Стань яскравішою!

Види манікюругелевий манікюр

гелевий манікюр

Нова технологія покриття нігтів - гелевий манікюр на основі гелю і лаку з'явилася порівняно недавно, але стала успішною і якісною альтернативою акриловому нарощування нігтів. Гелевий манікюр (див. Фото) - не передбачає велике подовження ваших нагідок, проте він виглядає ідеально, його можна декорувати і наносити лаки будь-якого відтінку.


Відмінності і переваги гелевою технології від акрилового нарощування нігтів

Будь-який вид догляду за нігтями передбачає стандартні дії. Це - оформлення нігтьової пластини (закруглена, прямокутна), обробка кутикули, нанесення лаку. Саме так виконується і класичний манікюр.

Гелева технологія покриття нігтів передбачає обробку пластинки нігтя не просто лаком, а спеціальним біогелем. На відміну від акрилового нарощування нігтів в гелевом манікюрі довжину можна збільшити лише на півтора міліметра. Також відсутня необхідність шліфування нігтя, що позитивно позначається на його стан і структуру, а також на здоров'я рук в цілому.

У складі біологічного гелю відсутні шкідливі компоненти, за рахунок цього він не псує пластинку нігтя. Вплив гелем допомагає нігтям зміцнитися за рахунок биогеля, нерозшаровуватися, вирости досить довгими і здоровими.

Любительки екстравагантних квітів манікюрного лаку сміливо можуть використовувати биогель. Є біогелі з різноманітними відтінками, нігті завжди буде мати бажаний вами колір.


Гелеві нігті можуть бути і безбарвними, що дуже зручно для будь-якого дизайну, це зберігає його на довгий час (до 3 тижнів). Гелева техніка відмінно підходить і для французького манікюру, при цьому завжди зберігається власна довжина нігтя.

Технологія манікюру з гелевим покриттям уповільнює зростання кутикули, даючи нігтям можливість надовго залишатися в первозданному вигляді, а нігтям виглядати натурально.

Як правильно зробити гелеву техніку манікюру

Щоб ногтікі мали бездоганний вигляд і радували господиню, треба точно дотримуватися процедури нанесення биогеля:

  • Нігтьова пластина обезжиривается, покривається гелевою основою. Самий кінчик нігтя, що не менше 1 мм, залишаємо вільним від гелю;
  • Вільний кінчик покривається шовком або фабергласом. У поєднанні з гелем вони забезпечують абсолютну прозорість. Фаберглас дозволяє подовжити ніготь до півтора міліметрів. Цей матеріал слід розподіляти по центру вниз і трохи підняти вздовж бічних ліній. Так можна сформувати гарний вільний край нігтя;
  • Потім гель на нігтях полимеризуется в ультрафіолетовій лампі;
  • При бажанні можна виконати художній дизайн, закріпивши його шаром гелю;
  • На завершення наноситься шар фінішного гелевого покриття, який додає нігтям глянець.

Нігті залишаються живими, продовжують рости. Раз в пару тижнів їм потрібна корекція, щоб скорегувати відросла кореневу частину пластинки. Якщо треба, гель видаляється спеціальним розчином.

Однак мало кому вдасться завдати гелевий манікюр в домашніх умовах, в процесі роботи необхідні лампа з ультрафіолетом, якісні матеріали, інструмент і відповідні знання.

Ми щиро сподіваємося, що завдяки нашій статті ваші руки будуть виглядати відмінно доглянутими, а сам манікюр - абсолютно природно.

МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.