Стань яскравішою!

Кисті для манікюру яка для чого потрібна

Сучасні дівчата і жінки витрачають досить багато грошей і сил на догляд за своїм зовнішнім виглядом. Велика увага приділяється створенню манікюру. При цьому багато хто звертається за допомогою до майстрів в салони краси. Деякі вважають за краще виконувати його будинку самостійно.


пензлика манікюр

Результат роботи з пензликами

Особливості манікюру в домашніх умовах

Створення гарного дизайну нігтів заняття не просте, яке вимагає вправності і наявність спеціального набору кистей для манікюру. Деякі майстрині не знають призначення кожної кисті і використовують кисті для манікюру не за своїм призначенням. Все це призводить до швидкого псування інструментів і до отримання неякісної роботи.

Тому дуже важливо розбиратися і знати для якого типу роботи підходять різні кисті для дизайну нігтів.

Набори для манікюру

Пензлика для манікюру поділяють на дві групи. До першої належать ті, які виготовлені з натурального ворсу. Другу групу складають кисті, вироблені з штучних матеріалів. Для тих, хто вважає за краще робити манікюр в домашніх умовах, рекомендується використовувати кисті другої групи. Вони дешевші і дають можливість заощадити. Штучний ворс сприяє тому, що фарба лягає рівніше і якісно значно полегшує процес дизайну.

Найчастіше такі інструменти продаються у вигляді наборів, придбати які не складе ніякої складності. Вони знаходяться у вільному продажу в спеціалізованих магазинах або в магазинах мережі інтернет. Також можна купити інструменти окремо, але за ціною це обійдеться дорожче.

Стандартний набір складається з декількох пензликів. Він включає точкові кисті, широкі і плоскі пензлики, а також тонкі довгасті кисті для манікюру, які поставляються в кількості двох або трьох штук і розрізняються по довжині ворсу.

Призначення пензликів з набору

Деякі майстрині замислюються про те, які саме кисті використовувати для лаку. Багато хто помилково вибирають кисть з плоским рівним краєм, але подібний інструмент краще використовувати для дизайну нігтів в китайському стилі.пензлика манікюр

Приклади широко використовуваних кистей

Виробники сучасних лаків для нігтів випускають баночки з лаком разом з пензликами, які є підходящим варіантом для нанесення лаку. По терміну служби вони досить довговічні. Єдиним недоліком можна назвати те, що в разі, коли лак закінчився або засох, вони пересихають і стають непридатними. У тому випадку, якщо кисть зіпсувалася, а лак залишився, завжди можна знайти запасний варіант в магазині.

При покупці особливу увагу слід приділити якості кисті. Для цього необхідно натиснути на її ворс і простежити наявність просвітів. Їх наявність може істотно зіпсувати отриманий манікюр.

пензлика манікюр

Віялова пензлик відмінно підходить для нанесення блискіток

Нанесення блискіток також потребують наявності спеціальної кисті. Для цього застосовують віялову пензлик. Відбувається це в такий спосіб. На ту ділянку нігтя, де будуть блискітки, слід нанести безбарвний лак. Далі, не чекаючи поки він підсохне, слід розподілити блискітки, завдавши їх на пензлик і розсипаючи на ніготь. Можливі надлишки забираються за допомогою ватної палички.

Гідність віяловій кисті полягає в тому, що крім представленого вище призначення, її можна застосовувати в якості інструменту, що надає можливість створювати градієнтний дизайн нігтів. Таке оформлення передбачає плавний перехід одного кольору, який починається в основі нігтя, в інший, що закінчується на іншому кінці нігтя. Для отримання цього ефекту потрібні акрилові фарби двох кольорів, які наносяться на різні кінці віяловій кисті і дозволяють обережними рухами створити градієнтний малюнок.

Отримання малюнка у вигляді розпису є одним з напрямків дизайну нігтів. Для чого також застосовується кисть певного виду, яка може бути різною, залежно від товщини і довжини ворсу. Тонка кисть з ворсом від 10 мм забезпечує можливість отримати довгі лінії в малюнку. Однак її застосовують не дуже часто. Ті, хто хочуть створити хвилеподібний малюнок, вибирають інструмент, товщина ворсу якого від 7 до 10 мм. Отримане зображення виходить чітким і акуратним. Можливість отримання різних гілочок і орнаментів забезпечує кисть товщиною від 3 до 7 мм.Застосування розпису в манікюрі вимагає наявності фарби певної щільності, інакше не буде точності та акуратності в отриманої роботі. Негативно позначиться на малюнку і хвилювання майстра, яке призводить до того, що руки починають тремтіти і значно знижують якість розпису.

пензлика для манікюру

Найпоширеніші кисті

Купуючи готовий комплект інструментів, варто врахувати, щоб в нього був включений ДОТС. Він практично незамінний для розпису і створення малюнків. Цей унікальний інструмент забезпечує можливість отримання дрібних малюнків, починаючи від простих точок і закінчуючи мініатюрними метеликами і квітами. Також його дуже зручно використовувати для нанесення блискіток.

Пензлика для манікюру, зібрані в мінімальний набір, надають можливість створення манікюру самостійно в домашніх умовах. Комплект пензликів можна легко придбати в магазині. Подальше застосування і трохи практики, сприяють значній економії коштів і дозволяють створити власний дизайн нігтів.

Манікюр з тваринами: ідеї та техніка виконання. Пензлика для манікюру

технологія виконання

Щоб манікюр з тваринами виглядав акуратно, важливо строго дотримуватися інструкції по роботі з матеріалами. Нам знадобиться наступне:

 • праймер для підготовки нігтьової пластини;
 • база для вирівнювання поверхні і створення «полотна» для подальшої роботи;
 • кольорові лаки, фарби, декоративні елементи, цукровий пісок;
 • топ, який відповідає не тільки за блиск, але і за зносостійкість манікюру;
 • засіб для видалення дисперсійного шару.

Крім цього, підготуйте інструменти для обробки кутикули, видалення птеригия, полірування поверхні і торців, пензлики для манікюру, безворсовие серветки. Найважливішим інструментом, мабуть, можна назвати лампу, в якій полимеризуются гелеві матеріали.

Хід роботи наступний:

 1. Виконайте гігієнічні процедури: надайте нігтиками однакову довжину і форму, обробіть кутикулу.
 2. Відполіруйте нігті бафом, видаляючи природний глянець.
 3. Покрийте нігті праймером, намагаючись не торкатися пензлем шкіри.
 4. Нанесіть шар бази, намагаючись розподілити матеріал таким чином, щоб отримати рівну поверхню.
 5. Нанесіть шар кольорового лаку і просушіть в лампі. Пам'ятайте: краще покрити нігті декількома тонкими шарами, ніж одним товстим.
 6. Виконайте сподобався дизайн.
 7. Покрийте нігті глянсовим або матовим топом. Зніміть липкий шар (якщо він з'явився).

Цей алгоритм лежить в основі самих різних технік. Але перш ніж приступати до складних дизайнам, звичайно ж, варто попрактикуватися на щось просте.

манікюр з тваринами малюнок на нігтях малюнок тварин пензлика для манікюру

Сусіди по планеті

Вибрати дизайн нігтів з тваринами не так вже й легко. Адже серед такого розмаїття можна і розгубитися. Та й банальні ідеї до вподоби далеко не всім.

Сьогодні актуальні сюжети з лисичками і єнотами, лайками і хаскі, дельфінами і китами, медузами і екзотичними рибками.

Чи не рідшають ряди прихильниць плямистих хижаків: леопардів, тигрів, ягуарів. Є де розгулятися і любителькам змій: імітація розкішної шкіри виглядає по-королівськи.

Можна відійти від трендів і зобразити на нігтях незвичайних тварин: покритих яскравими попонами слонів і верблюдів, пухнастих маленьких шиншил, сонних лінивців, чарівних кенгуру або колючих їжачків.

Ну, а якщо визначитися з ідеєю не вийшло, вибирайте безпрограшний варіант - котиків. Ось вже, дійсно, класика на всі часи! До речі, такий дизайн зовсім не зобов'язаний бути тривіальним: імпровізують із забарвленням, породами, позами, доповнюйте роботу декоративними матеріалами, використовуйте незвичайні прийоми.

Кисті для роботи

Пензлика для манікюру можна купувати як по одній, так і набором. Для малювання добре підходять кисті з натуральним ворсом соболя або колонка. Але і синтетичні не варто скидати з рахунків: зазвичай вони коштують недорого, а в роботі досить зручні.

пензлика для манікюру

Існує велика різноманітність форм кистей. На початковому етапі бажано обзавестися наступними:

 • Кисть-волосок або лінер. Інструмент необхідний для промальовування тонких ліній, вензелів.
 • Конусная добре набирає фарбу. Її використовують для промальовування об'ємних деталей.
 • Плоскою кистю, рівною або зі скошеним краєм, виконують китайську розпис.
 • Кінжалообразная потрібна для складних дизайнів. Вона підійде і для тонких ліній, і для об'ємних елементів.
 • Кисть-гребінець має ворс різної довжини. Вона прекрасно справляється з виконанням градієнта.
 • Віялоподібна допомагає розподіляти по поверхні декоративні посипання, виконувати незвичайний дизайн.

Існують також кисті, призначені тільки для нанесення гелю. Вони виготовляються з синтетичних пружних волокон.


пензлика манікюр

У роботі знадобляться ще деякі інструменти, які не є кистями, але призначені для подібних завдань:

 • Силіконові шейпери потрібні для роботи з гелем для ліплення.
 • ДОТС різних розмірів зручно виконувати точкові малюнки.
 • Пуфи призначені для імітації аерографії, виконання градієнта, складних дизайнів.

Щоб отримати хороший результат, потрібно наполегливо тренуватися. Для цієї мети бажано придбати набір тіпсів, на яких можна буде відпрацьовувати різноманітні дизайни.

Якщо ви вже трохи набили руку, спробуйте зробити такий милий і зовсім не складний манікюр з лапками собаки. Для нього знадобляться лаки і фарби теплих відтінків, добре гармонують між собою. Наприклад, можна вибрати колір шоколаду і згущеного молока.

пензлика для манікюру

Виконується малюнок поверх кольорового шару, з якого знята липкість. Для промальовування собачки можна використовувати конусну кисть або «кинджал». Малювати мордочку краще «волоском». А для слідів можна використовувати ДОТС різних розмірів.

Щоб малюнок вийшов ще більш ефектним, після просушування топа можна обвести сліди лапок і саму собачку матовим топом.

уроки геометрії

Манікюр з тваринами, намальованими в стилі фігурок орігамі, з'явився пару років тому, але ще не встиг набриднути модницям. Виконується цей чудовий дизайн в лічені хвилини. Вам потрібно просто приклеїти на кольоровий лак слайдери або наклейки, а потім перекрити малюнок топом.

манікюр з тваринами малюнок на нігтях малюнок тварин пензлика для манікюру

Придбати необхідні картинки можна в будь-якому відділі товарів нейл-арту.

Робота з наклейками і слайдерами

Існують і інші готові рішення для манікюру з тваринами. Слайдери перед перенесенням на нігтик необхідно розмочувати на вологому ватяному диску, тоді шар паперу добре відокремиться від картинки.Наклейки можна просто підчіплювати пінцетом або апельсинової паличкою за краєчок.

Підходять такі картинки не тільки в якості самостійного декору. Можна використовувати їх і для більш складних композицій. Наприклад, домалювати елементи новорічного дизайну. Щоб вони виглядали об'ємними, використовуйте цукровий пісок. Акрилова пудра білого кольору допоможе надати візерунку ефект інею.

пензлика манікюр

Дизайн за допомогою трафарету

Вирізані лазером трафарети можуть стати чудовим рішенням для тих, хто не вміє малювати дрібні деталі. Використовуйте картинки, щоб зробити манікюр з вовком, оленем, лисицею і будь-яким іншим тваринам.

пензлика манікюр

Трафарет приклеюється на підготовлену і покриту лаком поверхню нігтя (без липкого шару), а промальовувати малюнок можна різними способами:

 • Фарбою або лаком за допомогою кисті.
 • Пуфом або аерографом. В цьому випадку можна експериментувати з щільністю кольору, створювати переливи або ефект омбре.
 • Базою або топом, поверх яких відразу ж наносяться блискітки або декоративний пісок. Отримати схожий ефект можна за допомогою готового кошти з шіммери.
 • Клеєм для фольги, до якого відразу приклеюється фольга.

Зрозуміло, ви можете придумати і свій спосіб залежно від задумки і наявних матеріалів.

розпис нігтів

Якщо природа обдарувала вас художнім даром, спробуйте створити на нігтях малюнок з твариною. Перед початком робіт обов'язково знайдіть зображення обраного звірка, уважно огляньте, звертаючи увагу на деталі.

Зробіть розмітку, намітьте, де будуть очі, ніс, вуса. Порівняйте з оригіналом. Сушіть фарби пошарово, щоб вони не змішувалися.

пензлика манікюр

Щоб отримати гарний і якісний малюнок на нігтях, тварина треба постаратися зробити об'ємним. Для цього додайте тіні і відблиски.

Після завершення процесу покрийте ніготь шаром топа і просушіть в лампі. Залишилося тільки зняти дисперсійний шар.

Кисті для дизайну нігтів

Серед інструментів майстра нігтьового сервісу провідне місце займає кисть. Вона вважається головним помічником і при моделюванні нігтів, і в період створення дизайну. Варто поговорити окремо про кистях, що застосовуються для розпису нігтів лаком, таких як гель-лаки 3в1 Planet Nails, і існуючі варіанти їх застосування. Вони мають різні форми і розміри. Різноманітність кистей для розпису, представлене в даний час на українському ринку, вражає. Це й не дивно. Нігтьова індустрія розвивається стрімкими темпами, і все більша кількість виробників виходять на цей ринок, представляючи свої розробки і нововведення.Для успішної роботи майстра, як правило, потрібно не одна кисть. В середньому їх досить трьох різних розмірів. Правильний підбір такого інструменту та оптимізація кількості заощадить фахівця і час і гроші. Хоча б тому, що одна і та ж добре підібрана кисть може успішно використовуватися при роботі в різних техніках. Основна увага при виборі кисті приділяється матеріалу, з якого вона зроблена. За цим параметром інструменти діляться на натуральні і синтетичні.

Великий вибір кистей представлений в нашому інтернет-магазині "Планет Нейлз" з доставкою та самовивозом в Москві.

кисті натуральні при правильному поводженні з ними і своєчасне необхідному догляді дуже довговічні. Для ворсу такої кисті, як правило, використовується вовна соболя або норки, так як вона досить довга і волосся має веретеноподібну форму з плавним загостренням до найтоншого кінчика. Ця форма, а також висока еластичність волоса забезпечують стікання фарби або і правильний розподіл по поверхні.

Серед натуральних кистей кращими вважаються виготовлені з хутра сибірського походження. Ворс такого інструменту має сріблясто-коричневий колір. Для виготовлення кистей використовується волосся з хвоста звірка, оскільки має достатню довжину, має підвищену еластичність і довговічністю. Загальновизнано, що кисті з соболя і норки універсальні і дозволяють працювати з будь-яким видом фарб.

синтетичні кисті виготовляються зі штучних волокон. Вони також успішно використовуються для забарвлення нігтів, проте довговічність їх не гарантована.Кисті для художнього розпису

Художній розпис - це найпоширеніший тренд в дизайні нігтів, так як він виглядає завжди чудово, а навколишні можуть довго їм милуватися, як картиною в музеї. Також ця розпис хороша тим, що здатна підкреслити будь-який образ: стильною модниці, ніжною натури, серйозної леді або веселою дівчата.

Замовляйте оптом кисті для художнього розпису нігтів, щоб завжди мати можливість зобразити на нігтях будь-яку, навіть найскладнішу, композицію: від улюблених мелочейдо красивих візерунків і пейзажів. У каталогах TNL Professional ви знайдете будь-які кисті: віялові, прямокутні, скошені, фактурні, тонкі, з будь-яким видом ворсу і будь-якого ступеня жорсткості.

Не обмежуйте себе у виборі, адже в будь-який момент може народитися ідея дизайну, і для нього може знадобитися якась особлива кисть!

Кисті для дизайну нігтів

Самостійно зробити собі чудовий манікюр під силу будь-якій жінці. Для цього знадобляться спеціальні кисті для дизайну нігтів і кілька відтінків лаку. Все це можна знайти в спеціалізованих магазинах, але мало хто може пояснити, як правильно використовувати ці елементи. Багато дівчат купують пензлика за нечувані ціни, але через незнання використовують їх не за призначенням. Через це ворс швидко приходить в непридатність, а результати манікюрних зусиль рідко можна оцінити словом «добре». Для того щоб пензлика для дизайну довго служили вам і допомагали виконувати найтонші малюнки на нігтях, необхідно розібратися в їх різноманітті.

гід по нігтях

Види і класифікація

Товщина ворсинок у манікюрних кистей дуже легко визначається по вже давно прийнятої нумерації. Так, позначення «0» або «00» буде означати, що перед вами знаходиться найтонша кисть. Найбільше значення, яке ви можете зустріти - «10». За допомогою такої великої кисті ви зможете моделювати кінчики нігтів.

Самостійно створювати малюнки на нігтях можна за допомогою будь-якої кисті для дизайну нігтів. Однак для того щоб красиво виконати вподобаний малюнок і досягти чудового результату, вам необхідно вибрати правильну кисть. Логічно припустити, що для об'ємних і великих елементів потрібна кисть з товстим ворсом, в той час як дрібні тонкі візерунки потребують витонченому і тонкому ворсі. Але для того щоб точно знати, яку кисть краще використовувати, необхідно ознайомитися з усіма видами.


пензлика для манікюру
 1. Волосок, або кисть-лайнер. Ви можете зустріти цю кисть в трьох варіаціях. Лайнер з коротким волоском знадобиться вам для малювання складних химерних візерунків. З її допомогою можна створювати тонкі стеблини, листя, а також дуже легко намалювати тваринний принт. Лайнер з волоском середньої довжини зазвичай служить для створення фігурних ліній різної довжини і геометричних фігур. Лайнер з довгим волоссям має подовжену робочу частину. Вона дозволить вам без праці малювати на нігтях прямі лінії будь-якої довжини і товщини. Все, що для цього потрібно - занурити кисть в лак і протягнути її по поверхні нігтя.
 2. Віялова, або веерообразная. Як стає зрозуміло з назви, особливість даної кисті полягає в тому, що її ворс розташований у вигляді віяла. З її допомогою наносити блискітки на нігті стає набагато легше. Ще вона служить для того, щоб розтушовувати різні відтінки лаку. Так, ви зможете створювати на нігтях розпис в стилі абстракціонізму, а також чудовий ефект омбре. Все, що вам для цього потрібно - нанести на палітру кілька відтінків лаку, ширина кисті дозволить вам охопити досить багато квітів. Тепер наберіть лак на віялову кисть і перенесіть його на ваші нігтики.
 3. Тонка кисть шириною до 1 мм. Вона призначена для малювання різноманітних витончених ліній і завитків. Тонка кисть допоможе вам створити ідеальну лінію посмішки для французького манікюру і, звичайно ж, прикрасити нігті різними дрібними елементами. Дівчатам, які тільки вчаться робити манікюр, буде зовсім непросто освоїти цей мініатюрний інструмент, особливо на такому невеликому полотні, як нігті. Але нічого особливо складного в роботі з цим інструментом немає. Всього кілька уроків, і ви вільно зможете осягнути всі секрети кисті для нейл-арту.
 4. Плоска. Є ідеальним інструментом для створення на нігтях широких об'ємних візерунків: пелюстки квітів, гжель і т. П. З її допомогою можна відтворити ефект омбре, однак плоска кисть здатна вмістити менше відтінків лаку, ніж віялова. Слід зазначити, що працювати з такою кистю - одне задоволення, більш того, впоратися з нею здатний як професіонал, так і новачок. Малюнки, створювані плоскою кистю, володіють неймовірною глибиною, а також легкими плавними лініями.
 5. Пелюстка. Така кисть дуже схожа на плоску, але ви ніколи не переплутати їх, адже у інструменту пелюстка скошений край. Цей вид в основному використовується для китайської розпису. Вона дозволить вам створити акуратні і виразно-красиві пелюстки квітів.

Тепер, ознайомившись з назвою і видами пензликів для дизайну нігтів, ви зможете втілити в життя всі свої фантазії з оформлення манікюру.

Починати слід з простих візерунків - ліній і точок, які можна об'єднати в одну композицію. З кожним новим манікюром вибирайте для себе більш складні завдання. Вдосконалюйте свої візерунки, створюйте щось нове, і тоді ніхто не посміє заперечити ваше звання майстра манікюру.

Що ще потрібно знати про кистях для манікюру?

Набір кистей для дизайну нігтів можна зустріти як в спеціалізованих магазинах, так і на просторах інтернету. В обох випадках свою увагу потрібно звертати на матеріал, з якого вони виготовлені, адже кисті можуть бути як зі штучного, так і з натурального ворсу. Якщо ви створюєте манікюр в домашніх умовах, вам більше підійде набір кистей зі штучного ворсу. Такий ворс допомагає економно використовувати лак і максимально якісно розподіляє його по всій поверхні нігтя. Більш того, набори зі штучного ворсу коштують набагато дешевше, ніж з натурального.

Очищати кисті від лаку після роботи потрібно спеціальним очищувачем. Використовувати для цих цілей ацетон ні в якому разі не можна.

Спеціальний очищувач захистить ваші кисті і буде довго підтримувати їх в робочому стані. Він не пошкоджує структуру волосків, завдяки чому кисті завжди виглядають, як нові.

Кисті для манікюру

У створенні дизайну нігтів, кисть для манікюру не замінна. У цій статті розповімо які види кисті для манікюру існують і як користуватися пензлем для манікюру.

Зайшовши в магазин інструментів для манікюру у Вас очі розбіжаться від різноманітності видів кистей для манікюру. Видів кистей для дизайну нігтів в манікюрі велике безліч. Самі кисті для манікюру буваю різного розміру, форми, довжини ручки. В першу чергу варто звернути увагу на матеріал з якого виконана кисть для манікюру.

Виділяють два основних матеріалу кистей для манікюру: натуральні і синтетичні. При виборі матеріалу кисті, краще звернути увагу на натуральні кисті для манікюру. Такі кисті більш довговічні. Ворс натуральної кисті для розпису нігтів виготовляють з вовни колонка. Така кисть немов заточена, її кінчик дуже гострий і дозволяє виконати будь-які візерунки на нігтях. При правильному догляді за натуральної пензлем для нігтів, вона прослужить Вам тривалий час.

Натуральні кисті для манікюру підходять для роботи майже з усіма видами лаків. Це універсальні кисті. Однак і ціна тут буде відрізнятися від штучних кісті.

Штучні кисті для манікюру виготовляють із синтетичних матеріалів. Вони порівняно дешевше натуральних кистей, проте широко застосовуються в манікюрі.

Як правильно користуватися і доглядати за пензлем для манікюру

Як палітри при використанні кисті для манікюру можлива тільки гладка поверхня. В іншому випадку кисть може іспортітьтся і малюнок на нігтях не вийде таким чітким.

Після використання пензлика для манікюру не забудьте змастити наконечник маслом для кутикули. Ворс на пензлику, також вимагає догляду.

Якщо Ви придбали кисть для манікюру в магазині і збираєтеся скористатися їй перший раз, спочатку змочіть пензель в теплій воді. Таким чином Ви розм'якшіть ворсинки кисті і видаліть зайвий клей. Після цього кисть для манікюру можна використовувати.

Ні в якому разі, не залишайте кисть для манікюру в склянці з водою. Можлива втрата форми ворсинок кисті що призведе до втрати форми і навіть випадання ворсинок. В такому випадку кисть для манікюру буде безнадійно зіпсована.

Існує один спосіб, який може допомогти відновити форму кисті для манікюру. Опустіть кисть в стакан з водою, де температура 80-90 градусів на 2-3 хвилини. Звичайно, краще акуратно користуватися пензлем для манікюру, щоб не було необхідності в її відновленні. Якщо на кисті для манікюру застиг лак, його можна видалити з легкістю! Досить скористатися рідиною для зняття лаку.

Кисті для малювання на нігтях

Cінтетіческая плоска квадратна кисть для гелю

Створити ідеальний манікюр - половина справи. Важливо ще правильно доглядати за робочим інструментом, який може прослужити Вам не один місяць.

Доглянуті руки з гарним манікюром - предмет гордості всіх жінок. А якщо манікюр зроблений своїми руками, та так, що його не відрізнити від салонного - гордість подвійно. Прикрасити нігтьову пластину оригінальним малюнком - таке бажання відчувають багато.

Для того, щоб намалювати що-небудь на нігтях, Вам просто необхідні будуть спеціальні манікюрні пензлика. Поділяються вони на групи.

Кисті для нігтьового дизайну

Майстри нейл-арту дуже високо цінують якісні кисті для розпису і малювання на нігтьовому покритті, так що купити набір по дизайну нігтів в Україні необхідно будь-якому з них. Сучасні виробники пропонують багато варіантів кожної покупниці, але при цьому існує лише 4 типи кистей для:

 • гелевого моделювання;
 • гелевого дизайну;
 • роботи з акрилом;
 • китайської розпису.

Для кожної мети необхідний свій інструмент, з певною формою і густотою ворсинок. Від його якості буде прямо залежати результат. Особливо добре це видно на кистях для дрібного декору. Чим тонше і краще зроблений цей інструмент, тим більш тонким і точним буде готовий овальний малюнок на нігтьовому покритті. Деякі вважають за краще великі набори, де є кисті різних розмірів для всіх технік манікюру.

Як вибрати підходящий варіант?

При покупці варто звертати увагу на походження матеріалу виготовлення. Малювати на нігтях в домашніх умовах найкраще за допомогою кистей зі штучних матеріалів. Вони допоможуть заощадити фарби і більш ефективно розподілять їх по нігтьової пластини. Проте, з їх допомогою не вдасться домогтися насиченого і більш об'ємного малюнка.

Такий ефект надає своїм користувачам тільки інструмент на основі натуральних матеріалів. Натуральний ворс має більш приємну текстуру і добре тримає форму навіть після тривалого використання. Крім того, натуральні інструменти просто очищати і вони не вимагають з собою занадто дбайливого поводження. Природно, що набір таких кистей буде коштувати дорожче, але його вартість повністю себе окупає в процесі професійного використання.

Якісні інструменти для манікюру - один з найважливіших аспектів при створенні красивого і акуратного результату.

Різноманітні варіанти дизайнів вимагають особливого підходу і застосування спеціальних пристроїв, в тому числі, кистей для манікюру.

пензлика манікюр

Кисті для манікюру

Види і функції кистей для манікюру

Серед численних інструментів в арсеналі майстрів манікюру можна знайти цілі набори кистей, що розрізняються за такими характеристиками:

 • за об'ємом;
 • за текстурою і матеріалу, з якого зроблений інструмент;
 • по довжині ворсу.

Для кожної маніпуляції майстра призначена окрема кисть:

пензлика для манікюру

Різні кисті для манікюру

На що звернути увагу при виборі кистей для манікюру?

Для того, щоб кисті прослужили довго і не створювали проблем при використанні, при покупці потрібно звернути увагу на наступне:

 • надійність кріплення металевої частини - вона не повинна хитатися і, тим більше, від'єднуватися від підстави;
 • ворс повинен міцно триматися, що не обсипатися - для цього рекомендується злегка потягнути за волоски - жоден з них не повинен випасти;
 • вартість. Не рекомендується брати найдешевші кисті, як правило, низька ціна обумовлена ​​неякісними матеріалами, які були використані при виготовленні інструменту.

Найбільш популярні виробники кистей для манікюру

Ринок інструментів для манікюру пропонує безліч різних брендів різної якості і цінового сегмента.

Один з найпопулярніших виробників - Neo Nail випускають як кисті з натурального ворсу, так і з синтетичного волокна. Вартість виробу зі штучного матеріалу. За натуральний ворс доведеться заплатити майже в 2 рази більше.

Досить недорогі, але при цьому якісні кисті марок: Runail, Rouble off, FOX.

Досвідчені майстри воліють брати кисті в наборі - це виходить набагато економічніше-компанії Irisk, TNL користуються успіхом у професіоналів.

Правила експлуатації та догляд за кистями для манікюру

Щоб інструменти прослужили якомога довше, їм необхідний ретельних догляд і дбайливе зберігання після кожного використання.

В кінці роботи з пензлем необходітельно ретельно видалити з неї залишки гель-лаку або інших використовуваних речовин. Зробити це можна за допомогою гарячої води. Потримайте кисть 1 -2 хвилини під струменем. Якщо лак змивається з працею, можна злегка протерти кисть безворсовой серветкою.

Також очищати кисті можна за допомогою спеціального засобу для чищення кистей.

Порада! Мийте кисті відразу після використання, щоб лак не встиг засохнути. В іншому випадку, для очищення доведеться використовувати кошти з ацетоном, що істотно скоротить термін служби виробу.

Після очищення потрібно дати пензликами повністю висохнути природним шляхом (не використовуйте фен!) І тільки після цього прибрати їх в спеціальний футляр або чохол.

Не можна використовувати манікюрні кисті не за призначенням - це суттєво погіршить їх якість і скоротить термін служби.

У разі правильного використання, дбайливого зберігання і відповідального вибору кистей для манікюру, вони можуть прослужити досить довго - до 2 років при частому використанні в умовах салону і постійної роботи, а в домашніх умовах до 5 років.

Кисті для нігтьового дизайну

Кисті - необхідний інструмент для роботи будь-якого професійного майстра з манікюру. Обійтися без них і зробити гарний дизайн нігтів просто неможливо. Щоб виконати найлегший нейл-дизайн знадобиться тонка кисть для манікюру з гострим кінцем або ДОТС, віялова кисть, плоска скошена і плоска.

Набір кистей для манікюру

Новий набір кистей для манікюру перед початком експлуатації обов'язково необхідно очистити від транспортувального клею. Важливо застосовувати кисті строго за призначенням. Після використання потрібно обов'язково промити кисті від залишків лаку і фарби, а також добре просушити ворс. Щоб кисті довше зберігалися і залишалися м'якими, рекомендується нанести на них масло для кутикули. Зберігати кисті для нігтьового дизайну краще в спеціальних пластикових тубах або футлярах. Це дозволить захистити інструмент від дрібної мили і сміття.

В інтернет-магазині «Ультрамарин» ви можете придбати кисті для нігтьового дизайну, вибравши їх в каталозі нашого сайту. У нас є:

 • пензлика манікюр
  Набори кистей нігтьового дизайну та манікюру - вони включають всі необхідні пензлика для роботи з декоративними лаками, гелями, а також для акрилової ліплення, художнього розпису, створення градієнта на нігтях рук і ніг.
 • Кисті для акрилу - продаються поштучно, мають різну форму і розмір. Їх відмітні особливості полягають в наявності жорсткого і довгого ворсу з круглою або плоскою робочою поверхнею.
 • Інструменти для гелю - мають зручну ручку з нековзною поверхнею і еластичним ворсом. Різновиди за формою: квадратні, плоскі, прямокутні, скошені, гострі.
 • Пензлі й ДОТС, включаючи віялові кисті для бульонок, гліттер, слюди, кисть для французького манікюру. В результаті їх використання стає можливим без праці виконати на нігтях навіть найважчий дизайн з безліччю дрібних деталей.

Кисті для манікюру

Як підібрати свій варіант для «нігтьового» творчості?

При підборі такого інструменту слід спочатку визначитися з його призначенням, оскільки існують кисті для малювання на нігтях і кисті, використовувані для нарощування. Є і універсальні варіанти, що поєднують в собі інструмент для роботи з гелем і ДОТС, що дозволяє наносити лак точково.

Далі справа буде за вибором матеріалу виготовлення. Ви можете придбати кращі кисті для нарощування нігтів в інтернет-магазині нашої компанії зі штучних і натуральних матеріалів.

Підбираючи такий інструмент, можна керуватися тим, наскільки тонка робота буде здійснюватися. Ми передбачили всі варіанти розмірного ряду. Крім того, можна підібрати товар і за формою, яка буде найбільш зручна при проведенні певних видів робіт.

Ми пропонуємо продукцію торгової марки NeoNail Professional, що враховують всі потреби майстра нігтьового сервісу. Це самий широкий розмірний ряд, всілякі матеріали виготовлення, велика різноманітність форм. При цьому інструмент оснащений зручними ручками, а кріплення окремих елементів не викликає сумніву в надійності.

У цьому ж розділі пропонуються і допоміжні інструменти: кисті, що забезпечують видалення пилу і манікюрні щіточки. Таким чином ви зможете повністю підготуватися до роботи, щоб виконати практично будь-який каприз клієнта.

Форми кисті для манікюру

Якщо з товщиною кисті все зрозуміло, то різноманітність їх форм може поставити початківця майстра або любителя в глухий кут. Тим більше необхідно придбати не одну пензлик, а відразу кілька для маніпуляцій різного типу.

Варто відзначити, що ціна за набір кистей для манікюру від компанії NeoNail Professional буде цілком демократична, оскільки ми є офіційними дистриб'юторами цього виробника. Кисті бувають наступними:

 • Точкові варіанти. Використовуються для виконання тонких малюнків, для промальовування дрібних деталей.
 • Лайнери. Ідеальний інструмент для виконання завитків або лінійних композицій.
 • Плоскі варіанти. Широка робоча поверхня дає можливість не тільки виконувати малюнки, але і проводити роботи з пудрами і втіркамі.
 • Скошені вироби. Подібної пензлем можна однаково точно наносити тонкі мереживні візерунки і робити малюнки об'ємного типу.
 • Кисть-пелюстка. Цей варіант поєднує в собі можливості відразу двох кистей - точкової і скошеної. Крім того, з її допомогою дуже зручно накладати блискітки.
 • Віялоподібні. Це ідеальні інструменти для створення градієнта. Також можлива промальовування абстракцій.
 • Дотс. Це надійний інструмент для створення найпростіших малюнків, включаючи геометричні. Також він може використовуватися в якості допоміжного при роботі з гелями, глиттерами або пігментами.
 • Для нарощування. Товари з цього розряду також виконуються з синтетичних або натуральних матеріалів. Найчастіше їх можна зустріти в пелюстковому або скошеному виконанні. Вони дозволяють працювати з гелями, акрилами.

Пензлик для МАНИКЮРА

Кожній представниці прекрасної статі знайоме бажання прикрасити власні нігті. Багато це робили, намагаючись відчути себе художником і використовуючи маємо асортимент лаків. Тим більше це заманливо, коли полотном служать власні руки. Малювання на нігтях з використанням лаків, таких як гель-лаки для нігтів Planet Nails, є процесом творчим і вимагає наявності основного інструменту художника - пензлика. Сучасній нейл-індустрією випускаються пензлика для манікюру в широкому діапазоні характеристик. Вироби прийнято систематизувати по формі, товщині ворсу і, що дуже важливо, за матеріалом, який використовується для виготовлення.

Що слід знати майстру про кистях, призначених для дизайну нігтів?

Відразу заспокоїмо початківців дизайнерів, підтвердивши не раз висловлену тезу про те, що створення красивих, що привертають увагу, малюнків зовсім не вимагає наявності будь-яких художніх навичок. Будь-яка майстриня, використовуючи правильно підібрану пензлик і трохи потренувавшись, цілком може виконати прекрасний нейл-арт.

Вибирати кисті слід після того, як були твердо визначені подальші цілі. Чи маєте ви намір йти по шляху вдосконалення і досягати рівня загальновизнаного майстра, або ж прагнете лише спробувати власні сили. Оскільки вартість інструменту безпосередньо залежить від його якості та матеріалу, на покупці виробів економити не варто. Саме від матеріалу залежать основні параметри кисті: товщина і форма ворсу, еластичність і термін служби. По виду матеріалів інструменти цього типу можна поділити на дві групи: натуральні і штучні.

пензлика натуральні, в більшості своїй, виробляються з вовни соболя або норки. Їх сміливо можна назвати художніми, оскільки саме цей матеріал краще все художники. Ворс таких кистей має ідеальну для роботи з фарбами форму і дозволяє виконувати будь-які примхи. Інструмент цей при правильному використанні і догляді довговічний і надійний. синтетичні пензлики мають значно меншу вартість. Однак прослужать недовго. Такі кисті для манікюру воліють початківці фахівці з метою вироблення техніки розпису.

Кисті для нарощування нігтів акрилом

Нарощування нігтів у всіх салонах краси проводиться за різною техніки і з використанням різних матеріалів, таких як акрил для нігтів Planet Nails. Різні і кисті, використовувані майстрами для проведення подібних робіт. У професійного дизайнера в арсеналі повинні бути якісні інструменти для гелю і для акрилу. У цьому випадку він здатний створити на радість клієнта справжнє диво.

Для нарощування нігтів з акрилу використовуються натуральні кисті, що виготовляються з хутра соболя, норки або куниці. Такі кисті в величезному асортименті представлені в нашому інтернет-магазині в Москві з доставкою. Щоб надати їм міцність і необхідні для описуваної процедури властивості, кисті просочують спеціальним складом. Цей склад запобігає небажаному налипання на волоски акрилових частинок. За формою ці інструменти випускаються круглими, овальними і плоскими. У свою чергу, плоскі бувають із загостреним кінчиком. Відокремлено стоять вироби з гострим кінчиком, використовувані для створення унікального декору.

При нарощування нігтів з використанням акрилу дизайнери застосовують і круглі і плоскі кисті. Це визначається навичками майстра і його перевагами. Хоча існують деякі загальні правила. Наприклад, коли акрилові кульки виходять «текучими», занадто рідкими, слід використовувати плоску кисть. Якщо ж кульки дуже густі, краще віддати перевагу кисть круглої форми. Пояснюється це просто. Кругла за формою кисть здатна вбирати в себе значно більшу кількість акрилової фарби, тим самим роблячи кульки більш текучими (рідкими).

Кисті, про які йде мова, мають кілька розмірів, позначених номерами, які вказують на діаметр отвору обжимний обойми. Така нумерація зручна, особливо, коли мова йде про покупку інструменту. Для нарощування нігтів застосовуються, найчастіше, вироби під номером 8. Ці кисті відрізняються тим, що майстер з манікюру може швидко викласти 2 або 3 акрилових кульки. Якщо професіоналізм майстра дозволяє йому працювати з великою кількістю, можна використовувати кисть більшого номера, більш товсту. Кожен вибирає інструмент під себе.

Кисті для нарощування нігтів гелем

З матеріалів, які використовуються для нарощування нігтів, в даний час в салонах застосовується акрил і гель. Кисті для гелю, як втім, і будь-які інші, складаються з ручки (пластиковою або дерев'яною), капсулі (металевої обойми) і пучка волосся з вовни або штучного волокна. Остання складова кисті, в основному, визначає і її якість, і її вартість. Обидва цих параметра знаходяться в прямій залежності. Обойма скріплює дві інші складові кисті між собою. При виборі потрібно враховувати, що дерев'яна ручка зручніше, пластіковая- дешевше.

Завершуючи розгляд конструктивних особливостей, можна зробити висновок, що вибір кисті зводиться до вибору описаного вище пучка волосся. Відразу слід зазначити, що цей вибір необхідний, і серйозно помиляється той початківець майстер, який ігнорує цю необхідність. Практикою вже не раз було доведено, що успіх процедури по нарощуванню нігтів гелем на 99% залежить від якості кисті. Не кожен з суперпрофесіоналів в цій області зможе з поганою пензликом створити красиві, достойні руки майстра, нігті. У той же час початківець, маючи в своєму арсеналі високоякісний інструмент, здатний створити шедевр.

Ряд експертів, треба визнати, схиляється в бік синтетичних волокон, вважаючи визначальним фактором жорсткість і пружність волосків. На їхню думку, жорсткий ворс оберігає від нерівностей і інших дефектів, що виникають в процесі моделювання. Але це думка не превалює, і в цілому підсумковий вибір залежить від конкретного майстра. А потрібний асортимент можна знайти в даному інтернет-магазині, замовивши обраний виріб з доставкою в Москві.

Металевий обідок повинен міцно скріплювати ручку і власний пучок, створюючи незбиране виріб, за допомогою якого майстер з манікюру створює свої шедеври. З цих же міркувань ручка повинна мати ергономічну форму. Тобто мати у своєму розпорядженні пропорційними товщиною і довжиною, і бути зручною при розташуванні в руці. Вибір ручки, як правило, чисто індивідуальне питання для кожного майстра. Це і зрозуміло. При виконанні складних, що вимагають граничної уваги, операцій ніщо не повинно турбувати і створювати комфорт.

Кисті, ДОТС для дизайну нігтів

Хочете, щоб малюнок на нігтях виглядав дійсно привабливо і акуратно? В такому випадку не обійтися без якісних кистей. Тільки з їх допомогою Ви створите дизайн будь-якої складності. При цьому кисті для малювання на нігтях купити онлайн можна в інтернет-магазині «Чарівність».

Кисті для малювання на нігтях, яка для чого?

Існує велика кількість різних видів кистей для нейл-арту. Досить просто розгубитися в такому розмаїтті. Однак надзвичайно важливо розуміти, які саме пензлика для дизайну нігтів Вам необхідні. Далі ми розповімо про основні види докладніше.

Кругла кисть. Тонкі круглі кисті застосовуються для розпису. З їх допомогою Ви зможете створити будь-які тонкі візерунки. Круглі кисті середньої товщини підійдуть для зафарбовування певних ділянок нігтьової пластини.

Плоска кисть. Така кисть буває різних видів. Однак всі вони застосовуються для створення досить великих елементів.

Закруглена кисть. Є різновидом плоскої кисті, але при цьому має закруглений верх. Завдяки даній особливості Ви зможете з легкістю створювати округлі елементи.

Кисть «пелюстка». Це ще один вид плоскої кисті. Має скошений кінчик. Даний варіант підійде, якщо Ви хочете кисті для дизайну нігтів купити в Україні для китайської розпису.

Кисть «волосок». Допоможе створити довгі тонкі лінії. При цьому малюнок буде акуратним і рівним.

Кисть-віяло. Дозволить рівномірно розподілити декор по нігтьової пластини. Наприклад, це можуть бути блискітки. Хоча кисть-віяло також використовують і для розподілу лаку, для того щоб отримати градієнт.

Купуючи кисті для дизайну нігтів в інтернет-магазині або іншому місці, варто пам'ятати про товщину кистей. Якщо Вам необхідно виконувати тонкі або дрібні елементи, тоді підійдуть варіанти № 00, № 0, № 1 і № 2. При цьому враховуйте, що сама товста кисть - № 8.Кисті для дизайну нігтів: всі види пензликів, тонка кисть, дизайн віяловій пензлем.
Читати далі...
Представлений варіант створення пера павича на нігтях
Читати далі...


МенюНавігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.