Стань яскравішою!

Види манікюрухудожній манікюр

художній манікюр

види манікюру

Види художнього манікюру

1. Однією з модних тенденцій художнього манікюру є розпис нігтів. Для нанесення малюнка використовують тоненькі кисті, голки, зубочистки. Додатковою прикрасою виступають різні декоративні елементи.


художній манікюр

2. Найпростіший варіант художнього манікюру - прикраса кінчиків нігтів блискітками.

види манікюру

3. Акваріумний дизайн нігтів. Нанесений на нігтьову пластину малюнок запечатується під шаром акрилу і захисного покриття.

художній манікюр


4. «Площинне» оформлення нігтів. Цей вид художнього манікюру має на увазі нанесення на поверхню нігтів різноманітних малюнків з акрилу.


види манікюру

5. Перспективним напрямком художнього манікюру є «Друк» малюнка прямо на нігтьової пластини. Для цього використовується спеціальний штамп.

види манікюру

6. «Кришталевий» художній манікюр. В його основі лежить нанесення малюнка на поверхню прозорого акрилового нігтя.

7. Кольоровий французький манікюр. Місце класичної білої смуги замінюють різноманітні візерунки, орнаменти в поєднанні з декоративними елементами.

види манікюру

8. Оформлення нігтів об'ємними елементами.

художній манікюр

9. Тематичний дизайн нігтів. Даний вид манікюру незамінний при підготовці до якогось свята. Лаки різних кольорів і акрилові пудри допоможуть створити унікальний дизайн нігтів, який гарантує його власниці святковий настрій.

Виконання художнього манікюру

Створити художній дизайн нігтів можна не тільки в салоні, але і вдома, тим більше що всі матеріали та інструменти легко можна купити в спеціалізованих магазинах.

  1. Підготуйте нігтьові пластини: надайте їм бажану форму, відсуньте кутикулу і нанесіть базовий шар лаку.
  2. Вибравши вид художнього манікюру, приступайте до творчості! Лінії наносять за допомогою пензликів, створити візерунок допоможуть голки і зубочистки. Дрібні декоративні елементи для зручності краще брати пінцетом, а приклеювати стрази або аплікації потрібно спеціальним клеєм.
МенюВас зацікавить ☟Навігація

E-mail:
igeoser22@gmail.com
Цей пізнавальний сайт про жіночу красу: дизайні нігтів, зачіски и т.д. - унікальний феномен в українському інтернеті. Створюючи статті про жіночу красу, ми ретельно відбираємо і публікуємо тільки самі "смачні" і якісні дизайни та фішки з усього світу. Можете бути впевнені, що з нашим сайтом ви завжди будете в курсі останніх трендів, адже ми знаємо все про жіночу красу.
© 2019.