Стань яскравішою!

Манікюр обрізнийяпонський манікюр

японський манікюр

Сьогодні салони краси пропонують своїм клієнтам досить багато різновидів манікюру: класичний обрізний, апаратний, комбінований, спа- і європейський манікюр. Особливе місце займає японський манікюр. В Україні він з'явився відносно недавно і ще малознайомий для багатьох жінок.


Особливості

Японський манікюр - це скоріше лікувальна процедура, в результаті якої відбувається загоєння і живлення шкіри рук і нігтів. Майстер використовує бджолиний віск, екстракти морських водоростей, рисового молока, бамбука, червоного чаю, насіння лотоса, женьшень. Будь-які хімічні речовини для розм'якшення шкіри і кутикули виключаються. Завдяки натуральним компонентам після процедури нігті починають швидше рости, стають міцнішими і привабливіше.

У цьому виді манікюру не практикують видалення кутикули. Майстер лише відсуває її за допомогою апельсинової палички. Таким чином запобігають навіть найменші ранки. До слова, для японського манікюру підходять тільки інструменти, які були виготовлені з натуральних матеріалів.

етапи процедури


1. Насамперед майстер робить діагностику нігтів клієнта. Виходячи з початкового стану складається програма лікування: підбираються необхідні препарати, розраховується приблизна кількість сеансів.

2. На нігті наносять дезінфікуючий розчин, в основі якого лежить бджолиний віск, а потім поживне масло. Якщо нігті в хорошому стані, майстер може також запропонувати зробити пілінг.

3. Головний етап манікюру - нанесення мінеральної пасти. Речовини, які входять до її складу (зазвичай екстракти водоростей, перлова пудра, пептиди, кератин і т.д.), відновлюють структуру нігтя і зміцнюють його. Якщо нігтьова пластина нерівна, паста заповнить тріщини і дефекти, тим самим розгладивши ніготь. Пасту майстер втирає за допомогою полірувального блоку з натуральних матеріалів. Як варіант, із замші.

4. Щоб закріпити пасту і надати нігтям блиску, наносять ще одне покриття, в основу якого входить знову-таки бджолиний віск і полірує пудра. За підсумком нігті будуть виглядати так, ніби-то їх тільки що покрили прозорим лаком.

5. На завершення майстер зробить масаж рук з ефірними маслами, зволожуючими і живильними компонентами.

Кому підходить

Японський манікюр рекомендований всім без винятку. Особливо він буде корисний після зняття наращённих нігтів, тривалого використання гель-лаку. Результат зазвичай видно вже після першої процедури, а ефект тримається до одного місяця.

Кількість необхідних сеансів визначається індивідуально в залежності від стану нігтів і шкіри, їх структури.

Рекомендується робити японський манікюр один раз в два-три тижні. Також його можна поєднувати з іншими видами манікюру. Поверх японського манікюру дозволяється використання інших декоративних покриттів.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.