Стань яскравішою!

Манікюр моднийНарощування нігтів

Професійне нарощування нігтів

Кожна доглядає за собою дівчина приділяє увагу своєму манікюру. Але, на жаль, не всі можуть похвалитися гарними, міцними, довгими нігтями. Я знаю, як допомогти вам знайти манікюр мрії)


наращивание ногтей москва
гарне нарощування нігтів
наращивание ногтей москва
наращивание ногтей москва
гарне нарощування нігтів

якісне нарощування нігтів

У сучасному світі кожна друга дівчина покриває нігті гель лаком в салоні або самостійно, але не кожна замислюється про естетичну красу

Природа не всіх нагородила красивою нігтьової пластиною і для того, щоб пальчики рук виглядали більш витончено і пропорційно, мало їх просто покрити красивим кольором. Необхідно створити гарну архітектуру, підібрати правильну форму і довжину. А ще потрібно враховувати особливості рук, спосіб життя і тд. Правильно підібрані матеріали, техніка виконання і хороший настрій на роботу завжди дають в результаті бомбічний результат.

якісне нарощування нігтів

Для того щоб обидві сторони були задоволені отриманим результатом, у своїй роботі я використовую тільки якісні, дорогі матеріали преміум класу. Всі вони виробляються в Європі або Америці. Я працюю з гелями і акрілатікамі, або як його ще називають - полігелем. На сьогоднішній день, це самі передові матеріали в світі нейл індустрії. І не поступаються за своїми характеристиками всім відомому акрилу.

якісне нарощування нігтів

Буває так, що клієнта влаштовує форма його нігтів і їх довжина, але хотілося б, що б вони були трохи міцніше. В цьому випадку я пропоную зробити зміцнення нігтів пластини. Це можна зробити так само гелем, полігелем, або замісом акрилу і бази для гель лаку.
Ну, а якщо раптом зламався ніготь (куточок або весь), ми його з легкістю відремонтуємо, що ніхто нічого не помітить)

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.