігтів під обраний костюм або плаття кожен день йшло багато часу, і виникла потреба в універсальному манікюрі. Так і з'явився французький манікюр.

європейський манікюр

Це найпопулярніший манікюр і сьогодні. Через деякий час на зміну акрилу приходить гель, краще зберігає гнучкість нігтя. Забарвлення і обробка нігтів ставати цілою індустрією, в арсеналі якої феєрія колірної гами лаків, різні прикраси: стрази, коштовні камені і пірсинг. На сьогоднішній день майстер манікюру може вам запропонувати:


 • обрізний манікюр;
 • європейський;
 • просте фарбування;
 • нарощування гелем;
 • нарощування акрилом;
 • покриття гель-лаком;
 • декоративне прикрашання нігтя.

Манікюр став мистецтвом міжнародного рівня і займає важливе місце в житті сучасної жінки.

Європейський і класичний манікюр. Що краще?

Манікюр є обов'язковою процедурою для жінок і бажаною для чоловіків. Образ ваших нігтів може виставити напоказ багато сокровенні речі: вашу професію, вік або рівень вашого доходу.

Існує різні види манікюру та технік їх виконання, але всі вони зводяться до одного: чи використовуються в манікюрі ріжучі інструменти?

У Росії найпоширенішим є класичний або обрізний манікюр з використанням кутікульних кусачок або ножиць. В Європі такий вид манікюру зустрічається вкрай рідко. Західні красуні віддають перевагу необрізний манікюр або обходяться зовсім без нього. Важко уявити нашу російську красуню з недоглянутими руками, адже ходити без манікюру - це не про нас! Тому ми взяли з Європи найкраще, і європейський необрізний манікюр стає все більш популярним в нашій країні.

Отже, обрізати або не обрізати?

Майже будь-ручки можна привчити жити без обрізання кутикули і бічних валиків. Зрізання замінюється спилювання і стертий. Це безпечно, м'яко і не залишає шансу заражень і порізів.

Якщо у вас не дуже щільна кутикула або навіть тоненька як плівочка, то однозначно переходите на необрізний манікюр. Та й щільну кутикулу можна обробити без ріжучих інструментів, правда власницям таких пальчиків доведеться запастися терпінням, тому що ідеально нігті стануть виглядати через кілька процедур. Зробити європейський манікюр вам допоможе відмінне професійний засіб для видалення ороговілої шкірки Cuticle away.

Манікюр прийнято робити в салоні краси. Вам потрібно всього лише записатися на процедуру, вивільнити час для походу в салон, дістатися до нього, дочекатися поки ваш майстер попрощається з попереднім клієнтом, упевнитися, що вам підготували продезінфіковані інструменти і починати отримувати задоволення від процедури. У вас не стільки часу? Тоді знайте, що європейський манікюр запросто можна зробити і самостійно, дотримуючись інструкції і використовуючи необхідні інструменти.

Існує готовий набір для європейського манікюру.

До складу набору входять:

європейський манікюр
 • апельсинові палички;
 • засіб для видалення і пом'якшення кутикули;
 • масло для кутикули і нігтів;
 • баффік полірувальний;
 • пилка лазерна для евроманікюра;
 • олівець з маслом для підтримки кутикули в зволоженому стані весь тиждень.

Європейський манікюр

європейський манікюр

Європейський манікюр - безпечна процедура при якій не використовуються металеві ножиці, щипчики і інші інструменти, здатні пошкодити шкірний покрив. Співробітники наших студій акуратно виконають всі етапи такого виду догляду за руками. Виключені навіть мікропошкодження.

європейський манікюр

Європейський манікюр без покриття - очищення нігтьового ложа від ороговілої шкіри без ножиць і обробки лаком. Виключаючи механічний вплив, поверхня розм'якшується за допомогою засобів на основі натуральних кислот (фруктових та молочних).

Необрізний європейський манікюр в «Майстерні Манікюру»

Власницям чутливої ​​нігтьової пластини і тонкої шкіри рекомендується необрізної європейський манікюр. Основна відмінність його від класичного в тому, що під час процедури не використовуються ножиці, щипчики і інші металеві інструменти. Кутикулу не обрізають, а розм'якшують спеціальними складами і потім прибирають апельсинової паличкою.

Переваги європейського манікюру

Манікюр без використання металевих інструментів має явні переваги:

 • Відсутній ризик порізів і пошкоджень шкіри.
 • Під час процедури немає неприємних відчуттів.
 • Процедура може проводитися навіть власницям тонкої шкіри.
 • Спеціальний склад не тільки розм'якшує кутикулу, а й уповільнює її зростання.
 • Вільний край нігтя не зрізати ножицями, а підпилюється, завдяки цьому ніготь росте більш рівним, не розшаровується.

Для кращого результату необрізний манікюр потрібно робити раз на 10-14 днів.

європейський манікюр

Останнім часом, у зв'язку з небезпекою занести інфекцію, все більшої популярності набуває європейський манікюр або, як його ще називають, необрізної. Його головна відмінність від традиційного в тому, що в арсеналі майстра повністю відсутні колючо-ріжучі предмети. Цілком доречно заперечити, що без допомоги ножиць і щипчиків від кутикули позбутися не вдасться. але прихильникам європейського манікюру це і не потрібно. Вони вважають, що ніготь має оточувати невелика природна кутикула, що захищає від інфекцій.Багато хто звик до стандартного манікюру з розпарюванням рук і манікюрними ножицями. Робити його швидше і простіше. Але, під час виконання існує висока ймовірність порізатися і занести в кров інфекцію, травмувати кутикулу і пошкодити живу частину нігтя - матрикс. Більш того, шкіра має генетичну пам'ять, і чим частіше ми її зрізаємо, тим швидше вона відростає.

При переході з обрізного манікюру на європейський, перший час займатися нігтями рекомендується частіше звичайного. Якщо у Вас доглянуті руки з тонкою кутикулою, адаптація до необрізному манікюру відбудеться дуже швидко. Якщо ж кутикула щільна і жорстка, а руки «запущені», доведеться повозитися довше звичайного. Втім, триватиме це не так вже й довго. Коли шкіра звикне, манікюр можна буде робити рідше, в середньому раз в 7-10 днів.
Якщо Ви довгий час зрізали кутикулу, Вам знадобиться 3-5 сеансів європейського манікюру, щоб руки стали бездоганними. Можна прискорити процес, комбінуючи два методи: використовувати засоби для обробки кутикули, а задирки видаляти щипчиками.

Необрізний манікюр можна робити і вдома, правда, щоб він виглядав не гірше салонного, потрібно дотримуватися деяких правил.

 • Спочатку надайте нігтя потрібну форму пилкою. Починайте підпилювати ніготь з бічної частини, поступово переходячи до центру. Не перестарайтеся з кутами, їх не слід сильно обробляти. Коли закінчите, перевірте, чи не чіпляється чи ніготь.
 • Нанесіть засіб на кутикулу, зачекайте хвилину і обережно посуньте шкірочку паличкою. Ніготь повинен мати чітке окреслення.

Після завершення процесу добре вимийте руки. У разі якщо Ви захочете покрити нігті лаком, він не буде триматися, поки на поверхні нігтя залишиться масляна плівка.Тепер прийшов час кольорового лаку. Незалежно від того користуєтеся Ви кольоровим лаком чи ні, Ваші нігті завжди повинні знаходитися, під лікувальної захисної базою. Дотримання такого правила нейтралізує дію шкідливих хімічних речовин і навіть вберігає від грибка.

Європейський манікюр

європейський манікюр

Європейський манікюр - це необрізні методика догляду за нігтями, без застосування водяних ванн, і, відповідно, без єдиного шансу занести інфекцію. Цей манікюр відмінно підійде для тих, у кого дуже делікатна тонка шкіра з близько розташованими капілярами і невеликою кількістю кутикули.

Технологія виконання європейського манікюру включає в себе кілька етапів:

 • видалення старого покриття;
 • надання бажаної довжини і форми нігтям за допомогою м'якої пилки;
європейський манікюр

Одним з основних переваг європейського манікюру є його повна безпека і абсолютна відсутність можливості травмування. Перші результати видно вже після декількох сеансів, але максимальний ефект від процедури досягається тільки при регулярному її проведенні.

Розрізняють такі види європейського манікюру: сухий метод без використання води; мокрий манікюр із застосуванням ванночки з солями і маслами; гарячий манікюр з розпарюванням нігтів в нагрітому лосьоне.

Європейський манікюр

Останнім часом евроманікюр стає популярним і затребуваним. Завдяки тому, що кутикулу видаляють, не користуючись ріжучими предметами, його ще прозвали необрізним. Взяла свій початок цей різновид манікюру ще на початку 20 століття у Франції. Популярність йому подарувала мешканка Франції Джульєтт Марлен. Вона переїхала до Америки і там протягом невеликого часу обзавелася вдячними клієнтами, надавши їх пальчикам неймовірно благородний вид. Серед них були і відомі актриси Голлівуду. В даний час щадна техніка виконання евроманікюра, яка не несе в собі ніякої небезпеки, є доступною абсолютно кожній жінці. Пройти цю процедуру можна, як в косметичному салоні, так і у себе вдома, зробивши все своїми руками. Цікаво, що чоловіки, які доглядають за своїми руками, віддають перевагу саме цей вид манікюру.Види європейського манікюру та їх особливості

Люди, які бажають бачити свої пальчики красивими і доглянутими, звертаються до манікюру. Головне в бажання мати бездоганний і естетичний вигляд, не забувати про дотримання особистої гігієни та заходів безпеки. У косметології виконання звичайного класичного манікюру несе в собі небезпеку придбання багатьох неприємних захворювань. У небезпечного класичного способу є відмінна заміна - європейського манікюру з використанням спеціальних засобів. Він зводить небезпеку отримання інфекцій до мінімального значення.

Манікюр за європейською технологією можна виконувати абсолютно на всіх річках, як на ніжних жіночих, також і на чоловічих з грубою шкірою. Особливо його рекомендують проходити представникам з особливо тонкою і дуже ніжною шкірою. Якщо ви володієте грубуватою і досить щільної по природі кутикулою, то буде потрібно якийсь терпіння. В такому випадку хороший результат з'явиться тільки через 5-7 проведень процедури, а спочатку треба буде вдаватися до щипчикам, щоб видалити задирки. Технологію евроманікюра можна розділити на кілька видів:

 • Сухий. При такому варіанті кутикулу обробляють спеціальним засобом. Це засіб відмінно розм'якшує шкіру і сповільнює її подальше зростання. Манікюр сухого типу не радять виконувати на тих нігтики, які володіють сухістю, ламкістю або травмовані.
 • Мокрий. У цьому варіанті, кутикулу видаляють шляхом розпарювання рук. У ванночку додають лосьйон розм'якшує, сік лимона і ефірні масла.
 • Гарячий. Під час нього застосовують апарат спеціальний для нагрівання і збереження температури разом з лікарськими засобами, що володіють живильним ефектом. Такий спосіб дає приголомшливі результати в роботі на нігтях сухих і ламких з травмованою кутикулою. Дітям радять саме такий тип манікюру, так як шкіра у них дуже тонка і ніжна. Також рекомендують його чоловікам, так як у багатьох з них судини знаходяться близько до шкірної поверхні.

В манікюрі за європейською технологією для роботи з кутикулою застосовують засоби, в яких містяться різні кислоти і масла. Вони діють по черзі на кожен шар і розчиняють змертвілу шкіру. Такими засобами можуть бути:


 • Олія;
 • Засіб размягчающее;
 • гель;
 • Крем з вітамінами.

Переваги європейського манікюру

По-перше, в проведенні цієї процедури не використовують ріжучі інструменти. Отже, виключається травми і ризик інфікування.

По-друге, невміле видалення шкіри кутикули при класичному способі може привести до пошкодження на нігтях зони росту. Європейський манікюр не несе ніяких пошкоджень кутикули і не зачіпає ростковую зону. Все це говорить про безпеку і делікатної методикою виконання манікюру, що робить його на сьогодні найбільш затребуваним.

По-третє, завдяки спеціальним засобам, які розм'якшують кутикулу і запобігають росту шкіри навколо нігтьової пластини, вдаватися до допомоги даній процедурі можна набагато рідше, ніж в традиційному класичному манікюрі.

Недоліки європейською технологією

Коли руками давно не займалися і виглядають вони не кращим чином, з потворної кутикулою, такий спосіб обробки деякий час малоефективний. Щоб побачити хороший результат буде необхідним користуватися елементами класичного манікюру або його обрізний складової.

Манікюр за європейськими технологіями не рекомендується проводити людям з наявністю алергії на косметичні засоби та їх компоненти. Але в такому разі можна буде виконувати манікюр мокрого типу з використанням пемзи.

Покрокова інструкція

Для зручного виконання європейського манікюру необхідно мати:

 • пилочки з різною зернистістю, інструменти для полірування і відшліфовування;
 • паличка апельсинова, лопатка з металевого матеріалу з тупим кінцем або паличка з гумкою на кінці;
 • рідина для кутикули;
 • крем з вітамінами для рук;
 • олія.

На ватний тампон нанести трохи рідини для видалення лаку і стираємо з нігтів залишки колишнього покриття. Рідина, бажано, брати без ацетону. Так як його використання надає нігтям ламкість і крихкість.Пилкою надати нігтям необхідну вам форму. Щоб зробити їх з овальними краями, треба пилку направляти від краю до краю. Щоб вони були квадратними, то нігті треба точити по прямій лінії. Пилкою треба водити тільки в одну сторону. Якщо руху будуть хаотичними, в різні боки, то нігті можуть пошкодитися і почати розшаровуватися. Фахівці в салонах не радять використовувати пилочки з металу. Краще вибирати щадні пилочки, основа яких на картоні або гумі. Добре підходять, щоб вкоротити нігті великі пилки, а для створення потрібної форми і відшліфовування по краях ідеальні маленькі пилки.

Спеціальними пилками для полірування надати сяйво і блиск нігтям. Якщо на ній є вертикальні або поздовжні смужки, то треба взяти пилочку для відшліфовування з грубим покриттям. Варто пам'ятати, що її використання зводиться до мінімуму, тільки в дуже рідкісних випадках. Так пилка робить ніготь тонким. Якщо на нігтях з'явилися пігментні прояви від лаку поганої якості, то тоді теж треба застосовувати пилку з грубим покриттям для шліфування.

На кутикулу нанести засіб, щоб розм'якшити її. До його складу входять різні кислоти: молочні і фруктові. Гарненько втерти засіб в кутикулу. Евроманікюр по сухому спосіб робиться без використання ванночок. Однак, якщо є бажання і час дозволяє, то ванночка не буде зайвою. З її допомогою руки можуть розслабитися, заодно додатково можна розм'якшити кутикулу.

Видаляти шкіру з допомогою палички, лопатки з тупим кінцем, палички з гумовим «копитцем». Робити це треба акуратно, не торкаючись до нігтів, рухаючись від центральної частини до подушечок пальців.

Взяти серветку, бажано вологу і видалити залишки розм'якшує кошти.

європейський манікюр
європейський манікюр
європейський манікюр

Нанести на шкіру пальця біля нігтя масло з поживними властивостями або крем. Втирати треба легкими з масажним ефектом. Ця процедура сприяє появі фортеці у нігтів, задирки НЕ будуть з'являтися. Руки під час масажу будуть вдячні вам за масаж. Помасажуйте пальчики від кінчиків до основи, долоню з усіх боків і поверхня рук збоку.

Перед тим, як наносити лакове покриття на нігті, їх необхідно знежирити за допомогою рідини для зняття лаку. Це момент є невеликою хитрістю фахівців. Лак після цього ляже рівніше і довше протримається.

Щоб вирівняти і захистити нігтьову поверхню від появи пігментних плям, треба нанести основний шар покриття. Кілька хвилин дати просохнути. Після нанести лак. Базовий шар добре захищає від небажаного впливу і дарує нігтиками блиск.

Бульбашка лаку треба добре струсити перед початком. Дістаємо пензлик з флакончика, при цьому позбавляючись від зайвої кількості лаку. Нанести лак на середину нігтя, надати пензлику форму віяла для рівномірного нанесення лаку на ніготь. Провести спочатку лінію, прямуючи до зони кутикули, потім вертикальну до краю. Чи не фарбуйте лунку у нігтя, і тоді він зможе дихати. Ідентичні руху провести по обидва боки нігтя. Вийде. Що вистачить всього три руху, щоб весь ніготь був пофарбований. Щоб колір виглядав більш насиченим, нанести повторний шар.

В кінці, коли висохне лак, нанести спеціальний лаковий закріплювач, щоб оберегти лаку від стирання. Для більш швидкого висихання лаку, на невеликий час можна опустити руки в холодну воду.

Європейський манікюр

європейський манікюр

Швидко Безпечно Корисно Гігієнічно

інакше європейський манікюр ще називають необрізні. Пов'язано це з тією обставиною, що при виконанні даної процедури майстер не застосовує жодних інструментів з металу для обрізання шкіри.

техніка європейського манікюру відмінно підходить будь-якій людині, але особливо рекомендована для тих, хто має тонку чутливу шкіру або ж кровоносні судини, які розташовуються дуже близько до поверхні шкіри. Які б надії покупець не покладав на даний варіант манікюру, результат все одно їх перевершить. Варто також зауважити, що необрізний манікюр є найбезпечнішим, оскільки практично не доставляє хворобливих відчуттів. Ризик занести якусь інфекцію також виключається. Для того, щоб руки виглядали доглянуто і красиво, професіонали рекомендують вдаватися до даної процедури регулярно. Варто також відзначити, що остаточний ефект від європейського манікюру позначиться тільки після того, як буде проведено хоча б три процедури.

Європейський манікюр

європейський манікюр

Європейський манікюр має другу назву - необрізної. Відмінною рисою цього манікюру вважається спеціальна обробка кутикули - без застосування манікюрних ножиць.

Етапи виконання європейського манікюру

 • видаляємо старий лак;
 • підпилюємо нігті, надаємо їм бажану форму;
 • на кутикулу потрібно нанести спеціальний розм'якшує засіб - воно уповільнює, а згодом і перешкоджає росту кутикули;
 • масажними рухами втираємо засіб, тим самим скотився ороговілу частина кутикули в кульку;
 • видаляємо залишки шкіри навколо нігтя спеціальної пемзою або апельсинової паличкою. Рухи повинні бути спрямовані від центру нігтя до країв, при цьому бажано не торкатися до нігтьової пластини, щоб не пошкодити її;
 • поліруємо поверхню нігтя, надаємо їй здоровий блиск;
 • легкими рухами втираємо живильний крем, масажуючи кисті рук;
 • на завершення можна покрити нігті кольоровим лаком або нанести на них лікувальний засіб, а після цього в кутикулу втирають спеціальне масло, яке уповільнює її зростання.
 • при такому способі обробки нігтів можливість занесення інфекції практично дорівнює нулю, тому європейський манікюр вважається безпечніше, ніж класичний;
 • безболісне видалення кутикули.
 • за допомогою європейського манікюру не можна привести в порядок руки з сильно загрубілі шкірою;
 • підходить лише тим, у кого м'яка шкіра, і тим, хто є постійним відвідувачем салону краси. Також такий догляд за нігтями ідеально підходить тим, у кого кровоносні судини розташовані дуже близько.
європейський манікюр

Вибираємо пилочку для нігтів

Вибір пилок для нігтів сьогодні величезний. Головна їхня відмінність - шорсткість покриття (абразивність). Крім цього, зроблені вони з різних матеріалів і бувають різної форми і розміру. Оптимальним варіантом вважається пилка для нігтів довжиною 18-20 см. Час показав, що металеві пилочки безповоротно застаріли, більш того, вони завдають нігтям шкоду: дряпають їх, ранять, що в подальшому може призвести до розшарування нігтів. Саме тому при виборі пилочки не потрібно економити, краще вибрати ту, яка не тільки буде вам до душі, але і не завдасть істотної шкоди вашим нігтиками. Щоб не помилитися з покупкою, потрібно знати, для чого підходить пилка певної абразивності (шорсткості). Отже, по шорсткості покриття пилочки бувають:

 • грубої абразивності. Підходить тільки (!) Для штучних нігтів.
 • середньої абразивності. Призначені для підпилювання довжини і надання форми натуральним нігтям.
 • м'якої абразивності. Як правило, застосовується на заключному етапі обробки нігтів.
 • дуже м'якою абразивності. Використовують перед поліруванням нігтів. Після неї нігті обробляють ще пилкою для додання блиску.

Звичайно, було б ідеальним варіантом мати в косметичці всі ці види пилок. Але це дуже незручно і займає багато місця. Тому краще зупинити свій вибір на універсальній пилочки для нігтів. Як правило, на ній зібрані чотири види поверхонь.

видаляємо кутикулу

європейський манікюр

Одним з етапів європейського манікюру є видалення кутикули. Робити це потрібно з дотриманням всіх правил. Отже, спочатку на кутикулу наносимо спеціальний засіб. Воно зволожує шкіру навколо нігтя, пом'якшує її і дозволяє швидко і безболісно видалити пересохлу кутикулу. Найкраще вибирати такі засоби, у складі яких містяться протизапальні інгредієнти (наприклад, екстракт ромашки, чайного дерева). Як правило, засіб наносять на одну-дві хвилини. Після цього апельсинової паличкою кутикулу акуратно зрушують до основи нігтя і видаляють. Годиться саме апельсинове дерево, так як по м'якості і щільності воно оптимально підходить для безболісних, що щадять процедур. При необхідності таку паличку можна підточити пилкою грубої абразивности.

Після видалення кутикули рекомендують наносити поживне масло.

Пам'ятайте, що нігті, також, як і волосся, повинні підживлюватися вітамінами А, D, B6. У цьому допоможуть живильні креми для рук. Якщо ви вирішили підлікувати свої нігтики, то краще не покривати їх лаком. Зробіть перепочинок як мінімум на пару днів, а краще - на тиждень.

манікюрні інструменти

Європейський манікюр можна робити і в домашніх умовах. Для цього вам знадобляться:

 • серветка або рушник;
 • спеціальний засіб для видалення кутикули;
 • пилочки для нігтів (але найкраще універсальна);
 • паличка з апельсинового дерева;
 • поживне масло для кутикули;
 • лак або лікувальний засіб для нігтів.

Європейський манікюр - бездоганність за допомогою пилки

Європейський манікюр - це яскравий акцент досконалості. Він прийшов з Франції, з далеких 1920-х рр., Швидко ставши популярним. Його перевага укладено в незастосування металевих інструментів, які наносять пошкодження шкірі і самим нігтям.

Крім того, такий манікюр підходить для всіх і особливо для власників чутливої ​​шкіри навколо нігтьової пластини.

Суть європейського манікюру

Це по-справжньому ручна робота, що вимагає терпіння і майстерності. В процесі оформлення нігтів немає місця ні ножиць, ні щипчикам для видалення кутикули - немає металу взагалі! За допомогою чого тоді відбувається процес перетворення нігтів? Для цього потрібні:

 • разногрітовие пилки;
 • спеціальна пемза;
 • засіб з видалення кутикули;
 • апельсинова паличка.


Крім того, потрібен хороший навик, щоб досить швидко впоратися з нігтями. Адже специфіка європейського манікюру полягає в тому, що він - необрізної. Іншими словами, нігтьова пластина, її вільний край і бічні валики обробляються за допомогою полірування, виконуваної пилками. А кутикула відсувається з допомогою палички. Для полегшення цього процесу перш на неї впливають спеціальним складом, а вже потім ороговілу частина кутикули, размягчнним цим засобом, зчищають пемзою, не пошкоджуючи при цьому здорові клітини.

На словах процедура проста, а на ділі - досить копітка. Але зате:

 • ніяких проблем зі шкірою - ні тріщин, ні задирок, ні подразнень;
 • красива форма нігтя;
 • зростання кутикули сповільнюється;
 • лак тримається на нігтях дуже довго;
 • ніяких мікропошкодження нігтів і болю;
 • крім того, сама процедура не має протипоказань!

Саме тому європейський манікюр затребуваний вже майже 100 років, поступаючись своїми позиціями сучасним нововведенням.

Європейський манікюр - ідеальна основа для малюнка

Технологія європейського манікюру дозволяє далеко відсунути кутикулу і надати нігтю потрібну форму і довжину. Особливо це важливо тим, у кого від природи нігті круглої або квадратної форми, та ще й маленькі. У підсумку вони отримують подовжену і акуратну пластину і зможуть нарешті нанести на неї малюнок, не вдаючись до її нарощування.

Зараз в моді абстрактний дизайн, мінімалізм і матові лаки, доповнені блискучим малюнком. Тому людина, що не володіє навіть натяком на художній талант, зможе без праці створити на своїх нігтях то, що зараз в тренді:

 • кілька рядів хвилястих смужок;
 • контрастні геометричні фігури;
 • райдужні бризки;
 • і щось більш складне, на зразок творів Піта Мондріана, який віддавав перевагу різнобарвним прямокутникам, обведеним темними контурами.

Найголовніше - це якісний манікюр і лак! Якщо ці дві умови дотримані, навіть нерівний малюнок на добре виконаному європейському манікюрі виглядає екзотичним візерунком.

Європейський манікюр (без покриття).

європейський манікюр

Європейський манікюр - чарівне рішення для ніжних рук!

Люди мають тонку і ніжну шкіру, найбільш часто вважають за краще Європейський (необрізний) манікюр. Історія необрізного Європейського манікюру почалася в 1920-х роках, коли скромна уродженка Франції, міс Марлен, зробила необрізної принцип догляду за нігтями популярним. Європейський манікюр, іноді називають «сухим», з огляду на те що, для розм'якшення кутикули - не потрібно попереднє замочування. Сучасні засоби для європейського манікюру ніжно розм'якшують кутикулу, щоб її можна було легко відсунути і звільнити ніготь. Потім, професійний майстер, акуратно, спеціальним інструментом відсуває кутикули з нігтьового ложа, а це - виключає будь-які травми. Якість Європейського манікюру перевершує навіть найсміливіші очікування. За ручкам Європейських дам, які роблять Європейський манікюр - іноді неможливо визначити вік, тому, що їх з дитинства привчили до необрізному манікюру.

Європейський манікюр потрібно виконувати систематично це надає рукам доглянутий зовнішній вигляд. На тонкої і ніжної шкіри рук, Європейський манікюр стає помітний - після декількох процедур.

Основні відмінності Європейського манікюру:

Європейський (необрізний) манікюр - універсальний і однаково підходить для будь-яких нігтів. Підходить і для жінок, і для чоловіків, і для дітей. На сьогоднішній день це найбезпечніший і безболісний вид манікюру, що виключає ймовірність нанесення травм або інфікування. До складу засобів для Європейського манікюру можуть входити екстракти рослин та інші корисні для шкіри і нігтів з'єднання. Європейський (необрізний) манікюр - це дбайливий догляд уповільнюючий процес старіння рук, який повертає шкірі: ніжність і еластичність.

Європейський манікюр: чим гарний і чи варто його робити?

Європейський необрізний манікюр означає, що кутикула не видаляється, а просто відсувається. Дана техніка хороша тим, що ніжна шкіра навколо нігтів абсолютно не травмується. Але без травм можна зробити і звичайний обрізний манікюр, якщо мати певний досвід. Так в чому ж тоді сенс європейського манікюру? Про це ми розповімо нижче.

Ви напевно помічали, як змінює свій вигляд обрізана кутикула через кілька днів після манікюру. Вона стає грубою, і з'являються нерівномірні шматочки відростила тканини. Але сухості кутикули можна уникнути завдяки щоденній зволоженню, а ось з нерівномірним її ростові впорається складніша.

Для того, щоб нігтики виглядали акуратно, доведеться регулярно підрізати відросло шматочки. Але багато дівчат нехтують цією процедурою, і не чіпають кутикулу до наступного походу в салон.

Необрізний європейський манікюр не вимагає особливих умінь і досвіду, він робиться досить просто і під силу кожній жінці. Тим більше такий манікюр має ряд переваг:

 • Необрізний манікюр ідеально підійде для дівчат з дуже тонкої і чутливою шкірою.
 • При неправильному обрізанні кутикули можливі хворобливі травми, і згодом потрапляння інфекції. Особливо це небезпечно при поході до майстра, адже ви не знаєте як ретельно стерилізуються інструменти. З необрізним манікюром таких ситуацій не виникне.
 • Коли кутикула не обрезается, вона сприяє загальному зміцненню нігтьової пластини, і зникають такі проблеми як ламкість і шарування.
 • При регулярному використанні необрізної манікюру, кутикула стає м'якше і все менш помітною.
 • І найголовніше - це економія часу.

Але необрізний манікюр не підходить для тих, у кого дуже запущена кутикула. Тим більше для хорошого ефекту потрібно мінімум кілька місяців, щоб ваші нігтики виглядали акуратно і доглянуто. Також така техніка не особливо підійде володарка щільної кутикули, так як необхідно буде витрачати часу навіть більше, ніж на обрізний манікюр.

Для необрізної манікюру потрібно менше інструментів, ніж для обрізного. При використанні європейської техніки, вам знадобиться апельсинова паличка, пилка для нігтів, ванночка для розпарювання, ватяні диски і засоби для догляду за кутикулою. А при обрізному необхідно запастися як мінімум кусачками, гострими ножицями, пушер або апельсиновими паличками, і іншим стандартним набором, як і для попередньої техніки.

Необрізний європейський манікюр, має свої переваги і недоліки, і припаде до смаку не всім. Але для дівчат з тонкою і чутливою кутикулою, така техніка стане просто знахідкою. Також, при цьому манікюрі необхідний посилений догляд за кутикулою, щоб вона залишалася доглянутою. Для догляду потрібно як мінімум масло для її зволоження, і сироватки для зміцнення як кутикули так і нігтьової пластини.

Тому віддавати перевагу не обріза манікюру чи ні, вирішувати тільки вам.

Огляд гелю для видалення кутикули Aravia Professional Cuticle Remover

Сьогодні завершую свій експеримент з переходу на необрізний манікюр, що почався 1,5 місяці тому. Вас чекають страшні фото «до», заради яких я довго нічого не робила з нігтями, хіба що доглядала за своїм садом. І самі мої довгоочікувані фото «після», які вселили надію на завжди ідеальний манікюр, який можна підтримувати в домашніх умовах.

шампунь відгуки

На фото той момент, коли я плюнула на все і зробила апаратний манікюр в салоні :-D
І з цього, до речі, потрібно починати перехід на необрізної, а не з тієї самодіяльності, якою я займалася 2 тижні. По порядку.
Знайомити сьогодні я вас буду з гелем для видалення кутикули від Aravia. Коли я перший раз про нього прочитала, подумала, що з ним легко і швидко позбудуся манікюрних щипчиків і відразу замовила.

нові відгуки

Прийшов мій Ремувер, об'ємом 100 мл. Засіб для професійного застосування в салонах, тому такий великий обсяг при малій витраті. Мені точно вистачить на роки. Пляшка пластикова, прозора, з конусним носиком. Це великий плюс, тому що засіб потрібно видавлювати з туби через маленький отвір, таким чином ви повністю контролюєте подачу його на кутикулу.

блогер

Запаху немає, кольору теж. Спосіб застосування: нанести засіб на чисту, суху шкіру навколо нігтьової пластини, тримати 1 хвилину. Відсунути пухку кутикулу пушер або апельсинової паличкою. Ретельно змити залишки кошти з шкіри теплою водою. Озброїлася пушер і вперед. Завдала засіб, почекала навіть 3 хвилини, стала відсувати. І майже нічого не змінилося! Я-то чекала чарівництва, адже в мережі дівчинки так хвалять цей засіб. А у мене ось що. Нагадую, що процедура зроблена після роботи в саду, не лякайтеся :)

шампунь відгуки
офіційний відгук
блогер

Я зажурилася, подумала, що не судилося мені, мабуть, так полегшити собі життя. І записалася до майстра на апаратний манікюр і покриття гель-лаком. Ось де мені відкрилася істина. Занадто щільна кутикула, навіть товста. Може бути, це результат багаторічної обробки щипчиками, може, фізіологія. Але суть в тому, що повністю необрізний манікюр мені не допоможе ще довго. І навіть Aravia безсила.
Але недаремна все ж. Для мене вона стане підмогою, і ось яким чином. Коли від свіжого манікюру до корекції пройшла пара тижнів, потрібно нанести Ремувер на 3 хвилини, попрацювати пушер і додатково пройтися кусачками. Размягчнним кутикула зрізається легко, без травм і буде виглядати більш доглянутою, ніж без застосування засобу. Ось так.

статті
шампунь відгуки
сайт відгуків

Звичайно, варто пам'ятати про регулярне зволоження рук і кутикули, бажано кілька разів на день, роботи по дому виконувати в захисних рукавичках і тоді, при належному завзятості, можна зробити свої ручки ідеальними. І навіть перейти на європейський манікюр. Власниць тонкої кутикули закликаю спробувати такий спосіб неодмінно, мені він здається більш естетичним і щадним, ніж обробка металом. А я поки доглядаю собі апарат для манікюру в домашніх умовах, як знайду - поділюся результатами

Європейський манікюр: правила виконання

У більшості манікюрних салонів та студій краси європейський манікюр Зараз є найпопулярнішою уходовой процедурою для рук. У цього типу манікюру безліч переваг: безпеку, безболісність, швидкість виконання і легкість підтримки результату після процедури.

До мінусів європейського необрізної манікюру можна віднести тільки обов'язкову регулярність відвідування майстра і ретельний домашній догляд, який не можна відкладати «на потім», інакше результати зникнуть дуже швидко.

У чому ж основна відмінність в процедурах класичного і європейського манікюру?

Європейський манікюр робиться без зрізання кутикули металевими інструментами. Шкіра не травмується, кутикула наростає повільніше, і доглядати за нею стає набагато простіше навіть в домашніх умовах.

Якщо ж для вас більш звичний класичний обрізний манікюр, до європейського методу потрібно буде привчати руки протягом 5-7 сеансів, щоб побачити максимальний результат. Протягом цього часу потрібно проявити терпіння і не хапатися за «кусачки», якщо здається, що кутикула сильно відросла - це тільки спровокує ще активнішу регенерацію шкіри, і кутикула знову стане грубою і помітною.

Перші кілька разів європейський манікюр потрібно робити тільки в салоні, щоб зрозуміти технологію і запам'ятати нюанси. Після цього можна придбати косметику для домашнього використання і підтримувати досягнутий ефект будинку самостійно.

Але потрібно врахувати, що стоять хороші препарати недешево, а витрата у них досить великий, тому вигода від домашнього манікюру в порівнянні з ціною європейського манікюру в салоні буде мінімальною.

На що слід звернути увагу при виконанні європейського манікюру в салоні?

 1. Манікюрний кабінет повинен бути обов'язково обладнаний сухожарові шафі, навіть якщо при виконанні вашого манікюру не використовуються металеві інструменти.
 2. Пилки та дерев'яні палички повинні бути роздруковані і витягнуті з крафт-пакетів у вашій присутності. Неприпустимо, щоб майстер брав інструменти із загальної підставки без обробки - там може бути нігтьова пил, бактерії і навіть інфекція.
 3. Робота майстра починається з миття та дезінфекції рук, в ідеалі він повинен надіти рукавички. Потім антисептиком обробляються і ваші руки, щоб очистити і підготувати шкіру і нігті до манікюру.
 4. Наступний етап - створення / корекція форми нігтів пилочками, які повинні бути чистими і охайними.
 5. Далі на кутикулу наноситься спеціальний засіб на основі кислот, яке розм'якшує огрубілу шкіру і дозволяє акуратно її видалити.
 6. Розм'якшення кутикула зсувається дерев'яною паличкою до ложу нігтя, залишки видаляються тканиною з м'яким ворсом.
 7. Потім кінчики пальців занурюються в ванночку з вітамінним розчином, де остаточно видаляються частинки кутикули і нігті насичуються поживними речовинами.
 8. Завершальний етап - нанесення на кутикулу живильного масла і покриття нігтів лаком.

Європейський манікюр

Європейський манікюр беззастережно лідирує серед володарів тонкої шкіри рук і кровоносних судин, близько розташованих до поверхні шкіри, завдяки тому, що шкіра навколо нігтя відсувається, а не обрізається, дозволяючи мінімізувати травмування. В іншому дана техніка схожа з класичним манікюром. Розм'якшення кутикула відсувається спеціальної апельсинової паличкою, а нігтьова пластина піддається шліфування та полірування.

Виділяють кілька видів європейського манікюру:

 1. Сухий манікюр, в ході якого кутикула розм'якшується за допомогою спеціальної рідини, що перешкоджає її подальшому зростанню. Такий манікюр не показаний сухим, ламким і травмованим нігтям.
 2. Мокрий манікюр, який передбачає розпарювання рук у ванні зі спеціальним розчином для легкого видалення кутикули.
 3. Гарячий манікюр з використанням спеціального апарату для підтримки необхідної температури в сукупності з поживними і лікувальними препаратами. Такий вид манікюру рекомендований для сухих і ламких нігтів, в тому числі з травмованою кутикулою, для дітей з ніжною шкірою.

До переваг європейського манікюру можна віднести безкровність, безболісність процедури і її безпеку, так як незастосування ріжучих інструментів практично виключає вірогідність занесення інфекції. При виконанні європейського манікюру не травмується кутикула, не пошкоджується зростання кореня нігтя (матриксу), що часто відбувається при непрофесійному проведенні обрізного манікюру. Все це дозволяє говорити про техніку евроманікюра як про саму щадить.

Протипоказанням до європейського манікюру може стати алергія на компоненти препаратів, які використовуються для розм'якшення кутикули.

Результат від європейського манікюру буде видно тільки після 6-7 сеансів, якщо раніше виконувався обрізний манікюр. Крім того, дана техніка малоефективна при роботі з огрубілою шкірою і запущеними нігтями.

Що таке європейський манікюр і в чому його особливості

Давно відомо, що руки - це показник доглянутості людини. Тому їх завжди потрібно тримати в порядку не тільки жінкам, а й чоловікам. Останнім часом популярною процедурою став європейський манікюр. Що має на увазі під собою ця техніка? Як зробити манікюр вдома? Відповіді на питання - в статті.

Європейський манікюр: що це таке

Цікавитесь, що таке європейський манікюр? Це техніка догляду за руками, при якій кутикулу не обрізають. Таким чином, не страждає ніжна шкірка навколо нігтів, а пальці виглядають доглянуто.

Європейський манікюр підходить абсолютно всім. Особливо його рекомендують робити людям, у яких судини і капіляри розташовані близько до шкіри, а сам епідерміс дуже чутливий. Майстри манікюру стверджують, що необрізний манікюр варто робити тим, хто недавно зняв нарощені нігті або гель-лак. Та й будь-який лак після такого манікюру краще лягає на нігті.

Якщо постійно робите обрізний манікюр, будьте готові до того, що процедура європейського догляду за нігтями вам відразу не сподобається. Для того щоб руки звикли до процедури, а кутикула зросталася рівномірно, потрібен час. Однак буквально через місяць з подивом зауважите, що руки виглядають набагато краще, ніж раніше. Тому результат того вартий.

Що потрібно для манікюру? Для європейського способу необхідно кілька спеціальних засобів і апаратів. Як правило, використовують апельсинову паличку, спеціальне размягчающее засіб для кутикули (Ремувер), баф (малоабразивних пилка циліндричної форми) і кілька видів пилок. Також знадобиться хороше масло для кутикули. Якщо шкіра дуже груба, замість апельсинової палички використовують спеціальний пушер (металеву лопатку).

Європейський манікюр чимось схожий на апаратний. Різниця полягає лише у використанні спеціального засобу-пілінгу для кутикули і способі обробки нігтів. При апаратному використовують спеціальний прилад, а при європейському нігті обробляють вручну.

Безперечно, європейський манікюр - це прекрасна альтернатива звичайному обріза способу догляду за нігтями. І ось чому:

 • невикористання ріжучих інструментів означає відсутність травм;
 • манікюр проходить безболісно;
 • кутикула не тріскається і не набрякає;
 • шкіра навколо нігтя відростає рівномірно, а не шматками, як буває при обрізному манікюрі;
 • руки довше виглядають доглянутими, ніж при обрізному способі;
 • немає ризику занесення інфекцій і зараження різними захворюваннями;
 • покриття краще лягає і довше тримається;
 • руки виглядають доглянуто;
 • техніку легко освоїти самостійно і робити манікюр вдома;

Також відзначають кілька мінусів манікюру:

 • тривалість процедури;
 • результат видний не відразу;
 • через щільність кутикули манікюр проводити складніше.

Як бачите, недоліків такого способу дуже мало, особливо в порівнянні з достоїнствами. Тому спробуйте освоїти нову техніку догляду за нігтями. А якщо все ж результат не сподобається, завжди зможете повернутися до улюбленого виду манікюру.

Європейський манікюр: техніка його виконання

Хочете освоїти техніку самостійно? Тоді придбайте інструменти і спеціальний Ремувер. Краще, щоб він містив натуральні фруктові кислоти і екстракти корисних рослин.

Розповімо, як правильно робити манікюр поетапно:

 1. Ображати і підпиляєте нігті. Цю процедуру обов'язково проводите на сухих нігтях. Попередньо видаліть лак або гелеве покриття, якщо вони є на нігтях.
 2. Обробіть бічні валики нігтів спеціальною пилкою.
 3. Нанесіть на кутикулу засіб і почекайте, поки воно подіє. Взагалі-то, написано на упаковці Ремувер.
 4. Скачайте залишки кошти за допомогою серветки.
 5. Акуратно відсуньте кутикулу до бічних валиків з допомогою палички.
 6. Витріть нігті насухо.
 7. При необхідності відполіруйте і відшліфуйте нігтьову пластину.
 8. Нанесіть на кутикулу і бічні валики спеціальне масло. Втирайте його в шкіру, а потім використовуйте крем для рук.

Після манікюру можете покривати нігті лаком або робити гель-лак. Однак попередньо знежирте нігті, інакше покриття не ляже.

Так роблять стандартний манікюр європейський. Однак іноді можуть знадобитися і інші процедури. Так, для сильно запущених нігтів застосовують спа-методи. Їх всього два - гарячий і мокрий.

При гарячому методі манікюру можна ґрунтовніше попрацювати над прилеглою до нігтя шкіркою. Для нього буде потрібно ванночка і спеціальні засоби для нігтів. Їх можна придбати в професійних магазинах або взяти вдома. Наприклад, прекрасно підійде оливкова олія або крем для рук.

Процедура не дуже відрізняється від класичного європейського манікюру. Після надання форми нігтям і нанесення Ремувер, опустіть руки в попередньо підігріте масло або крем.

Слідкуйте, щоб температура була не надто високою і рукам було комфортно. Потримайте пальчики 5-7 хвилин, потім витріть насухо. Після цього можна приступати до обробки кутикули та бокових валиків. Руки придбають дуже доглянутий вигляд.

Якщо захочете спробувати мокрий манікюр, зробіть все так же, як в попередній процедурі. Різниця полягає лише в тому, що при гарячому манікюрі ванночку наповнюють маслом або кремом, а при мокрому - теплою водою. За бажанням можна додати в неї кілька крапель улюбленого ефірного масла, соду або інші спеціальні засоби.

Будь-яка процедура, в якій використовується масло або вода, полегшує процедуру обробки валиків і кутикули, а також зміцнює нігті. Тому періодично розбавляйте звичний манікюр спа-процедурами.

Ось так легко і просто зможете зробити ідеальний манікюр у себе вдома. Освоїти техніку нескладно, а результат вас стовідсотково порадує. Тому пропонуємо спробувати зробити європейський манікюр і поділитися результатами своєї практики.

Європейський манікюр

Манікюр - чудовий спосіб надати нігтиками бездоганний вигляд. Але далеко не кожна представниця прекрасної статі може в домашніх умовах виконати цю процедуру на належному рівні. До того ж завжди існує ризик поранитися при невмілому поводженні з інструментами.

Тим жінкам, які бояться болю і вважають за краще відвідувати салони, ідеально підійде європейський манікюр. Його ще називають необрізні, тому що в процесі обробки кутикула не видаляється ножицями або іншим гострим інструментом, а зішкрябується.

Історія цієї процедури сягає своїм корінням в далекі 20-ті роки минулого століття. В один із днів лікаря короля Луї Філіпа було доручено вилікувати запалений задирок на пальці монаршої персони, з чим той впорався бездоганно. Надалі лікар розробив цілий комплекс заходів по догляду за руками правителя.

Але справжню популярність європейський необрізний манікюр отримав завдяки зусиллям Джульєтт Марлен (особистого стиліста Марлен Дітріх), яка пропагувала догляд за руками серед голлівудських зірок.

Європейський манікюр: технологія виконання (покроково)

 1. Руки обробляються антисептичним складом.
 2. Якщо на нігтях є лак, він обов'язково забирається.
 3. За допомогою пилочки майстер додає нігтям потрібну форму.
 4. Апельсинової паличкою на кутикулу кожного пальця наноситься живильний крем або лосьйон, щоб вона стала піддатливою.
 5. Далі фахівець видаляє залишки кошти, акуратно піднімає кутикулу на кожному пальці, і на 2-5 хвилин завдає на неї спеціальний засіб для розчинення.
 6. Використовуючи апельсинову паличку, майстер видаляє кутикулу, акуратно її зіскрібаючи.
 7. Далі руки миють, виконується їх масаж з використанням лосьйону.
 8. Для харчування шкірки навколо нігтя наноситься масло для кутикули.
 9. На завершення процедури нігтьові пластини обезжирюються і покриваються лаком.

Хоча технологія виконання європейського манікюру не передбачає обрізання кутикули, отриманий ефект не може не радувати. Нігтики виглядають дуже акуратними, в процесі виконання процедури дівчатам і жінкам можна не переживати через те, що їм буде боляче.

важливо! З огляду на те, що кутикула при європейському манікюрі видаляється не щипчиками, а Ремувер і апельсинової паличкою, він підійде жінкам, які регулярно відвідують салон. Спеціальний розчинник здатний видалити ніжну, тонку, але не загрубілі шкіру.

Європейський манікюр - в чому особливості?

Європейський манікюр - це найсучасніший і інноваційний спосіб догляду за жіночими руками. Його головна відмінність і, до речі, перевага з порівнянні з іншими видами в тому, що він є необрізним.

Іншими словами майстер не буде відрізати на нігтьової пластини знаходиться кутикулу, а тільки лише зрушує її. Така особливість робить цей вид процедури найбільш щадним і травмобезпечним, і тому він ідеально підходить тому, у кого слабкі нігтики або чутлива шкіра.

Робиться європейський манікюр таким чином.

1. Майстер акуратно надає нігтям потрібну форму, підпилюючи їх;

2. Після на кутикулу наносять певний склад, який містить фруктові і молочні кислоти, здатні розм'якшити шкіру;

3. Потім майстер акуратно зрушує кутикулу за допомогою манікюрною або дерев'яної палички, що виключає можливість нанесення травми;

Дуже часто такий манікюр ще називають сухим, тому що він не передбачає розмочування в спеціальних ванночках або інших складах, в певних випадках або ж за бажанням клієнтки проводиться розпарювання рук в ванночках, така процедура дозволить вашим рукам відпочити і розслабитися.

4. Після масажними легкими рухами наносять зміцнювальний масло на кутикулу і на всю поверхню нігтьової пластини;

5. І, врешті-решт, завершальній процедурою є нанесення на нігтьові пластини будь-якого декоративного покриття. Ефектно в цьому сезоні, до речі, виглядає магнітний лак для нігтів.

Призвичаїтися, можна такий манікюр, як і будь-який інший, робити самій вдома. Кілька проб, і через пару тижнів ви зможете похвалитися перед подружками красивими нігтями і розповісте їм про переваги європейського способу догляду за нігтями.

Переваги європейського стилю:

# Щадне, м'який вплив. Саме такий спосіб підходить для травмованих і ослаблених нігтів, а також при різноманітних захворюваннях нігтьових пластин і шкіри рук.

# Виключається можливість занесення інфекції, тому як європейський метод повністю травмобезопасен, саме завдяки тому, що при даній процедурі не використовують ріжучі предмети (ножиці або щипчики).

# Такий вид манікюру підійде як для жінки, так і для чоловіка, тому як цей метод є безкровним і безболісним. Адже саме ці чинники зупиняють більшість чоловіків, які бажають звернутися в салон і привести свої нігті в порядок.

І, до речі, на думку сучасних жінок, такий вид манікюру набагато краще, ніж дизайн нігтів. Тому як нарощування нігтів шкодить нігтьовим пластин, а манікюр в європейському стилі навпаки, тільки зміцнює нігті, підтримуючи їх природний стан.

Європейський манікюр

європейський манікюр

Європейський манікюр був винайдений у в 20-ті роки минулого століття у Франції. Така процедура догляду за нігтями особливо підходить тим, хто від природи має тонку і чутливу шкіру, з високо розташованими кровоносними судинами. Європейський манікюр підійде жінкам, які погано переносять обробку нігтьової пластини різними лаками, акрилом або шелаком. Останнім часом цього виду манікюру приділяють особливе значення і чоловіки, які хочуть бачити свої нігті здоровими і красивими.

особливості технології

Головною особливістю такого манікюру є те, що кутикула не обрезается, а зсувається. Розм'якшення спеціальним складом дерма видаляється паличкою з гострим кінцем. Плоский кінець цього інструменту використовується для роботи з кутикулою.

При проведенні евроманікюра в домашніх умовах часто користуються апельсиновими шкірками. У них містяться спеціальні ефірні масла і інші рослинні компоненти, що живлять підставу нігтя. Фахівці нашого салону використовують для цього спеціальні гелі на рослинній основі. Які діють швидше і краще апельсинових кірок.

Процедура евроманікюра проводиться в кілька етапів:

 • Нігті очищаються від лаку і за допомогою лазерної пилки їм надається потрібна форма.
 • На кутикулу наноситься спеціальний гелевий склад на рослинній основі.
 • Коли він вбереться, надлишок кошти видаляється серветкою.
 • Кутикула відсувається в сторону і счищается зайва шкіра.
 • Проводиться шліфування та полірування нігтьової пластини.
європейський манікюр

Після проведення всіх необхідних процедур проводиться нанесення на оброблені частини нігтя (і шкіри навколо нього) зволожуючих і захисних масел. А після їх всмоктування використовується спеціальний крем.

Існує два різновиди такої процедури:

 • суха;
 • мокра.

При сухому манікюрі пальці промиваються під теплою водою і за допомогою рушників видаляється зайва волога. Мокрий манікюр являє собою таку процедуру, перед використанням якої пальці занурюються в спеціальний розчин, що складається з рослинних масел.

Завдяки тому, що при «європейському» догляді за нігтями вдаються до використання ріжучих інструментів, а зайві частини шкіри видаляються насухую, лаки тримаються на нігтьової пластини довше.

Переваги європейського манікюру

 • Безпека проведення.
 • Відсутність ризику зараження грибком.
 • Чи не спостерігається утворення тріщин на шкірі.

Європейський манікюр

Європейський манікюр - опис

Європейський необрізний манікюр - найбільш безпечний і практичний варіант косметичної процедури догляду за нігтями. При її виконанні не використовуються ріжучі інструменти, а видалення кутикули відбувається за допомогою розм'якшуються складів і дерев'яних паличок. Ця процедура підходить для жінок і чоловіків з м'якою кутикулою і послідовникам регулярного догляду за нігтями.

Особливості європейського манікюру

 • Безпека проведення і мінімальний ризик інфікування. Безкровний манікюр знижує до мінімуму ймовірність пошкодження нігтя і занесення інфекції;
 • Мінімальний дискомфорт. Європейський манікюр особливо підходить дівчатам з низьким больовим порогом і боязню порізів;
 • Видалення кутикули виробляється за допомогою її розм'якшення спеціальними складами і подальшого зняття з допомогою дерев'яних паличок;
 • Манікюр можна проводити перед нарощуванням нігтів і після нього;

Європейський манікюр: технологія виконання

 1. Дезінфекція нігтьової пластини. Зняття старого лакового покриття безацетоновимі засобами;
 2. Коригування форми нігтя;
 3. На кутикулу наноситься спеціальна рідина на основі молочної і фруктових кислот. Вона розм'якшує шкірочку навколо нігтьової пластини і готує її до видалення;
 4. За допомогою дерев'яної палички кутикула відсувається до лунки і віддаляється;
 5. Залишки кошти знімаються серветкою. По закінченню процедури на ніготь наноситься масло какао або ши;
 6. Нігті поліруються до придбання здорового блиску. По закінченню манікюру на ніготь може бути завдано безбарвний лак або лікувальна зміцнювальний засіб.

Європейський манікюр - це зручна і комфортна процедура. При переході на неї з обрізного манікюру потрібно кілька сеансів для отримання ідеального результату, після чого обробка нігтів буде потрібна 1-2 разів на місяць в залежності від швидкості їх зростання.

Європейський манікюр з покриттям Shellac - вибір сезону

Останнім часом постійно спостерігається зростання попиту на послугу європейський манікюр з покриттям Sellac. Тому в нашому салоні краси «Сержель» ви також маєте можливість випробувати на собі цю технологію і, можливо, навіть стати її затятим шанувальником. Наші майстри досконало володіють усіма секретами європейського манікюру з покриттям Shellac, що дозволяє їм втілювати всі ваші фантазії в реальність.

Що являє собою європейський манікюр?

Європейський манікюр - це спосіб більш щадного догляду за нігтьовими пластинами в порівнянні зі звичайним. Його технологія полягає в тому, що майстер не виробляє обрізання кутикули, а тільки лише зрушує їх, і саме така його особливість дозволяє вважати цей вид манікюру самим травмобезпечним і щадним, тому його рекомендується проводити тим, хто має проблеми з нігтями або шкірою на руках. Вся ж процедура має наступну послідовність:

 • спочатку надається бажана форма нігтям за допомогою звичайної пилки;
 • потім кутикули змащують спеціальним засобом, до складу якого входять молочні і фруктові кислоти, делікатно розм'якшують шкіру;
 • далі шкіра кутикули акуратно зсувається дерев'яної або манікюрною паличкою;
 • також іноді проводиться розпарювання рук у ванні, хоча це швидше виняток, ніж правило, оскільки класичний європейський манікюр передбачає «суху» технологію;
 • далі йде масаж, в процесі якого на шкіру кутикул і всю поверхню нігтя наносять спеціальне масло;
 • завершальний етап - покриття нігтів безпосередньо лаком.

До речі, саме цей спосіб манікюру отримав досить широке поширення в усьому світі, оскільки практично повністю виключає можливість занесення інфекції, адже для його виконання немає необхідності у використанні ріжучих інструментів, таких як манікюрні ножиці, щипчики або кусачки.

Європейський манікюр

європейський манікюр
європейський манікюр технологія виконання

Часті відвідувачки манікюрних салонів добре знайомі з технікою проведення класичного обрізного манікюру. Але далеко не всі знають про більш молодому, який набирає популярності методі під назвою «європейський манікюр». Це дбайливий спосіб догляду за нігтями, який підійде навіть дівчатам з чутливою шкірою, подарує тільки приємні відчуття.

Для виконання європейського манікюру використовуються щадні прилади: пилочки, апельсинові палички, бафи. Ріжучі, на кшталт ножиць, кусачок, щипців не застосовуються. Технологія виконання європейського манікюру має на увазі делікатне поводження з кутикулою: вона відсувається, але не видаляється. Безпека цього методу дозволяє проводити процедуру тим, кому подобається м'якший спосіб обробки.

Особливості

 • низька небезпека нанесення травм і пошкоджень (завдяки використанню сприятливих інструментів);
 • безболісність, швидкість виконання (підходить жінкам ніжною, тонкої шкіри);
 • відсутність небезпеки інфікування (при проведенні європейського необрізної манікюру зазвичай застосовуються одноразові прилади).
 • необхідність частого повторення процедури (оскільки шкіра не зрізається, результат не зберігається на довгий термін);
 • неможливість застосування в запущених випадках (при сильному наростання кутикули, рідкісному проведенні манікюру).

Потрібно враховувати, що європейський манікюр вимагає регулярного догляду: спочатку його потрібно застосовувати раз в тиждень, після - трохи рідше. Якщо кутикула давно не оброблялася, нігтьова пластина сильно заросла або довжина нігтів вимагає втручання ножиць, слід звернутися до класичного способу, після чого можна повернутися до необрізному. Основна різниця між європейським і класичним обрізним полягає в способі роботи з кутикулою. Якщо традиційний метод передбачає її зрізання за допомогою металевих інструментів, то другий варіант є більш м'яким і проводиться без них.

Покроковий опис техніки європейського манікюру

До того, як майстер приступить до його проведення, він повинен зняти старе покриття. В салоні «Clips Tips» це роблять за допомогою фольги або апаратним методом. Робота з видалення старого лаку вже включена у вартість послуги.

Процедура може виконуватися «мокрим» або «сухим» способом. Перший передбачає використання ванночки з маслами для пом'якшення кутикули (при сильному її освіті або для жорсткої шкіри). Другий виконується без розпарювання рук у воді і підходить для власниць тонкої шкіри, не схильної до швидкого наростання.

Якщо ви вирішили зробити європейський манікюр в салоні, він буде включати наступні етапи:

 1. Майстер обробляє руки, свої і клієнта, дезинфікуючим розчином. Це необхідно для повного унеможливлення інфікування, хоча необрізні обробка в цьому плані вважається безпечною.
 2. За допомогою пилок різного ступеня жорсткості (абразивності) виконується корекція форми нігтів. Ножички або кусачки не потрібні.
 3. Кутикула покривається засобом для розм'якшення. Крім кислот, воно може містити вітаміни, інші компоненти, які благотворно діють на шкіру.
 4. Руки занурюються в ванночку (за потребою). Якщо шкіра не вимагає додаткового розм'якшення, цей етап пропускається. Майстер видаляє залишки кошти і переходить до наступного.
 5. Кутикула зсувається, гострої апельсинової паличкою знімається тонкий нижній шар. Для цього іноді використовують спеціальні м'які пемзи, які дбайливо видаляють зайву шкіру.
 6. Нігтьова пластина полірується і шліфується бафіком.
 7. На шкіру наноситься пом'якшувальний засіб на основі масел і поживний крем.

Результат - доглянуті ручки і нігті, які радують свою володарку, привертають погляди. Найважливіше - не забувати про регулярність проведення процедури, піклуватися про зволоження шкіри.Не дарма в усі віки жінкам цілували ручки, тому ми дбаємо про те, щоб вони були м'якими, а нігтики охайними. Протягом досить довгого часу обрізний манікюр вважався найкращим способом ...
Читати далі...
Все про європейський манікюр: технологія виконання, фото, відгуки. Еврометод користується все більшою популярністю. Він атравматічен і безпечний
Читати далі...
Акуратний манікюр завжди створює ефект доглянутості, привертаючи увагу до своєї власниці. Різноманітність технологій збиває дівчат з пантелику, змушуючи сумніватися.
Читати далі...
Французький, європейський і японський манікюр - одні з найпопулярніших технік догляду за нігтями. У чому особливості цих видів манікюру?
Читати далі...
Прийшов час розібратися з питанням про те, як робити європейський манікюр самостійно, використовуючи необхідні для цього інструменти.
Читати далі...
Кращі препарати для стильного і стійкого манікюру Важко знайти жінку, яка хоча б раз в житті не виконувала манікюр із застосуванням лакового покриття.
Читати далі...


МенюНавігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.