Стань яскравішою!

Манікюр обрізнийобрізний манікюр

обрізний манікюр

манікюр обрізний

Красиві доглянуті руки - це візитна картка будь-якої жінки. Блискучі і здорові нігті, витончена форма нігтьової пластини, оксамитова шкіра рук, - всім цим наділена від природи, на жаль, не кожна жінка. Але ж так хочеться милуватися своїми руками!


Майстри салонів краси Leona готові запропонувати вам послугу «Обрезной манікюр», яка здатна змінити ваші руки до невпізнання.


Обрізний манікюр є класичною гігієнічною обробкою рук і кутикули. Такий вид манікюру користується великою популярністю у багатьох жінок. Надати нігтям бажану і відповідну форму, прибрати наросшую кутикулу, відшліфувати і відполірувати нігтьову пластину, - все це входить в процедуру обрізного манікюру.

Від інших видів манікюру він відрізняється тим, що при його проведенні кутикула забирається гострим інструментом, тобто обрізним способом. Ця послуга є актуальною для тих жінок, у яких наростає велика кількість кутикули і птеригия. Наші майстри акуратно проведуть гігієнічну чистку рук і нігтів.

Завдяки великому досвіду і професіоналізму наших фахівців ваші нігті стануть гарними і блискучими, а шкіра - ніжною і зволоженою. Витративши всього одну годину свого часу, можна отримати гарний результат!

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.