Стань яскравішою!

Види манікюруДитячий манікюр

Дитячий манікюр. Робимо манікюр дитині в домашніх умовах

Цікавий варіант лаку для манікюру дитині - термолаком, який змінює колір залежно від температури, і тому не набридне так швидко. Купити термолаком Коди можна в інтернет-магазині.


Перше, що слід запам'ятати, приступаючи до манікюру для дівчинки, - це те, що нігтики і шкіра рук у дітей значно ніжніше, ніж у дорослих, а значить, неакуратне вплив може призвести до неприємних наслідків. Щоб цього уникнути слід використовувати тільки спеціальні інструменти і пам'ятати про особливості дитячого манікюру.

шкіра рептилії

Вибираючи інструменти, важливо зупинитися на спеціальних щипців або дитячих манікюрних ножицях, які не сприятимуть пошкодження нігтьової пластини. Пилка, використовувана для створення дитячого манікюру повинна бути м'якою, саме вона підійде для дитячої нігтьової пластини. Всі інструменти слід попередньо прокип'ятити.

Але не тільки інструменти, але і руки дитини повинні бути ретельно підготовлені до даної процедури. Перше, про що слід подбати, - це чистота рук. Для очищення може підійти як звичайне мило, так і спеціальні гігієнічні засоби. Непогано, якщо ці кошти будуть володіти і знезаражувальним ефектом.


Під час стрижки нігтів важливо стежити за тим, щоб нігті зістригалися не до підстави. Занадто коротко стрижені нігті можуть принести дитині дискомфорт, і навіть хворобливі відчуття. У такому випадку дитина може відмовитися від стрижки нігтів взагалі, що додасть додаткових проблем згодом.

Після того, як нігті підстрижені, нерівності можна обробити пилкою. Якщо цього не зробити, то залишкові нерівності будуть заважати дитині і чіплятися, доставляючи зайвий дискомфорт. Підпилювання дитячих нагідок також значно відрізняється від підпилювання нігтів у дорослих жінок. Використовувати пилку слід виключно в одному напрямку, щоб не пошкодити нігтьову пластину.

манікюр в домашніх умовах будинку

Після того, як нігтики дівчинки наведені в порядок, руки потрібно обробити дитячим кремом, а нігтьові пластини змастити зміцнює лаком. Після цього манікюр для малятка можна вважати завершеним.

При бажанні на нігтики можна нанести прозорий дитячий лак. Перед нанесенням важливо знежирити нігті за допомогою звичайного мила, і нанести лак на нігті.

Таким чином, дитячий манікюр - це ціле мистецтво, яке вимагає чимало часу і сил, але результат вартий того: дівчинка буде щаслива, а манікюр маленької принцеси стане прекрасним доповненням до її образу.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.