Стань яскравішою!

Види манікюру

Коло, квадрат, овал і трапеція - це не тільки назви геометричних фігур, а й форми і види нігтів. Як вибрати свій ідеальний варіант? Які нюанси має кожна з форм?


Види форм натуральних нігтів

Незважаючи на захопленість нарощеними нігтями, серед дівчат все ж більше тих, хто вважає за краще нехай не довгі, але власні натуральні нігті.

види манікюру

Для натуральних нігтів діє кілька правил:

  • Краща коротка або середня довжина вільного краю;
  • Власницям тонких і ламких нігтів підходить тільки коротка довжина;
  • Форма нігтів підбирається виходячи з будови пальців, їх довжини, форми нігтьового ложа;
  • Довжина нігтів повинна бути однаковою. Якщо один ніготь зламався, потрібно підпиляти і всі інші під його довжину.

Форма нігтів, види і способи їх підпилювання для натуральних нігтів відрізняються від створення форми на нарощених нігтях.

Найпопулярніші форми для натуральних нігтьових пластин: квадрат, овал і кругла форма, а також їх різновиди: м'який квадрат, квадратний овал.

Бічні сторони нігтя підпилюються паралельно один одному, а передній край пластини вирівнюється так, щоб він був строго перпендикулярний бічних сторонах. Відмінна риса цього виду форми нігтів - наявність гострих кутів. Ідеальна довжина для неї - середня. Підходить власницям довгих тонких пальчиків з подовженим нігтьових ложем. З недоліків - гострі кути часто ламаються і вимагають корекції.

Найчастіше використовують м'який квадрат, коли гострі кути трохи притупляються.

види манікюру

Він підходить нігтям з будь-якою формою нігтьового ложа. Вільний край нігтя як би повторює форму нігтьового ложа. Якщо овал подовжений виходить мигдалевидна форма, але вона підходить лише тим, у кого довгі акуратні нігті й тонкі пальці.

Квадратний овал - компроміс між квадратом і овалом, для тих, хто не може до кінця визначитися які ж нігтики подобаються більше.

Ідеальне рішення для коротких нігтів. Підходить власницям коротких пальчиків. Її головна перевага - простота. Вона повторює вигин кінчика пальця. Формувати ніготь, округляючи його можна з довжини вільного краю в 1-1,5 мм.

Ще один варіант для власниць коротких нігтів і круглого, широкого нігтьового ложа. В цьому випадку нігті самі по собі ростуть трапецією, і стоїть завдання тільки в доданні гарної форми широкій основі трапеції. Для цього кордону у широкого підстави трохи звужують пилкою.

прямокутник

Це версія «квадрата» на пальчиках власниць довгого нігтьового ложа. Досить відростити вільний край на 2-3 мм, щоб вийшов ідеальний прямокутник. Залишається тільки обробити вільний край, злегка «притупивши» кути.

Види форм нарощених нігтів

Штучна нігтьова пластина дає більше можливостей у формуванні нігтя. Всі види форми нігтів при нарощуванні створюються практично під час процесу моделювання. Майстер, починаючи роботу, зазвичай вже знає, яким буде результат: кругла, квадратно-овальна, загострена або трапецієвидна форма вийде.

Принципи формування стандартних геометричних форм нігтя схожі з тим, як вони створюються на натуральній пластині. Майстер акуратно випилює потрібну форму.

Власниць нарощених нігтів можуть дозволити собі відійти від загальноприйнятих стандартів і дозволити собі не тільки овальну або мигдалеву форму, але ліпстік (помадовідная, Паркер), ейдж, балерину або навіть труну.

види манікюру

Ліпстік або форма помади

Ця форма нагадує помаду у флаконі. З одного боку вона скошена, а з іншого рівна. За свою схожість з помадою вона і отримала свою назву. Ця форма універсальна і підходить до будь-якого нігтьовому ложу і будовою пальців. Для її створення краща середня довжина нігтьової пластини.

Цей варіант припаде до душі тим, хто у всьому прагне до оригінальності. Назва форми перекладається як клинок, лезо. Створення передбачає використання типс-заготовок. Недосвідченому майстру створити такі незвичайні нігтики буде складно. Ейдж підходить всім власницям тонких пальців. Вона візуально подовжує їх, робить кисть витонченою, аристократичною.

Такі нігтики нагадують пуанти балерини, поєднуючи в собі конус і квадрат. До краю нігтьової пластини квадрат м'яко звужується, утворюючи конус з перпендикулярної рівною поверхнею. Форма ідеальна дл штучних нігтів середньої довжини.

Дві грані, три площини і вузький кінчик - так коротко можна описати цю форму. Її вибирають екстравагантні, впевнені в собі дівчата, які не соромляться постійно бути в центрі уваги.

У ній простежуються і гостра мигдальна форма, стилет і блейд. Створити таку красу під силу тільки досвідченому майстрові. Вона досить складна виконанні, навіть з готовими шаблонами. Назва її походить від англійського слова bridge - міст, натякаючи на складність конструкції.

Злиття двох форм овальної і квадратної - пайп, нагадує трубочки в розрізі. Лаконічний, елегантний варіант, який гарний як для офісного дрес-коду, так і для весільного образу. Поверхня нігтя дає достатньо місця для створення хитромудрого нейл-дизайну.

Яка форма нігтів вам підходить?

Вибір форми нігтів для кожної дівчини індивідуальний. Він залежить від декількох факторів, у числі яких повнота пальців, глибина і форма нігтьового ложа, довжина пальців. Не варто забувати і про такий чинник як зручність, особливо тим, хто працює в офісі, друкуючи на клавіатурі, має справу з перерахунком грошових купюр, займається шиттям або іншими видами професійної діяльності, що вимагає короткої довжини нігтів.

Кому підходять квадратні, овальні або мигдалеподібні нігті?

Дуже добре підходить для власниць довгих, худих і витончених пальців. Саме під цю форму був придуманий улюблений багатьма жінками «французький манікюр».

м'який квадрат

Більш універсальний варіант, ніж попередній, тому що його обтічна форма підходить і для коротких, і для довгих пальців помірної товщини. Також її рекомендують, якщо нігтьове ложе не надто глибоке.

Овально-квадратна форма

Майстри рекомендують цей варіант власницям пальців середньої довжини, можливе застосування і на коротких пальчиках.

Це самий універсальний і «природний» варіант форми нагідок. Дуже добре підходить для коротких і середніх пальчиків, в тому числі і для широких долонь. Пухким пальчикам цей варіант додасть витонченості і візуально подовжить нігтик.

мигдалевидна

Майстри її ще називають «загострений овал», вона підходить для дівчат з неширокої нігтьової пластиною і коли нігтьове ложе середнього розміру.

Яка форма нігтів краще і довше носиться?

Округла форма нігтів по праву вважається найзручнішою. При цьому варіанті нігтик виступає зовсім небагато за кінчик пальців, і тому це найміцніша форма нігтів. За нею легко доглядати. Досить регулярно підпилювати підріс нігтик, зберігаючи при цьому правильні контури нігтьової пластини. Що нігті ламалися якомога рідше стежте за довжиною. Виступати за кінчик пальця ніготь повинен всього на пару міліметрів.

Яка форма нігтів менше ламається?

Підвищена ламкість нігтів залежить не від форми нагідок, а залежить від здоров'я жінки. Якщо вони дуже ламкі і шаруються, то ніяка форма не врятує від пошкоджень. Ламкість нігтів потрібно лікувати за допомогою аптечних засобів, домашніх ванночок, використовувати спеціальні засоби для зміцнення, наприклад, біогель. Чим довше нігтики, тим більше шансів їх зламати. Коротка або помірна довжина нігтів - запорука того що ваші руки будуть виглядати доглянуто і жіночно за будь-яких обставин.

висновок

Щоб вибрати ідеальну форму для своїх нігтів, зверніть увагу на будову нігтьового ложа, ширину долоні і довжину пальців. Ще один критерій - то, куди ви будете «носити» свою форму, адже крім краси, стилю та моди, є ще практичність і зручність.

Як зробити дитячий манікюр

Дитячі ручки теж потребують постійного догляду. Багато мам думають, що дитячий манікюр - це процедура укорочення нігтів. Це не так комплекс дитячого манікюру може в себе включати масу інших заходів, які необхідні для того, щоб дитячі нігтики були здоровими і виглядали акуратно. До того ж роблячи своїй дитині дитячий манікюр, ви привчаєте його доглядати за собою.

Правила виконання дитячого манікюру

При виконанні манікюру дітям є ряд тонкощів, які необхідно враховувати. Найголовніше правило: все, що ви робите повинно подобатися дитині. Тобто не викликати у нього неприємних відчуттів.

Категорично забороняється виконувати обрізний манікюр маленьким дітям. Це пов'язано з тим, що у дітей ще повністю не сформувалися нігті і якщо ви випадково травмуєте матрикс (місце, де починається формування нігтя), в подальшому ніготь може рости деформованим і кривим.

При підпилюванні нігтів багатьох дітей дратують неприємні відчуття вібрації. У зв'язку з цим для виконання дитячого манікюру слід вибирати пилочки зі скла, вони добре підійдуть для дитячих тонких нагідок. Так само скляні пилочки не викликають сильної вібрації нігтя при обпилювання. У будь-якому випадку вибирайте пилочки з абразивністю 240 і більше одиниць. Пилки з меншим числом абразивности призначені для товстих і штучних нігтів. Якщо все ж пилка дитини дратує просто подрежьте краю нігтів за допомогою кусачок або ножиць.

Ножиці для виконання дитячого манікюру повинні мати заокруглені краї (думаю не потрібно пояснювати чому).

дитячий манікюр

При проведенні размягчающей ванночки, слід враховувати, що у дітей ніжна і чутлива шкіра. Тому при виборі добавок для ванночки слід віддати перевагу гіпоалергенні засоби. Найкраще зробити відвари трав: ромашки, чистотілу або ефірну олію лаванди (1 крапля ефірного масла на 2 літри води). Температура дитячої размягчітельной ванночки повинна бути нижче, ніж для дорослого. Приблизно 37 ° С, орієнтуйтеся на відчуття дитини.

Щоб уникнути алергії крем вибирайте тільки дитячий. Для зволоження шкіри рук дітей можна використовувати мигдальне масло. Воно повністю безпечно і може застосовувати для догляду навіть за новонародженими дітьми.

Матеріали необхідні для виконання дитячого манікюру:

- перекис водню для обробки випадкових пошкоджень;

- пилка для підпилювання нігтів або кусачки;

- вата або ватяні диски;

- ємність для приготування ванни;

- маленький рушник з натуральної тканини (можна взяти барвисте рушник із зображенням будь-яких мультиплікаційних героїв);

- відвар трав або ефірну олію лаванди;

- ножиці із закругленими краями для видалення задирок;

- лопатка для відсунення кутикули. У мене є спеціальна лопатка з гумовим наконечником. Такий лопаткою практично неможливо нанести травму;

- крем або масло для рук;

- захисне покриття для нігтів або кольоровий дитячий лак на водній основі.

дитячий манікюр

Підготовчі процедури для проведення дитячого манікюру

Всі манікюрні приладдя прокип'ятіть протягом 30 хвилин і протріть дезинфікуючим розчином.

Приготуйте розм'якшувала або цілющу ванночку для рук.

Вимийте свої руки і руки дитини з милом.

Розмістіть всі манікюрні інструменти так, що б дитина не могла дотягнутися до них.

Посадіть дитину зручно перед собою.

Як зробити дитячий манікюр

Насправді процедура дитячого манікюру мало чим відрізняється від манікюру для дорослих.

1. За допомогою ножиць вкоротити вільно відросло край нігтя. Нігті не потрібно підрізати занадто коротко, залиште 1 -2 мм. Підпиляти гострі краї пилкою.

2. Опустити руки дитини в ванночку на 2 хвилини.


3. За допомогою ножиць видалити неглибокі задирки.

4. При необхідності лопаткою або апельсинової паличкою обережно відсуньте кутикулу.

5. Очистіть вільно відросло край нігтя від забруднень за допомогою лопатки.

6. Нанесіть на кутикулу і руки дитини крем або масло. Втирайте ніжними рухами. Можна виконати масаж рук.

7. Якщо є необхідність, нанесіть лікувальний або декоративне покриття для нігтів.

На закінчення хотілося б написати кілька слів про дитячий дизайні нігтів. Для прикраси дитячих нігтів косметична промисловість випускає спеціальні дитячі лаки на водній основі, які не містять шкідливих речовин. Прекрасна альтернатива лакам це наклейки для нігтів. Так само дитячі нігтики можна прикрасити малюнками, які можна виконати за допомогою гелевих ручок.

види манікюру
дитячі

Дитячий дизайн нігтів це не тільки можливість прикрасити ногтікі маленької принцеси до якого-небудь заходу, а й прекрасна можливість відучити дитину гризти нігті (оніхофагіі). Дівчинці буде дуже шкода зіпсувати красиві малюнки на нігтях.

дитячі
дитячий манікюр

Тепер ви знаєте, що дитячий манікюр це не тільки підстригання нігтів. Процедура дитячого манікюру може перетворитися на захоплююче заняття для дитини і для його мами. Варто лише тільки пам'ятати, що б ви не робили, ви повинні бути уважними і орієнтуватися на почуття вашої дитини.

3 майстер-класу про те, як зробити гарний манікюр з павуком

Продовжуючи готується до Хеллоуїну, поспішаємо розповісти вам, як зробити гарний манікюр з павуком. Такий вид нейл-арту досить привабливий серед молоді, так і жінки старшого віку час від часу вдаються до виконання подібних малюнків на нігтях. Адже павучки і складно сплетені павутинки насправді дуже легко малювати, а зовнішній вигляд виходить оригінальним, і кожен раз виглядає по-новому.

Для такого яскравого манікюру, перш за все, знадобляться: лаки червоного і чорного відтінків, покриття з блискітками, що закріплює лак і тоненька пензлик для нейл-арту.

1. На нігті однакової форми нанести базове покриття, поверх нього - лак червоного кольору. Дати йому гарненько просохнути і при необхідності нанести ще раз.

2. На повністю висохлому лаку поставити пензликом невелику чорну точку. Вона може бути розташована або з одного боку, або по центру.

3. Від неї провести в різні боки основні нитки павутини, потім з'єднати їх хвилеподібними колами.

4. На кінчику нігтя намалювати невеликого павучка. Для зручності спочатку навести його контури, а потім просто замалювати їх чорним лаком.

5. Для додання манікюру більшої привабливості фарбувати деякі лінії павутини мерехтливим лаком з маленькими блискітками.

6. Коли все висохне - покрити нігті закріплює засобом. Оригінальний манікюр готовий.

Манікюр гель лак на короткі нігті

Чомусь існує думка, що манікюр гель лаком на короткі нігті - це не дуже красиво. Дуже дивно чути подібне. адже руки з короткими нігтями і красивим манікюром на них виглядають красиво і акуратно. Подібні висловлювання так само не надто приємні і для дівчат, які носять короткі нігті через власної зручності. Наприклад, при виконанні деяких видів робіт носити довгі нігті не тільки не зручно, але ще і травмоопасно. Більш того - мода на короткі нігті нікуди не йшла і буде актуальна ще довгий час. Дівчата, які віддають перевагу короткі нігті, теж хочуть бути красивими, тому існує величезна кількість дизайн нігтів, які не тільки прикрашають короткі нігті, але і можуть візуально подовжити їх.

Звичайно ж, не всякий дизайн, який роблять на довгі нігті, підходять для коротких нігтів, тому слід ретельно підбирати манікюр, який буде підходити саме для ваших нігтів.

Який же манікюр найкраще підібрати для коротких нігтів?

Особливості манікюру на короткі нігті:

1. Намагайтеся правильно підбирати колір. Дуже красиво на коротких нігтях виглядають тілесні ніжні відтінки. Ніжний манікюр, званий «нюд», особливо популярний зараз і він стане прикрасою для ваших нігтів. Крім того, це виглядає натурально і природно. В цілому - однотонне покриття - це відмінний вибір для манікюру на короткі нігті.

намагайтеся не робити манікюр занадто яскравим, інакше він може виглядати по-дитячому. Втім, це не так вже й страшно, якщо подібні кольори підходять до вашого стилю.

гель лак
гель лак

2. мінімум прикрас. Короткі нігті не можна перевантажувати великою кількістю декору, інакше це буде виглядати просто наляпісто. Якщо ви хочете зробити ваші нігті красивими, ідеальним буде варіант виділення безіменного пальця, при цьому намагаючись, щоб декор виглядав акуратно і лаконічно. Якщо говорити про малюнках на нігтях, то геометричні візерунки будуть ідеально виглядати на ваших коротких нігтях, при цьому навіть трохи візуально подовжуючи їх.

гель лак
модний манікюр
модні нігті
модний манікюр
манікюр на короткі нігті

3. У 2020 році багато модні тенденції підходитимуть як для манікюру на довгих нігтях, так і на коротких. Наприклад, втірка все так же утримує свої позиції, особливо добре буде виглядати дзеркальна втірка.

манікюр на короткі нігті

4. Актуальними є також і стрази, які в невеликій кількості будуть відмінно підкреслювати витонченість ваших рук.

5. Не для кого вже не секрет, що на коротких нігтях французький манікюр виглядає також чудово, як і на довгих. правильно виконаний френч стане вашим прикрасою як під час робочих буднів, так і на вечірньому заході. Варто тільки при цьому задекорувати один з пальчиків і вуаля, у вас готовий чудовий вечірній манікюр.

манікюр
манікюр на короткі нігті

6. « Кошаче око », Куди ж без нього. це універсальний вид манікюру, який незвичайний вже сам по собі. На коротких нігтях подібний манікюр виглядає яскраво і помітно. Не доводиться сумніватися в тому, що цей вид манікюру впевнено буде в лідерах ще не один сезон.

модні нігті
манікюр на короткі нігті
модний манікюр

Отже, як видно, існує величезна різноманітність варіантів манікюру для коротких нігтів. Час від часу з'являються нові тренди, так що ви зможете вибирати кожен раз щось нове, відповідне до вашого настрою. Робіть манікюр на короткі нігті і відчувайте себе впевнено в будь-який день вашого життя.

Його Величність Френч

Звичний для всіх манікюр френч з року в рік потрапляє в рейтинг найпопулярніших манікюрів світу. Кількість людей цікавляться новинками цього дизайну, б'є всі рекорди.

Стиль скромною простоти доповнить будь-який наряд від пари джинсів, до весільного плаття. Його вигляд завжди ідеальний, він візуально покращує нігтики, приховуючи недоліки і підкреслюючи достоїнства.

Французький манікюр відзначив своє 40-річчя, білосніжний кінчик і нюдовая або рожева основа, здається вічною тенденцією і жінки досі постійно замовляють класичний френч в манікюрних салонах.

Чи справді френч з Франції?

види манікюру

Французький манікюр був придуманий в 1976 році американським творцем лаків "Orly" Джеффом Стусаном. Саме класичне поєднання кольорів, в біло-нюдовой гамі заощаджувало час голлівудських кіноактрис. Джефф Пінк створив рецепт ідеальних нігтів, що підходять під будь-який образ. Завдяки цьому, жінкам більше не доводилося оновлювати свій манікюр при кожній зміні наряду.

Спочатку манікюр називався природним. Джефф Пінк навіть створив набір для домашнього використання, що складається з двох лаків під цією назвою. Але після приголомшливого успіху манікюру на уікенд моди у Франції, де він користувався особливою популярністю на показах, Пінк змінив назву на французький манікюр. Після такого успіху, компанія "Orly" стала імперією по догляду за нігтями. І до сих пір такий залишається.

З кіноактрис, Барбра Стрейзанд стала першою, хто представила цей дизайн громадськості в одному з телешоу, тим самим популяризувала його.

Протягом багатьох років френч зазнавав деякі варіації з додаванням різних кольорів, але його форма все одно вгадується.

Краща довжина і форма для френча

Довжина і форма нігтів завжди є основоположною. Адже від неї залежить те, як руки будуть виглядати в принципі, незалежно від нанесеного на них кольору або дизайну. Завдяки формі пальці можна візуально подовжити, звузити і навпаки. Френч зазвичай наноситься на короткі нігті з формою квадрат або м'який квадрат. Таке поєднання дає природний вигляд нігтиками.

Стильним і жіночним він буде також на овальних і мигдалеподібних нігтях на середній довжині. Даний вибір зробить витонченими і тонкими ваші пальчики.

А ось на довгих гострих нігтях все-таки френч не завжди виглядає гармонійно, але експеримент цілком можливий.

кольоровий френч

Для тих, кому класичний манікюр здасться нудним і повсякденним, можна спробувати кольоровий френч на нігтях. Такий варіант відмінно підійде річному або весняному манікюру. Адже саме в цей час хочеться чогось ніжного і разом з тим яскравого. На нюдовой основі будуть мати гарний вигляд кольорові кінчики нагідок, виконані в соковитих або пастельних тонах. Цікавий темний варіант - бордовий, чорний френч.

А також можна використовувати колір для основи: червоний, синій або рожевий, сірий - залишивши при цьому звичний білий кінчик на нігті або застосувати будь-який інший колір «в усмішці». Для поєднання яскравих кольорів частіше використовується викладной френч. Оскільки саме в цій техніці досягається соковитість фарб на нігтях.

Проста, але креативна ідея полягає в тому, щоб порушити правила і використовувати будь-який тон, роблячи інверсію звичайного колірного розподілу, характерного для французького манікюру.

блискучий френч

Блискітки у френчі грають не останню роль, як і в усій nail індустрії. Модні тенденції манікюру 2021 наповнені різноманітними варіаціями цього декору, який виступає практично головною прикрасою року. Френч з блискітками відмінно доповнить як святковий образ, так і повсякденний. Особливо ніжний, невагомий і стильний він вийде в поєднанні з матовим підставою.

Блискучий френч може бути будь-якого кольору. Дуже модно використання рожевих, золотих або сріблястих блискіток.
Зворотний френч (антіфренч), викладений ними, виглядає чудово. Особливо виразний чорний з золотом, сріблом.

тренд 2021

Френч повертається в тренди, але в сучасному прочитанні. Модний напрям в дизайні - колаборація, з'єднання полярних стилів, дуже популярно зараз. Використовується у всіх сферах, не тільки моди, в манікюрі торкнулося саме френч 2021, поєднуючи його з мінімалізмом, геометрією, «негативним простором» в будь-яких колірних поєднаннях виходять дуже круті дизайни.

Тут важливий сам вид френча на нігтях. Це може бути «недо-френч», тобто лінія посмішки не домальована до кінця або ж вона відтворюється тонше або подвійний, косою, переривчастої або, навпаки, багатошаровою. Цікавий просто мінімалістичний силует френча з «порожній» серединкою.

Насправді тут величезний простір для вашої фантазії. Дуже модна зараз форма серця теж буде цікава на кінчиках нагідок.

Для самих просунутих - дріт в комбінації найніжнішого перлів.

Причому цей тренд торкнувся всі види френча: місячний манікюр і зворотний.

матовий френч

Матовий френч виходить особливо ніжним. Оксамитове покриття додає надзвичайний ефект легкості і стилю, при цьому натякаючи на сучасність манікюру. Він відмінно підійде як класичного варіанту, так і будь-якого іншого. Навіть чорний матовий френч на нігтях пом'якшиться, стане не таким різким, трохи приглушеним і елегантним.

А також дуже стильно виглядає поєднання глянцю і матового. На однотонному покритті зробити глянцевий френч і матову основу - непомітний і стильний варіант для повсякденного манікюру.

Найбільше з ніжним і вишуканим френчем поєднується ажурний візерунок. Тонке мереживо буде добре виглядати в будь-якому кольорі, при цьому не тільки доповнюючи манікюр, але зробивши його надзвичайно стильним, повітряним і жіночним. Французький манікюр з мереживом виконується різними техніками дизайну: від найпростішої - наклейок слайдеров, до складної - ручного розпису, вензелів. Для більш приголомшуючого виду їх можна покрити акриловою пудрою, надавши обсягу дизайну, або ж зробити їх на тонкій напівпрозорої чорної вуалі.
Але також відмінно гармонує спокійний і чистий френч з іншим дизайном. Це можуть бути геометричні та флористичні мотиви. Також тематичні малюнки додадуть шарму і привнесуть індивідуальність. В основному дизайн з малюнком виконується на безіменному пальці, але деякі варіанти можна поєднати на декількох нігтики, не втративши при цьому гармонії.

з втіркой

Дзеркальний блиск - це завжди щось космічне, неординарне, тим більше в манікюрі. Такі нігті будуть залучати до себе більше уваги. За допомогою пігменту можна домогтися будь-якого ефекту, будь то золотий блиск або сріблястий, бронзовий або голографічний - френч тільки прикрасити.

Cо втіркой виходить і м'який неметаллический ефект. Наприклад, райдужний і перловий пігмент, нанесений поверх дизайну, навіть в поєднанні з безбарвної основою, зробить класичний французький манікюр цікавіше, додасть нотку свіжості і невагомості.

Ніжний френч можна виконати не з яскраво вираженою кордоном, а в плавному переході. Метод найшвидшого манікюр, якесь оновлення класичної версії френча - зберігається первісна колірна гамма, але пропадає чітка розділова лінія між нігтьової пластиною і вільним краєм нігтя, що в слідстві створює шикарний ефект омбре.

Такий прийом добре працює і в кольоровому варіанті: з блакитним, рожевим. Притому що межа розмита, дизайн виходить ніжним і елегантним.

Ну і блискітки, куди ж без них. Омбр з золотом або сріблом зробить кінчики ваших нагідок іскристими і ошатними.

Зі стразами

Інкрустація стразами особливо популярна. Адже часто саме френч прикрашає ручки наречених, додавши кристали на безіменний палець, манікюр доповнить своїм блиском ніжний весільний образ.

Викладення стразами може бути як мінімальною акцентом, викладеним півмісяцем близько кутикули, так і фігурної, у вигляді геометіческіх візерунків або повністю на всьому нігтики.

Цікавий варіант, зроблений кольоровими каменями. Гра контрастів виглядає дуже доречно на простому і спокійному френчі.

Кольоровий френч також прекрасно прикрасять стрази, вони зазвичай підбираються до відтінку «усмішки». Якщо виконується інкрустація всього нігтики, комбінуються з білими і іншими тонами.

Особливо магнетичним виходить чорний френч зі стразами.

З блискітками

Доповнити різні види френча на нігтях допоможуть блискітки. Вони підійдуть як акцентних деталей на безіменний палець. Причому своїми ніжними переливами чудово поєднуватимуться як з весільним або класичним манікюром, так і з сучасною версією, кольоровий.

Може змінюватися вид і форма, але якою б манікюр френч ви не вибрали - класичний або кольоровий, це завжди елегантний і закінчений варіант, який буде виглядати стильно і доглянуто на будь-яких нігтики, незважаючи на зміни модних тенденцій.Правила проведення процедур. Види ванночок для рук і нігтів. Рецепти з відварами трав, з содою і сіллю, маслами. Для зволоження, харчування, відбілювання, омолодження шкіри і нігтів.
Читати далі...
Ваш чорний манікюр практично завершено, тепер залишилося лише покрити всі нігті безбарвним лаком для нігтів, це допоможе надати вашим нігтям додатковий блиск
Читати далі...
Дизайн нігтів від професіоналів нейл-арту - це відмінний спосіб не тільки відтінити красу ваших витончених ручок, а й можливість підкреслити свій індивідуальний стиль і виділитися з натовпу.
Читати далі...
Що таке європейський манікюр В європейському вигляді манікюру кутикулу не зрізають спеціальними кусачками. Її відсувають за допомогою спеціальної палички із застосуванням особливого складу
Читати далі...
Пропонуємо вашій огляду 40 фото ультрамодного манікюру сезону 2021-2020 року. У цій статті ви зможете дізнатися про нові ідеї і стильних новинки в дизайні нігтів.
Читати далі...
Бантики на нігтях: фото У цьому сезоні на піку моди манікюр з різноманітними прикрасами. Дуже добре виглядають бантики на нігтях, які можна створювати різними способами: у вигляді малюнка
Читати далі...
Щоб зробити гарний манікюр, потрібно бути в курсі модних тенденцій нігтьового сервісу. І розуміти, який дизайн підходить вашій формі нігтя.
Читати далі...
Необрізний манікюр - основні переваги та недоліки. Необрізний манікюр - види, переваги та недоліки. Необхідні інструменти та матеріали для необрізної манікюру.
Читати далі...
Як зробити покриття гель лаком ?. Модний і красивий дизайн манікюру, незвичайні і стильні ідеї в нейл-арте, технології їх виконання. Фото і відео шикарного, оригінального і класного манікюру
Читати далі...
Малюнок на нігтях ромашки. Стриманий квітковий візерунок підійде для ділової жінки, а безтурботності образу додадуть ромашки на нігтях.
Читати далі...
У статті можна дізнатися про те яка буває фольга, як користуватися фольгою для нігтів всіх видів, а також про те як створювати дизайн лиття на нігтях.
Читати далі...
Доглянуті нігті - це не тільки гарний манікюр, вони так само можуть вимагати лікування. До ваших послуг великий вибір лікувальних процедур для нігтів: зміцнення нігтів біогелем і spa (спа) манікюр, класичний і апаратний манікюр
Читати далі...
Манікюр на воді. Модний і красивий дизайн манікюру, незвичайні і стильні ідеї в нейл-арте, технології їх виконання. Фото і відео шикарного, оригінального і класного манікюру
Читати далі...
Манікюр - техніка виконання креативних ідей. Модний і красивий дизайн манікюру, незвичайні і стильні ідеї в нейл-арте, технології їх виконання.
Читати далі...
Щоб зробити гарний і в той же час простий манікюр, не обов'язково йти в салон краси. Впоратися з поставленим завданням можна самостійно в домашніх умовах і в цьому «допоможуть» ідеї манікюру
Читати далі...
Процедура, технологія, види японського манікюру. Особливості манікюру в японському стіле.В результаті японського манікюру нігті будуть блискучими і сяючими здоров'ям.
Читати далі...
Чи любите ви кішок так як люблю їх я? Ще багато років тому кішки були священними тваринами в стародавньому Єгипті і їх малювали на древніх вазах.
Читати далі...
Як правильно зробити манікюр самостійно: що потрібно для манікюру в домашніх умовах, ідеї простого і красивого манікюру
Читати далі...
Давайте дивитися правді в очі: навіть самі гламурні з нас іноді виявляються в глухому куті, коли ми бачимо нові види манікюру!
Читати далі...
Осінній манікюр дивує принтами, красивими відтінками і незвичайними рішеннями. Якими? Дивись в нашій добірці нижче і надихайся
Читати далі...
Підбірка прекрасного квіткового манікюру Кожна жінка залежна від свого настрою. Іноді їй хочеться свята, іноді суворих ноток, а часом просто звичайної жіночності.
Читати далі...
Огляд інструментів для манікюру і педикюру. Поради досвідчених майстрів по вибору. Обов'язковий набір для манікюрного салону.
Читати далі...
Манікюр з бульонкамі: 8 модних ідей. Модний і красивий дизайн манікюру, незвичайні і стильні ідеї в нейл-арте, технології їх виконання.
Читати далі...
Для великих елементів знадобиться товста пензлик, створення ж ніжних візерунків передбачає використання більш тонкого інструмента.Кісточка - манікюрний інструмент, призначений для розпису, ліплення та декорування нігтів за допомогою лаків, фарб, елементів декору.
Читати далі...
Будь-яка наречена прагне в день свого весілля бути неповторною. Її прекрасний образ складається з багатьох деталей, які надають нареченій ніжність і красу. Одним з компонентів ідеального образу є красивий і акуратний манікюр.
Читати далі...
Акуратні, доглянуті нігті завжди були в тренді дизайну нігтів. Особливості класичного манікюру - види, плюси і мінуси, особливості нанесення і фото новинки!
Читати далі...
Які бувають форми нарощених нігтів і як правильно вибрати її для свого манікюру? Модні тенденції або смаком власниці манікюру
Читати далі...
Види лаків для нігтів, перелік з фото 15 ідей креативного манікюру. Сьогодні пропонується різноманітність методів для створення унікального і оригінального малюнка.
Читати далі...
Незвичайні лаки для нігтів можна використовувати для домашнього нейл-арту. Основні різновиди самих незвичайних і оригінальних лаків.
Читати далі...
Рейтинг кращих стерилізаторів для манікюрних інструментів. Найзручніші в застосуванні прилади на думку майстрів. Ультразвукові, кулькові, і УФ-стерилізатори популярних брендів: IRISK, ruNai і ін.
Читати далі...
30 видів чорного манікюру з родзинкою Чорний лак ідеальний для повсякденного манікюру. А ще він є найкращою основою для того, щоб перетворити нігті на витвір мистецтва. іноді
Читати далі...
Ви вже вибрали, які нігті зробити цієї осені? Теплі або холодні відтінки? 50 кращих фото сезону 2021-2020 року ми запропонуємо в цій збірці.
Читати далі...
Манікюр гель лаком давно вже став частиною догляду за руками. Однотонне покриття використовується не завжди, оскільки часто хочеться привнести родзинку в
Читати далі...
Тілесний колір в дизайні манікюру - безпрограшний варіант. Він підійде для будь-якого часу дня і року, а також Ви можете не морочитися з приводу наряду. Це можуть бути як елегантне плаття, так і джинси з кросівками. Зробивши такий манікюр можна бути максимально природною. Варіацій і відтінків гель-лаків в стилі "nude" величезна кількість. Представляємо на ваш розсуд деякі з них. Іта
Читати далі...
Нарощування нігтів - один з найпопулярніших видів послуг, що надаються салонами краси. Дійсно, похвалитися довгими і міцними нігтиками зможе далеко не кожна дівчина.
Читати далі...
Останнім часом по форумам і соціальним мережам ходить ціла купа страшилок про те, що під час манікюру можна підхопити гепатит або ще якусь неприємну болячку. В результаті одні з нас навіть вирішили підпилювати нігті і наносити лак самостійно, а інші просто махнули рукою і продовжили відвідувати вже стали звичними процедури. Правда, як завжди, знаходиться десь посередині: потрібно вибрати салон, де приділяють увагу не тільки красу нігтів, але і дотримання необхідних правил безпеки.
Читати далі...
Фото американського манікюру, способи створення дизайну нігтів з прапором Америки. Що таке американський манікюр, відео-уроки, рекомендації досвідчених майстрів на сайті modnail.ru
Читати далі...
Оновлене: грудень 2021. Корисна стаття для дівчат, які люблять себе :) Сьогодні ми розглянемо: "Американський манікюр: що це і як зробити?"
Читати далі...
У сучасному світі манікюр є найбільш затребуваною косметичною процедурою. Адже саме він дозволяє надати жіночим рукам бездоганну доглянутість.
Читати далі...
Сильні чоловічі руки, прикрашені чудовим манікюром не залишать нікого байдужим, в тому числі і прекрасна стать - тільки в салоні Етуаль майстра перевершать Ваші очікування!
Читати далі...
Бульбашки в гель-лаку що робити? Розглянемо найбільш часті причини виникнення бульбашок і як з ними боротися
Читати далі...
Використання блискіток для нігтів є найпоширенішим видом декору. Важливо знати, як і де їх можна застосовувати, щоб манікюр не здавався химерним.
Читати далі...
Дві найважливіші складові гарного манікюру - це смак і майстерність майстра, його виконує, і якість інструменту, який він використовує. Одним з найважливіших інструментів є спеціальна манікюрна лопатка.
Читати далі...
У цій статті ми зробимо спробу поінформувати чоловіків про важливість манікюру. ми
Читати далі...
Представники чоловічої статі почали розуміти, як важливо стежити за станом рук і нігтів. Кого-то зобов'язує до цього професія, соціальний статус або становище в суспільстві. Тому чоловічий манікюр слід розглядати як невід'ємну частину іміджу
Читати далі...
Чоловічий манікюр вже давно не рідкість. Адже про людину говорять не тільки костюм, годинник і взуття. Дуже багато про чоловіка можуть сказати його руки, а ще точніше його
Читати далі...
Цікавий дизайн нігтів - ікорний манікюр. Модний і красивий дизайн манікюру, незвичайні і стильні ідеї в нейл-арте, технології їх виконання. Фото і відео шикарного, оригінального і класного манікюру і педикюру на сайті modnail.ru
Читати далі...
Стерилізація і дезінфекція інструментів для манікюру в домашніх умовах: що використовувати, який стерилізатор і антисептик потрібен, як зберігати.
Читати далі...
Nail-s.ru - сайт про те, як просто зробити красивий манікюр будинку. Стильні нігті на будь-який смак!
Читати далі...


МенюНавігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.