Стань яскравішою!

Манікюр оригінальний

Для того, щоб кожен день відчувати себе красивою, досить правильно підібрати одяг, взуття, аксесуари і вибрати простий нейл-арт. Сучасна манікюрна індустрія надає нам величезний арсенал засобів для цього.


манікюр оригінальний

Сьогодні ми хочемо ще раз нагадати вам про важливе. Мова про якість. Багато з нас роблять манікюр будинку. Лампи, лаки, топи, украшалкі різних видів продаються на кожному кроці. Магазини, що пропонують засоби для манікюру ростуть, як гриби після дощу. Стало бути, на цю продукцію є попит. Але так чи вигідно робити манікюр самої?

# 2

манікюр оригінальний

Особисто я так і не втілила цю ідею в реальність. Точніше, втілила, але не виправдала очікування. Самою робити нігті не просто складно, а й за часом - довше, і лаки купувати для себе однієї - не вигідно. А носити один червоний манікюр 2 роки - як то не хочеться.

# 3

манікюр оригінальний

Одним словом, склала я свої лампи-топи в коробочку і засунула в найдальший ящик. Тепер знову ходжу кожні три тижні до свого перевіреного майстра і насолоджуюся цікавим новим якісним манікюром.

# 4

манікюр оригінальний

Так ось, про якість. Як би не був хороший дизайн манікюру, першим критерієм вибору салону і майстра повинна бити безпеку. А це і чистота приміщення, і стерильність самі приладів, і гігієна майстра.

# 5

манікюр оригінальний

Якщо ви впевнені у всьому вище перерахованому, сміливо записуйтеся на прийом і отримуйте задоволення. Насправді, похід в салон - це маленький відпочинок, релакс для душі і тіла. Адже ми, найчастіше, вибираємо майстра - приємного для себе людину.

# 6

манікюр оригінальний

Як ви вибираєте дизайн свого наступного манікюру?

Може це і смішно, але про новий нейл-дизайні я думаю в той день, коли роблю попередній манікюр... Як співається в дитячій пісеньці: «Одну ягідку беру, на іншу дивлюся, третю помічаю, а четверта ввижається»...

# 7

манікюр оригінальний

Така ось жіноча слабкість. Або примха. Або дивина). Признавайтесь, у вас теж так буває?

# 8

манікюр оригінальний

Сучасний світ моди і сфера краси, догляду за тілом за останні роки пройшла багато етапом. Один за іншим розбиваються стереотипи.

Наприклад, всі вже знають, що нігті не дихають, у них немає такої потреби, оскільки це ороговілі мертві клітини. Так само давно звалився стереотип про червоний манікюр - він давно перестав бути винятково вечірнім.

# 9

манікюр оригінальний

Помітна динаміка відносин чорного лаку з жінками. Тепер це не колір манікюру бунтарства, а дуже стильний декоративний хід.

# 10

манікюр оригінальний

Звичайно ж, нова мода диктує свої нові умови. Але з кожним роком жінки все менше занадто сильно до неї прив'язуються. Мода - як орієнтир, але не як правило. І це чудово!

# 11

манікюр оригінальний

Ви встигли помітити, що ми все частіше засипаємо вас рожевими і нюдовимі варіантами? Такий простий нейл-арт завоював провідні позиції в світі моди.

# 12

манікюр оригінальний

Одним словом, все в нашому житті прагне до спрощення. І манікюр - не виняток. Все - для ділових, динамічних, зайнятих жінок! Все для з блага і задоволення.

# 13

манікюр оригінальний

Ми в своїх вибірках дуже намагаємося вибирати різнопланові види манікюрного декору. Нам важливі ваші відгуки. Не тільки позитивні. Хоча вони, звичайно, приємніше :). А негативні ми сприймаємо, як конструктивну критику. Так що будемо вдячні за конкретні побажання.

# 14

манікюр оригінальний

А поки - дивіться, вибирайте, зберігайте у себе на сторінці, відзначайте своїх майстрів і втілюйте в життя найкращі ідеї.

# 15

манікюр оригінальний

Простий нейл-арт - а настрій піднімає! Більше тут... Ах, весна, ночі без сну!... В полоні у краси.Виглядати не тільки доглянуто, але і оригінально, допоможе манікюр. Зробити оригінальний манікюр можна і в домашніх умовах!
Читати далі...
Оригінальний френч: 100 фото ідей незвичайного дизайну нігтів. Оригінальний френч на короткі і довгі нігті. Фото незвичайного френча з малюнком, з місячним манікюром, з градієнтом, білий френч, кольоровий, твіст-френч.
Читати далі...
Технологія виконання манікюру своїми руками для тих, хто хоче навчиться робити цікавий дизайн нігтів в домашніх умовах.
Читати далі...
Якщо ви ще не вибрали барвистий новорічний манікюр-2017, нова стаття від 24СМІ стане вашим найкращим гідом і допоможе створити приголомшливий святковий нейл-арт. Казка починається!
Читати далі...
Хочеш гарний світлий манікюр - фото добірка оригінальних ідей вже у нас на сайті
Читати далі...
Joinfo.ua - Фотогалерея - Леді - Краса: Осінній манікюр 2021: фото красивого і оригінального нейл-арту
Читати далі...


МенюНавігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.